Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Platki

3 czerwca 2024, 13:25

555bw górę głosów i 5 w dół

Avatar Patichan

6 września 2020, 21:57

A ja mam -5 na lewym oku więc g***o widzę :')

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2020, 15:58

A ja tak nie mogę zrobić bo nie umiem zamknąć lewego oka

Avatar miesny_budyn

31 sierpnia 2020, 12:09

też tak mam

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2020, 12:20

Ja mam takie coś że jak np jest ciemno i zamykam oczy albo w ogóle nie zamykam oczu to mi migaja takie wytwóry mojej wyobraźni, czasami to poprostu jakieś postacie z kreskówek a czasami jakieś stwory z mojej wyobraźni, czasami też w dzień to mi mignie przed oczami jak coś sobie wyobrazam, ogólnie też jak oczyms myślę to mi miga przed oczami np jak raz w nocy myślałem o garfieldzie to mi odie mignął przed oczami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2020, 08:24

@Wesoly_Jez: a tak jak byłem mały to mi też dużo kropek miało, teraz trochę mniej tylko

Avatar JestemNormikiem

28 sierpnia 2020, 09:45

@Wesoly_Jez: no to ja też tylko że te kropki coś tworzą

Avatar volf360

27 sierpnia 2020, 22:08

Kiedyś myślałem że uszkodziłem sobie wzrok widząc tą różnice

Avatar golbik4

27 sierpnia 2020, 20:29

Okazuje się że nie tylko ja jestem taki głupi (lub ciekawski)

Avatar dominichouse

27 sierpnia 2020, 19:52

Meme author, you must be dumber than I am. So you are the dumbest person in the world. Congrats!

Avatar DHF1232

27 sierpnia 2020, 18:44

Jeszcze zmieniają pozycję w bok

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 23:12

jestem głupi i nwm o co chodzi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar korsti

Edytowano - 27 sierpnia 2020, 18:09

@NesquikBoi: ta przypadłość tyczy się części osób , nie wszystkich. Chyba że nie widzisz różnicy między obrazkami na memie , wtedy być może masz jakąś odmianę daltonizmu (Lub masz bardzo mało receptorów dotyczących kolorów w oczach , who knows)

Avatar NesquikBoi

27 sierpnia 2020, 18:10

@korsti: nie widzę ani na obrazku ani normalnie

Avatar MituDestroyer

27 sierpnia 2020, 17:33

Zawsze tak mam, że myślę, że tylko ja jestem na tyle poje**ny, żeby coś robić, a dzięki memom okazuje się, że jest więcej takich ludzi

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2020, 16:24

A k***a myślałem że tylko ja takmam

Avatar Dark_Dante

27 sierpnia 2020, 12:25

Zjawisko biologiczne, pewnie także związane z widzeniem przestrzennym. Wszak starsze modele okularów 3D były w dwóch kolorach, właśnie ciepłej czerwieni i zimnego błękitu.

Avatar astrofizyk

Edytowano - 27 sierpnia 2020, 14:38

@Dark_Dante: no niezupełnie. raczej powiedziałbym, że związane balansem bieli, trochę jak w aparacie. Oko wystawione na światło o ciepłej barwie automatycznie zaciemnia (zaniebieszcza?) obraz. co do dawnych okularów 3D. one po prostu filtrowały 2 obrazy-jeden był wyświetlany na czerwono drugi na niebiesko, odpowiednio od siebie odsunięte w celu uzyskania efektu stereoskopii (kamery też musiały być 2, odsunięte od siebie symulując przerwę między oczami) Tak więc na jednym ekranie były 2 obrazy z 2 kamer a okulary jedynie je rozdzielały tak, żeby każde oko widziało tylko jeden.

Avatar Reichtangle

26 sierpnia 2020, 23:06

Ja pojedynczo potrafię zmrużyć tylko lewo oko. Jeśli próbuję zmrużyć tylko prawe, lewe automatycznie się zamyka

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2020, 23:16

@Reichtangle: nie jesteś wystarczająco silny

Avatar OwlKinq

27 sierpnia 2020, 13:41

@Reichtangle: ja mam tak samo ale ja nie widze na lewe oko a powieke mam zawsze opadnietą do połowy

Avatar mlekopij

27 sierpnia 2020, 13:30

Chłop co zrobił zdjęcie oczami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar GhostP_
Dodane przez: GhostP_

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie znoszę kleszczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka