Ale przynajmniej jest szpan
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 sierpnia 2020, 15:39
Miałem kupić bmw e46 bo nawet jako tako wygląda i nawet mój znajomy mi polecił bo BMW ale tak czytam opisy auta od byłych właścicieli to Wolę kupić sobie opla omege b też ładnie wygląda ewentualnie golfa 4 xD a może jejaki coś mi doradzą?
Odpisz
29 sierpnia 2020, 18:13
@Spino21: Doradzę ci
nie kupuj Citroena C8 2.0 140KM
Odpisz
29 sierpnia 2020, 18:48
@Murarzowa: i tak nie ufam francuskiej motoryzacji ;P
Odpisz
29 sierpnia 2020, 18:50
@Spino21: Nie jest źle
polecam Peugot 405
nie pamiętam co jak
ale zajebisty
Odpisz
29 sierpnia 2020, 18:52
@Murarzowa: no nawet wygląda ludzie takie kanciaste kształty ale i tak nie przekonasz mnie do Francuza xD opel omega B i koniec i kropka... Chodz podobno drogi w utrzymaniu "-<-
Odpisz
30 sierpnia 2020, 10:42
@Spino21: audi a3 8p podstawowe części zamienne z golfa, a dużo bardziej trwały i podwozie jest cynkowane to rdza nie będzie aż tak straszyć.
Odpisz
23 sierpnia 2023, 11:56
@Spino21: i co kupiłeś?
Odpisz
23 sierpnia 2023, 19:26
@Xx_pzoltek_xX: sprzedał
Odpisz
29 sierpnia 2020, 21:07
Jeżeli to nowe BMW to masz przeje**ne a jak stare to zawsze można szukać na złomie
Odpisz
27 sierpnia 2020, 11:41
Słyszałem o typie, który oddał swoje BMW jakiemuś gościowi do przetestowania i przy okazji powiedział mu, że kupił je za 25000 i przez rok włożył w nie następne 25000 i nadal co chwilę coś się pieprzyło
Wniosek? Lepiej kupuj merca w dieslu, przeżyje nawet twojego dzieciaka
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:32
200D najlepsza wersja
Odpisz
29 sierpnia 2020, 17:15
słynne 320 cdi jest kozak
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:30
@Lekki69: mój brat ma 3,2 litra diesla Mercedes w210 i szczerze polecam
Odpisz
29 sierpnia 2020, 20:26
Kiedy twoim marzeniem jest czarny Nissan X Trail ale wszyscy mówią że ma słabe blachy :<
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 12:25
Pamiętajcie dzieci (nie tylko dzieci), lepiej kupić auto za 2 tysiące, dołożyć do niego 1,5 tysiąca i potem sprzedać je za 1700 po kilku latach jazdy niż kupić gruza za 10 000, wydać 5000 na ciągłe naprawy a potem sprzedać go handlarzowi za 4 kafle dla świętego spokoju
Odpisz
27 sierpnia 2020, 11:32
I tak przy zakupie się ma szczęście jak po przejechaniu 10km nie ma silnika do wymiany
Odpisz