Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 listopada 2025, 22:33
ja nie mam takiego problemu
we wszystkim jestem ...jowy
i nic nie dprawia mi radości
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:22
a maszynistwo? ja tak mam :D
Odpisz
28 sierpnia 2020, 07:43
Gdyby za granie w LoL'a mógłbym dostawać pieniądze
Odpisz
28 sierpnia 2020, 08:56
@MituDestroyer: Siedzisz pewnie w silverze ;)
Odpisz
28 sierpnia 2020, 14:03
@Malveroyy: Nie wydaje mi się :)
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 15:54
@MituDestroyer: No dobrze potwierdziłeś
Powodzenia w przyszłych grach :3
Odpisz
28 sierpnia 2020, 19:07
@Malveroyy: Dziękuję, a jakbyś chciał można pograć jakieś drafty
Odpisz
28 sierpnia 2020, 21:58
@MituDestroyer: Ja nie mam rangi nawet to raczej nie chcesz ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2020, 21:58
@Malveroyy: Ale jak coś to nazywam się Malvero
Odpisz
28 sierpnia 2020, 23:20
@Malveroyy: Dodałem
Odpisz
28 sierpnia 2020, 16:11
Em... nie. Wygląda na to, że nie patrzysz wystarczająco dokładnie.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 17:41
@Baturaj: Aj, no tak, przecież w nic nie jestem dobry
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2020, 13:17
programista chyba duzo zarabia wiec chyba bede mial fajnie
Odpisz
27 sierpnia 2020, 20:13
Gdyby rozkminy o świecie wiedźmina byłyby dochodowe...
Odpisz
27 sierpnia 2020, 19:37
Niestety jeszcze nie płacą za opi***alanie się, ale jestem dobrej myśli i głosuje na Pis
Odpisz
26 sierpnia 2020, 17:03
A co jeśli ktoś nic nie potrafi zrobić dobrze i w wszystkim jest przeciętny
Odpisz
26 sierpnia 2020, 23:03
@Dosek: To jest dobry w byciu przeciętnym
Odpisz
26 sierpnia 2020, 15:49
tamto pogadajmy umarło :(
Odpisz