Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2020, 19:19
Gorzej jak podchodzisz przeciwnikowi pod zamek i jest akurat tydzień jego najbardziej upierdliwej jednostki
Odpisz
28 sierpnia 2020, 20:06
@kokomando: tydzień gorgon
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2020, 10:24
@kokomando: tydzień chohlików
Odpisz
30 sierpnia 2020, 16:54
tydzień gigantów
Odpisz
5 sierpnia 2021, 02:20
@kokomando: tydzień arcymagów
Odpisz
30 sierpnia 2020, 12:37
którą część heroes'ów polecacie do ogrania tak z parenaście razy jeśli nigdy nie miałem z nimi do czynienia bo w czasach gdy ta gra była popularna nie miałem pc?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 15:12
@Sebzer: Szczerze? Większość osób pewnie by ci poleciła legendarną 3 część hirołsików.
Ja jednak tobie, człowiekowi który nigdy nie miał doczynienia z tą grą, polecam 5 część. Może być bardziej przystępna? Szczerze ja sam wolę 5 odsłonę od 3 (Po tych słowach pewnie posypią się czerwone XD)
Odpisz
30 sierpnia 2020, 23:25
@Bartuuu_Bert: ja slyszalem ze 5 to gowno
Odpisz
31 sierpnia 2020, 11:29
@Sebzer: Nah. Większość ludzi uważa że heroes 5 jest przednajlepszą częścią (zaraz po 3). Może usłyszałeś taką opinię dlatego bo gra bądź co bądź się troche zestarzała graficznie, ponieważ 5, w odróżnienu do 3, została przeniesiona do pełnego 3D.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 12:15
O co chodzi?
Odpisz
30 sierpnia 2020, 16:28
@faketerminator1779: chodzi o to że w grze heroes 3 co miesiąc może się trafić miesiąc plagi co powoduje brak przyrostu jednostek i jeżeli coś zostało nie wykupione to połowa jest usuwana
Odpisz
30 sierpnia 2020, 16:33
@oliklol123: dzięki
Odpisz
30 sierpnia 2020, 16:26
Ja to zwykle biorę (bo nadal gram) autozapis i wczytuję tak długo aż nie będzie Plagi XD
Odpisz
30 sierpnia 2020, 13:20
Herosy 3 naj lepsze
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2020, 11:24
Wczoraj miałem, a nie wykupiłem wcześniej wojsk.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 11:25
ja w takim przypadku wczytuję zapis...
Odpisz
30 sierpnia 2020, 11:24
ale oni mają tam tylko miesiąc więc i tak nieźle
Odpisz