Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokomando

28 sierpnia 2020, 19:19

Gorzej jak podchodzisz przeciwnikowi pod zamek i jest akurat tydzień jego najbardziej upierdliwej jednostki

Avatar siemak

28 sierpnia 2020, 20:06

@kokomando: tydzień gorgon

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 sierpnia 2020, 10:24

@kokomando: tydzień chohlików

Avatar oliklol123

30 sierpnia 2020, 16:54

tydzień gigantów

Avatar Jadeja

5 sierpnia 2021, 02:20

@kokomando: tydzień arcymagów

Avatar Sebzer

30 sierpnia 2020, 12:37

którą część heroes'ów polecacie do ogrania tak z parenaście razy jeśli nigdy nie miałem z nimi do czynienia bo w czasach gdy ta gra była popularna nie miałem pc?

Avatar Bartuuu_Bert

30 sierpnia 2020, 15:12

@Sebzer: Szczerze? Większość osób pewnie by ci poleciła legendarną 3 część hirołsików.
Ja jednak tobie, człowiekowi który nigdy nie miał doczynienia z tą grą, polecam 5 część. Może być bardziej przystępna? Szczerze ja sam wolę 5 odsłonę od 3 (Po tych słowach pewnie posypią się czerwone XD)

Avatar Sebzer

30 sierpnia 2020, 23:25

@Bartuuu_Bert: ja slyszalem ze 5 to gowno

Avatar Bartuuu_Bert

31 sierpnia 2020, 11:29

@Sebzer: Nah. Większość ludzi uważa że heroes 5 jest przednajlepszą częścią (zaraz po 3). Może usłyszałeś taką opinię dlatego bo gra bądź co bądź się troche zestarzała graficznie, ponieważ 5, w odróżnienu do 3, została przeniesiona do pełnego 3D.

Avatar faketerminator1779

30 sierpnia 2020, 12:15

O co chodzi?

Avatar oliklol123

30 sierpnia 2020, 16:28

@faketerminator1779: chodzi o to że w grze heroes 3 co miesiąc może się trafić miesiąc plagi co powoduje brak przyrostu jednostek i jeżeli coś zostało nie wykupione to połowa jest usuwana

Avatar faketerminator1779

30 sierpnia 2020, 16:33

@oliklol123: dzięki

Avatar oliklol123

30 sierpnia 2020, 16:26

Ja to zwykle biorę (bo nadal gram) autozapis i wczytuję tak długo aż nie będzie Plagi XD

Avatar Luzek

30 sierpnia 2020, 13:20

Herosy 3 naj lepsze

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 sierpnia 2020, 11:24

Wczoraj miałem, a nie wykupiłem wcześniej wojsk.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

30 sierpnia 2020, 11:25

ja w takim przypadku wczytuję zapis...

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

30 sierpnia 2020, 11:24

ale oni mają tam tylko miesiąc więc i tak nieźle

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dawidosono
Dodane przez: Dawidosono

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka