Nie trzeba było, i tak bym wygrał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Mnie wolno
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2020, 20:38
Kurde, pierwszy raz admin zmienił dobrze tytuł, aż chciałem dać wgóręgłos za sam tytuł po czym przypomniałem sobie że to mój mem.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 04:33
Albo Ukraina i Łukaszenka
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:03
@jeja_12: jak k***a Ukraina i Łukaszenka...
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:07
@jeja_12: Ukraina?
Odpisz
31 sierpnia 2020, 09:30
@jeja_12: ku*wa jaka Ukraina
Odpisz
2 września 2020, 20:37
@jeja_12: Białoruś niedouku.
Odpisz
2 września 2020, 20:38
@jeja_12: Jaka Ukraina co
Odpisz
2 września 2020, 20:46
@jeja_12: "Nie wiem ale się wypowiem"
Odpisz
2 września 2020, 21:32
naje**ł nas jak Sasin Polskę na 70 milionów
Odpisz
2 września 2020, 22:27
@jeja_12: nie bo w Rosji na Putina naprawdę głosują bo od kiedy on panuje to tam się życie poprawiło bo przed Putinem był taki prezydent przy którym pensje emerytury nie były na czas płacone a teraz mimo że małe to są
Odpisz
2 września 2020, 22:28
@Xgamer: chodzi o to że k***a w Ukrainie nie ma żadnego Łukaszenki
Odpisz
2 września 2020, 22:30
@nazyk: znaczy ja ogólnie chciałem wytłumaczyć że jak na Łukaszenke nie głosowali to na Putina głosują bo dla nich to dobry prezydent bo zwiększa armię i tereny państwa
Odpisz
2 września 2020, 22:31
@Xgamer: to że Putin jest lepszy niż poprzedni prezydent nie oznacza że jest dla nich dobrym prezydentem
Odpisz
3 września 2020, 00:14
@jeja_12: Komuś się coś popie**oliło
Odpisz
3 września 2020, 08:00
@Xgamer: nie, ogólnie ludność Rosjii jest biedniejsza od Polski, a dzięki rosyjskiej propagandzie wydaję się, że jest to potężny kraj lecz rzeczywistość jest inna
Odpisz
3 września 2020, 12:13
@TheExpertt: militarnie są silni
Odpisz
3 września 2020, 12:19
@Sebzer: nie jest to pewne... Na próbach rakiet przeciwpancernych Rosja się tylko ośmieszyła, bo wiele z nich poprostu nie trafiło do dosyć dużego celu. Najprawdopodobniej ta "siła" Rosji jest tylko w propagandzie
Odpisz
3 września 2020, 12:20
@nazyk: nie ważna jest celność jeżeli masz dużo broni
Odpisz
3 września 2020, 12:22
@nazyk: wątpie aby kraj który zarabia ogrom hajsu z eksportu cennych surowców do europy był słaby militarnie,wątpie aby tak ogromny kraj byl słaby, wątpie aby kraj którego obawia się pół świata utrzymywal sie tylko dzieki propagandzie
Odpisz
3 września 2020, 12:36
@Sebzer: nope, to iluzja trochę
Odpisz
3 września 2020, 12:40
@TheExpertt: ilość ich wydatków na armie mówi co innego
Odpisz
3 września 2020, 14:04
@Xgamer: nie koniecznie, wciąż używają dużej ilości starych czołgów i okrętów wojennych
Odpisz
3 września 2020, 15:49
@TheExpertt: ale broni atomowej mają dość sporo
Odpisz
3 września 2020, 16:44
@jeja_12: wszystkie komentarze pod tym memem są do jednego wątku
XD
Odpisz
3 września 2020, 16:58
@Xgamer: no i? To broń ostateczna i użycie jej przeciwko potędze wiązało by się z końcem świata i właściwie porażką
Odpisz
3 września 2020, 20:22
@TheExpertt: tym bardziej że nadal nie znamy ilości ich broni atomowej. Rosja nie pozwoliła by sobie wydawać ogromną ilość pieniędzy na odświeżenie uranu co kilka lat przez co większość z nich (zwłaszcza te najmocniejsze i najdroższe) nie będą gotowe do użytku ani nie zadziałają
Odpisz
6 maja 2021, 22:55
@jeja_12: Białoruś*
Odpisz
15 lutego 2023, 19:13
@jeja_12: czekaj co?
Odpisz