memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 listopada 2013, 17:15
dosyć rzadko spotykana ta krew :)
Odpisz
27 listopada 2013, 17:10
@bylejakbylegdzie: ŁO KURNA TO MOJA
27 listopada 2013, 17:15
@bylejakbylegdzie: 0 jest dobre bo możesz ją oddać każdemu. Szkoda tylko że sam możesz przyjąć tylko 0...
27 listopada 2013, 17:39
@bylejakbylegdzie: Owszem, ale najrzadziej spotykana jest grupa B mimo iż 0 jest recesywne.
27 listopada 2013, 18:59
LoL to ja mam jakiś dziwny zbieg okoliczności :o Mam 10 kolegów ( na mojej dzielnicy) i 8 znich ma grupe B jeden ma A a ja mam 0 :o
27 listopada 2013, 19:45
@Rander: osz ty ja mam 0
27 listopada 2013, 20:08
@Rander: w dziwnym miejscu mieszkasz xD
27 listopada 2013, 20:10
w półce XD
1 lipca 2014, 15:39
@bylejakbylegdzie: Ja mam 0.
14 listopada 2017, 22:01
@bylejakbylegdzie: ja mam i mogę dać ją dać każdemu
2 stycznia 2015, 12:04
O-O
17 listopada 2016, 15:50
@ananas44444: Ty ku*wiu! SPŁOŃ
27 listopada 2013, 20:25
Ten chłopka to Voldemort, nie ma nosa D:
27 listopada 2013, 17:27
Dobre :D 5/5
27 listopada 2013, 17:08
Ten ananas wygląda jak jakaś nowa postać do Serialu bobobobo-bobobo-bo
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 listopada 2013, 17:15
dosyć rzadko spotykana ta krew :)
Odpisz
27 listopada 2013, 17:10
@bylejakbylegdzie: ŁO KURNA TO MOJA
Odpisz
27 listopada 2013, 17:15
@bylejakbylegdzie: 0 jest dobre bo możesz ją oddać każdemu. Szkoda tylko że sam możesz przyjąć tylko 0...
Odpisz
27 listopada 2013, 17:39
@bylejakbylegdzie: Owszem, ale najrzadziej spotykana jest grupa B mimo iż 0 jest recesywne.
Odpisz
27 listopada 2013, 18:59
LoL to ja mam jakiś dziwny zbieg okoliczności :o
Mam 10 kolegów ( na mojej dzielnicy) i 8 znich ma grupe B jeden ma A a ja mam 0 :o
Odpisz
27 listopada 2013, 19:45
@Rander: osz ty ja mam 0
Odpisz
27 listopada 2013, 20:08
@Rander: w dziwnym miejscu mieszkasz xD
Odpisz
27 listopada 2013, 20:10
w półce XD
Odpisz
1 lipca 2014, 15:39
@bylejakbylegdzie: Ja mam 0.
Odpisz
14 listopada 2017, 22:01
@bylejakbylegdzie: ja mam i mogę dać ją dać każdemu
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:04
O-O
Odpisz
17 listopada 2016, 15:50
@ananas44444: Ty ku*wiu! SPŁOŃ
Odpisz
27 listopada 2013, 20:25
Ten chłopka to Voldemort, nie ma nosa D:
Odpisz
27 listopada 2013, 17:27
Dobre :D 5/5
Odpisz
27 listopada 2013, 17:08
Ten ananas wygląda jak jakaś nowa postać do Serialu bobobobo-bobobo-bo
Odpisz