Ciekawe, dlaczego tak jest
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2024, 13:25
555bw górę głosów i 5 w dół
Odpisz
6 września 2020, 21:57
A ja mam -5 na lewym oku więc g***o widzę :')
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:58
A ja tak nie mogę zrobić bo nie umiem zamknąć lewego oka
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:09
też tak mam
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:20
Ja mam takie coś że jak np jest ciemno i zamykam oczy albo w ogóle nie zamykam oczu to mi migaja takie wytwóry mojej wyobraźni, czasami to poprostu jakieś postacie z kreskówek a czasami jakieś stwory z mojej wyobraźni, czasami też w dzień to mi mignie przed oczami jak coś sobie wyobrazam, ogólnie też jak oczyms myślę to mi miga przed oczami np jak raz w nocy myślałem o garfieldzie to mi odie mignął przed oczami
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:35
to brzmi jak zajebista hipnagoga
Odpisz
27 sierpnia 2020, 16:13
@reedy7: o przed chwilą pocieralem oczy i mi przez chwilę mignął luigi z luigi mansuon
Odpisz
27 sierpnia 2020, 16:26
mam identycznie
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 17:28
ej ja też tak mam tylko trochę bardzo rozmazane
Odpisz
28 sierpnia 2020, 01:24
@JestemNormikiem: Ja tak mam, tyle że nie postacie tylko po prostu kolorowe kropki
Odpisz
28 sierpnia 2020, 08:24
@Wesoly_Jez: a tak jak byłem mały to mi też dużo kropek miało, teraz trochę mniej tylko
Odpisz
28 sierpnia 2020, 09:45
@Wesoly_Jez: no to ja też tylko że te kropki coś tworzą
Odpisz
27 sierpnia 2020, 22:08
Kiedyś myślałem że uszkodziłem sobie wzrok widząc tą różnice
Odpisz
27 sierpnia 2020, 20:29
Okazuje się że nie tylko ja jestem taki głupi (lub ciekawski)
Odpisz
27 sierpnia 2020, 19:52
Meme author, you must be dumber than I am. So you are the dumbest person in the world. Congrats!
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:44
Jeszcze zmieniają pozycję w bok
Odpisz
26 sierpnia 2020, 23:12
jestem głupi i nwm o co chodzi
Odpisz
26 sierpnia 2020, 23:15
ja tez
Odpisz
26 sierpnia 2020, 23:25
@NesquikBoi: kolory się lekko zmieniają
Odpisz
27 sierpnia 2020, 00:04
@jejaplxiaomi: identyczne są
Odpisz
27 sierpnia 2020, 00:48
@NesquikBoi: mam wrażenie, że na górze idą bardziej w niebieski
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:05
na górze są troszkę bardziej zimne , niebieskie / szare , na dole natomiast ciepłe , pomarańczowe/morelowe
Odpisz
27 sierpnia 2020, 15:46
@korsti: Mogłabyś być moim tłumaczem. (Mam jakiś stopień daltonizmu)....
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:08
@korsti: i tak nie widzę różnicy
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 18:09
@NesquikBoi: ta przypadłość tyczy się części osób , nie wszystkich. Chyba że nie widzisz różnicy między obrazkami na memie , wtedy być może masz jakąś odmianę daltonizmu (Lub masz bardzo mało receptorów dotyczących kolorów w oczach , who knows)
Odpisz
27 sierpnia 2020, 18:10
@korsti: nie widzę ani na obrazku ani normalnie
Odpisz
27 sierpnia 2020, 17:33
Zawsze tak mam, że myślę, że tylko ja jestem na tyle poje**ny, żeby coś robić, a dzięki memom okazuje się, że jest więcej takich ludzi
Odpisz
27 sierpnia 2020, 16:24
A k***a myślałem że tylko ja takmam
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:25
Zjawisko biologiczne, pewnie także związane z widzeniem przestrzennym. Wszak starsze modele okularów 3D były w dwóch kolorach, właśnie ciepłej czerwieni i zimnego błękitu.
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 14:38
@Dark_Dante: no niezupełnie. raczej powiedziałbym, że związane balansem bieli, trochę jak w aparacie. Oko wystawione na światło o ciepłej barwie automatycznie zaciemnia (zaniebieszcza?) obraz. co do dawnych okularów 3D. one po prostu filtrowały 2 obrazy-jeden był wyświetlany na czerwono drugi na niebiesko, odpowiednio od siebie odsunięte w celu uzyskania efektu stereoskopii (kamery też musiały być 2, odsunięte od siebie symulując przerwę między oczami) Tak więc na jednym ekranie były 2 obrazy z 2 kamer a okulary jedynie je rozdzielały tak, żeby każde oko widziało tylko jeden.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 23:06
Ja pojedynczo potrafię zmrużyć tylko lewo oko. Jeśli próbuję zmrużyć tylko prawe, lewe automatycznie się zamyka
Odpisz
26 sierpnia 2020, 23:16
@Reichtangle: nie jesteś wystarczająco silny
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:41
@Reichtangle: ja mam tak samo ale ja nie widze na lewe oko a powieke mam zawsze opadnietą do połowy
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:30
Chłop co zrobił zdjęcie oczami
Odpisz