Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 18:04
Czyli w sumie przez to wszyscy przytyją bo chudsi że zniżka kupią więcej
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:06
Ja chudzielec
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:11
@Oloest4: Czyli jesteś niebieskim kotem, a do tego samicą
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 12:12
@rumcajschr: która walczyła w stylu anime i wychowuje męża i trójkę dzieci w tym rybkę która twój głupi mąż kupił w tajemniczym vanie
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 12:20
@rumcajschr: dokładnie tak
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:21
@Oloest4: *otwiera piwnicę* właź
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:22
@rumcajschr:
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:29
@Oloest4: *zamyka piwnicę* Teraz zjedz mąkę w worku na dole, a ja będę to nagrywał do... późniejszego użytku
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:31
@rumcajschr: ale czemu mąkę
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:37
@Oloest4: Nie zadawaj pytań tylko k o n s u m u j
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:51
@rumcajschr: *jem mąkę* cholera jakie to niesmaczne po co mam to jeść
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:56
@Oloest4: Bo tak
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:58
@rumcajschr: kolejna ofiara rumcajschra która nie jest mną... to znaczy ty chory poje*ie
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:03
@Liski_sa_super: Chcesz do niego dołączyć?
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:07
@rumcajschr: co mi zrobisz w tej piwnicy?
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:11
@Liski_sa_super: Będziesz jadł drożdże do pieczenia, a ja będę to nagrywał do... późniejszego użytku
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:13
@rumcajschr: będziesz to nagrywał a potem robił z tym co chcesz? Cudownie
Odpisz
27 sierpnia 2020, 14:18
@Liski_sa_super: *otwiera piwnicę* Właź
Odpisz
27 sierpnia 2020, 14:22
@rumcajschr: *wchodzi* g d z i e t e d r o ż d ż e
Odpisz
27 sierpnia 2020, 14:35
@Liski_sa_super: Na prawo od mąki. Przywitaj się też z kolegą *zamyka drzwi*
Odpisz
27 sierpnia 2020, 14:36
@rumcajschr: *zjada całe drożdże w 5 sekund* masz więcej?
Odpisz
27 sierpnia 2020, 15:01
@Liski_sa_super: Tak *wsypuje pół tony*
Odpisz
30 sierpnia 2020, 18:04
@rumcajschr: czyli furrasem
Odpisz
30 sierpnia 2020, 18:08
@rumcajschr: *dwoni na policję* halo chyba znalazłem tego porywacza
Odpisz
30 sierpnia 2020, 18:33
@wizard123: porywacz? Jaki porywacz? On tylko mi dał drożdże
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:09
@Liski_sa_super: I mąkę
Odpisz
31 sierpnia 2020, 13:41
@wizard123:
Odpisz
31 sierpnia 2020, 13:44
@rumcajschr: Dzień dobry, dostaliśmy wezwanie o porywaczu w tej okolicy, czy pan/pani widziała go gdzieś?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:31
@Kaintedover78: widziałem
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:33
@LazyLasagnia: Gdzie?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:21
@Kaintedover78: ja byłem u niego w piwnicy ale wszedłem dobrowolnie, i do tego dostałem drożdże
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:26
@Liski_sa_super: Dobrze, miłego dnia
Odpisz
31 sierpnia 2020, 15:30
@Kaintedover78:
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 16:32
@Kaintedover78: ale panie władzo, on ma mąke kupioną na darkwebie i drożdże i nie zapłacił za nie podatku
Odpisz
31 sierpnia 2020, 17:20
@LazyLasagnia:
Odpisz
31 sierpnia 2020, 17:22
@LazyLasagnia: Który gnojek nie zapłacił podatku za drożdże i mąkę?!
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 17:23
@Kaintedover78: Pan rumcajschr
Odpisz
31 sierpnia 2020, 17:24
@rumcajschr: Ja ci dam nie płacić za mąkę i drożdże kryminalisto!
Odpisz
31 sierpnia 2020, 17:28
@LazyLasagnia: Dziękuje ci cywilu za zgłoszenia przestępstwa, miłego dnia
Odpisz
31 sierpnia 2020, 17:29
@Kaintedover78:
Odpisz
31 sierpnia 2020, 17:29
@Kaintedover78: Dziękuję, miłego dnia
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:45
Czyli kobiety w ciąży będą musiały płacić normalnie nawet bez próby przejścia
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:06
Ile byście dostali zniżki patrząc na to?
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:10
takie ładne i okrągłe 0
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:11
no może 5 %
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:12
Zależy w co bym się ubrał, ale jeśli coś typu koszulka na krótki dresik i spodnie dresowe to 20% łatwiutko.
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:14
10% chyba, na 20% to by mi się głowa nie zmieściła
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:19
20%
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:48
10-5%
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 08:20
20. W 100 bym się nie zmieścił bo mam głowe za dużą
Odpisz
31 sierpnia 2020, 10:27
jakbym sie postaral to nawet 100% chociaż nie jestem pewien co do głowy
Odpisz
31 sierpnia 2020, 08:59
Patrząc na to, to bym się na wysokość nie zmieścił. A na szerokość to jakieś 20%
Odpisz
30 sierpnia 2020, 23:07
W chińskiej restauracji z sushi są zniżki zależne od twojej rangi w LoL'u
Odpisz
30 sierpnia 2020, 19:01
U nas jeszcze byśmy zapłacili
Odpisz
30 sierpnia 2020, 18:49
Jestem jak ośmiornica. Przejdę przez dowolny otwór, pod warunkiem że zmieści się w nim mój dziób.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 18:39
Ja bym się przecisnął przez wszystkie
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2020, 15:05
Trochę bez sensu ten system. Dlaczego rozmiar danej osoby miałby mieć jakiś związek z nadwagą bądź niedowagą?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 18:01
@sucharek1203: niezła reklama
Odpisz
27 sierpnia 2020, 17:08
Ja bym jeszcze musiał dopłacił 50%
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:23
Ja przechodzący obok bramek:
Odpisz
27 sierpnia 2020, 14:59
@Kapitalista: wtedy nie dostaniesz ani zniżki ani jedzenia :/
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:58
Ja, bulimik:
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:15
@Kaintedover78: Dostaniesz mega zniżkę (może nawet 100 %), nażresz się i wyrzygasz i tak w kółko.
Ale serio- idź do lekarza, proszę.
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:20
@OlgaAristowskaya: A dlaczego powinienem pójść do lekarza?
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:25
@Kaintedover78: Bulimia jest niebezpieczna dla zdrowia, dlatego (chyba, że jednak nie jesteś bulimikiem,to sorry, ja się po prostu martwię o ludzi i chcę dla każdego jak najlepiej)
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:34
@OlgaAristowskaya: Zdrowie jest nie wielką ceną za nie bycie grubym
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:45
@Kaintedover78: Zawsze możesz mieć jeszcze prawidłową wagę co daje cieszenie się zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem (zazwyczaj).
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:10
Pomysłodawca tego pomysłu zdecydowanie #FlatIsJusties, lub jeśli to kobieta, sama zbytnio krągła w tych okolicach nie jest
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:56
@Landark: justice*
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:09
@Liski_sa_super: Autokorekto, co ty odwalasz?!
Odpisz
27 sierpnia 2020, 12:35
Jakbym widział irl to bym powiedział dokładnie, a z obrazka to tak 20% może
Odpisz