Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Nigdy na to nie wpadną
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2020, 00:47
Ah ta nostalgia
Odpisz
2 września 2020, 22:08
ah kiedyś to się grało
Odpisz
2 września 2020, 11:56
Jej zombiaki
Odpisz
2 września 2020, 11:56
zrobię może coś podobnego
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 00:56
kto z was gra w pvz bfn?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:00
@domi500: garden warfare się wydaje lepsze, ale ja mam 1 i 2 na telefonie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:06
tak, pierwsza część garden warfare jest moim zdaniem najlepsza z całej serii (chodzi mi o serie od gw1 do bfn) pamietam jescze jak na ps3 dostalem na uro gw1 całymi dniami i nocami w to grałem
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:07
@domi500: tylko szkoda że gw1 umarla
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:34
@domi500: ja tam nie wiem czy jeszcze umarlo, mam ps3 i zamierzam sobie kupić na nie gw1, pewnie są tam jeszcze gracze
Odpisz
31 sierpnia 2020, 14:44
możliwe że na ps3 są jescze gracze, ale jak grałem ostatnio na kompie to niestety nie było graczy
Odpisz
31 sierpnia 2020, 18:57
@domi500: https://youtu.be/kbgsaXUoU2s
Jak widać jeszcze grają :P film jest z przed 2 tygodni ogólnie
Odpisz
1 września 2020, 20:13
@domi500: dla mnie bfn to syf w porównaniu z gw1 i 2
Odpisz
1 września 2020, 20:04
Kto jeszcze pamięta?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 16:30
Sk***ysynu zostaw moje arbuzy
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:09
Az mam ochote kolejny raz przejść pvz2
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:13
@adsjds: jedynka lepsza
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:15
@pikacz: zgadzam sie z tym, ale krótsza
A pozatym gram na telefonie a mobilna wersja jedynki jest zje**na
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2020, 01:16
@adsjds: to polecam kupić jedynkę na steam, i w jedynce jest tryb endless, ma jeszcze mini gry i to drzewo co trzeba karmić
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:17
@pikacz: a darmowa jest? Bo nie dlugo bede miec nowego lapka wiec chetnie se pogram
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:18
@adsjds: i co najlepsze płacisz raz za całą grę a nie kilka razy jak chcesz mieć wszystko
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:19
@pikacz: a ile kosztuje? Bo jak malo to mize uda mi sie wyludzic ta jedna gre od rodziców
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:19
@adsjds: nie jest za darmo ale jest całkiek tania
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:19
@adsjds: masz stema to sprawdź bo jestem zbyt leniwy
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:21
@pikacz: nie mam kompa. Ewentualnie sprawdzisz przy okazji jak bedziesz wchodzil na steama
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:22
@adsjds: matko teraz mi się nie chce ale jak pamiętam demo jest za darmo do pobrania cała wersja to około 20zl?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:23
@pikacz: 20 zł? Moze byc slabo ale spróbuję cos zdziałać. Dzięki za info
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:24
@adsjds: no problemo i polecam się na przyszłość
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:28
@adsjds: Guten Abend, z ciekawości sprawdziłem cenę, gdyż także planuję kupić i chciałbym poinformować że do 6 września jest akurat na promocji na 4,49zł.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:30
@Berkeise: hu*. Najpierw trzeba kupic lapka i watpie ze uda sie to zrobić do 6 września
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:30
@Berkeise: no i fajnie
Odpisz
31 sierpnia 2020, 06:46
@adsjds: Uspokójcie się ,obie gry są dobre.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:44
@pikacz: ja mam mobilna wersje ale przyznam że jest trochę wygodniejsza bo szybciej się robi wszystkie ruchy, bo np tutaj masz klikasz i stawiasz w szybkiej sytuacji chcoiaz na myślę pewnie też nie jest źle , ogólnie ja przeszłam cała 1 na telefonie i teraz 2 robię
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:34
Ktoś pamięta podobną scene z bnha na obozie??
Odpisz
31 sierpnia 2020, 06:47
A kto jest Dr.Zombossem?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 07:21
@PieselWojownik: kitku?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 08:45
@FluttershyIsNOTaDoormat: A może pstrąg w czekoladzie?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 01:10
Helo.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 00:58
I imp cheems
Odpisz