Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2019, 01:18
W to samo tylko inny nieistniejący naród
Odpisz
25 listopada 2013, 16:00
Niemcy mają zakazane większość brutalnych gier XD
Odpisz
25 listopada 2013, 22:31
Bo w większości musieli by zabijać rodaków.
Odpisz
4 stycznia 2018, 21:26
nie mają tylko gry np od 18 lat są w jakich czerwonych okładkach trzeba pokazać dowód żeby kupić a żeby zamówi trzeba wejść na neta po 23 albo 23:30 xd
Odpisz
2 września 2017, 10:14
W gry o 2WŚ ale tak ocenzurowane że nie wiadomo kto tam te wojnę rozpętał
Odpisz
30 lipca 2015, 12:14
niemcy grają w gothica (dla tych, którzy nie wiedzą co to gothic to gra fantasy o wojnie między ludźmi i )orkami
Odpisz
30 lipca 2015, 14:34
Ja gram w gothica. Sugerujesz, że jestem Niemką?
Odpisz
30 lipca 2015, 15:36
@Myszkapl: nie ale niemcy też grają w gothica (ja też gram)
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 15:05
Primo:Jedyna gra o wojnie między ludzmi i orkami w pełni oparta o tą konwencję to Warcraft.Secundo grają w Red Orcestrę 2 bo tam możesz zabijać rosjan
Odpisz
23 listopada 2013, 14:02
Też grają w gry o zabijaniu Niemców. Wszak nie wszyscy germańce byli nazistami, a nawet nie jeden był żołnierzem jednostek angielskich i amerykańskich.
Odpisz
25 listopada 2013, 15:07
@Aracz: To prawda ale jest też wiele gier w których Niemcy nie występują choćby Battlefield
Odpisz
25 listopada 2013, 15:08
@matejq: Battlefield 1942?
Odpisz
25 listopada 2013, 15:55
@Aracz: Poparcie dla Hitlera w pierwszych miesiącach wojny było prawie całkowite, malało wraz z jej trwaniem.
A Nazistami byli nie tylko Niemcy ;)
Odpisz
25 listopada 2013, 15:57
@Aracz: nawet niemieccy żołnierze próbowali zabić Hitlera
Odpisz
25 listopada 2013, 17:31
@bylejakbylegdzie: np. pułkownik Claus von Stauffenberg. :3
Odpisz
25 listopada 2013, 18:21
@limak39: Było poparcie dla Hitlera? Od kogo? Państwa enetenty? Przecież Wielka Brytania i Francja nie chciały doprowadzić do wojny, a ustępstwa wobec Hitlera były jednym ze sposobów jej odwleczenia.
Odpisz
25 listopada 2013, 18:34
@aneczka27: Tak na wstępie *Ententa - o ile dobrze pamiętam to była w okresie I WS, ale nie wiem czy nazwa alianci powstała przed wojną czy w.
Po drugie warto napomnieć o chociażby serbach, którzy za obietnicę wolnego państwa chętnie wstępowali w szeregi niemców. Już nie wspomnę o dwóch dywizjach kawalerii kozackiej w służbie Wermachtu. Więc może było to bardziej poparcie dla samych Niemców niż samego Adolfika. Aaa, pewnie też nie słyszałaś iż na początku karieru Hitlera jego sporym sponsorem był Henry Ford - tak, ten Amerykanin, właściciel marki Ford(a to dlatego, że wyczuł tam spory rynek zbytu). Ło się rozpisałem...
Odpisz
25 listopada 2013, 18:55
@Psychopata2: Co do ententy wybacz, mój błąd, ale mówiąc o 20-leciu międzywojennym jeszcze można używać nazwy ententy, a więc kiedy wspomniałeś o początkach wojny mi się skojarzyło.
A co do reszty - w pierwszym komentarzu nie powiedziałeś kto popierał "Adolfka", więc uznałam że chodzi ci o jakiś ogół, większość, a Serbowie i Kozacy taką większością nie są. Nie wiń mnie za skojarzenie z Wielką Brytanią i Francją - państwami, które były jednymi z najbardziej liczących się na arenie międzynarodowej - jeśli sam nie dopowiedziałeś swojej myśli do końca.
Odnośnie sponsora Hitlera nie znałam jego nazwiska, ale wiedziałam, że był to Amerykanin, więc z wiedzą nie jest u mnie tak biednie jak sądzisz ;D
Odpisz
25 listopada 2013, 19:01
@aneczka27: Kłócić się i winić cię o rzeczy w których sam specem wielkim nie jestem nie mam zamiaru:) Po prostu podałem te przykłady, bo to też chyba największe spośród nielicznych.
Odpisz
25 listopada 2013, 19:04
@Psychopata2: Ja również nie zamierzałam się kłócić, chciałam tylko wyjaśnić niejasności :D
Odpisz
26 listopada 2013, 16:56
@aneczka27: chodziło oczywiście o poparcie ze strony Niemców ;) To w kontekście tych wszystkich "dobrych Niemców". Zdarzali się oczywiście przeciwnicy, ale te ciągłe nawijanie o nich przypomina mi usprawiedliwianie się.
Odpisz
25 listopada 2013, 19:59
haha
Odpisz
25 listopada 2013, 16:42
koreańczyków i obcych. Crysis
Odpisz
25 listopada 2013, 16:14
Grają w zabijanie Polaków,ale przegrywają
Odpisz
25 listopada 2013, 15:59
bronią się
Odpisz
25 listopada 2013, 15:58
ten mem mówi o nie tej epoce gier do niemców strzelało się gdzieś w 2000 roku teraz to tylko ruski i amerykańce
Odpisz
25 listopada 2013, 15:52
Bf3 naprzykład
Odpisz
25 listopada 2013, 15:50
Bronią się : )
Odpisz
25 listopada 2013, 15:13
friendly fire
Odpisz
23 listopada 2013, 11:42
Zabijają rusków!!!
Odpisz
25 listopada 2013, 15:11
@Rander: A Rosjanie Niemców... sprytne.
Odpisz
25 listopada 2013, 15:09
Pomysł kompletnie bez sensu: Suzid Simulator (Symulator Samobójstwa)
Odpisz
25 listopada 2013, 18:52
@Jejowicz: A nie Suicide Simulator (Nie jestem pewny)
A w japońskim to raczej Seppuku Simmuratoru
Odpisz