Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 września 2020, 21:12
Ja dzięki kwarantannie będę montować oficjalny zwiastun filmu
Wciąż na materiały czekam
Odpisz
Edytowano - 3 września 2020, 16:49
@Stulej4: Jak wypuszczasz do neta to dasz linka?
Odpisz
3 września 2020, 16:50
@Kyoko1278: Mogę dać
Odpisz
10 września 2020, 16:02
@Kyoko1278: A chcesz może link do trailera fanowskiego, który zrobiłem przed skontaktowaniem się z twórcą filmu?
Odpisz
6 września 2020, 16:45
Mi tam brak widoku znajomych ze szkoły nie doskwierał w czasie kwarantanny a kiedy obostrzenia zelżyły widywałem rówieśników raz w tygodniu na zbiórce harcerskiej i o dziwo czułem się mniej samotnie niż w szkole śród tłumów tłuszczy. I nie, nie jestem no life-em czy piwniczakiem co na słońce nie wychodzi ale po prostu w domu czy jak jeżdźiłem sobie rowerem po lesie lub ścieżce na głuchym polu jakoś nie zważałem na samotność a w szkole gdzie jestem w tłumie ludzi a i tak nie mam z kim gadać bo nikt nie chce mnie po prostu słuchać bardziej mi ona doskwiera niż kiedy nie mam nikogo u boku
Odpisz
2 września 2020, 14:22
Ja się najlepiej czuję jeśli nocuję po za swoim domem.
Odpisz
3 września 2020, 08:24
Rozstaw namiot w parku
Odpisz
3 września 2020, 14:36
@Patrgos: Dobry pomysł
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:13
Dzięki grupie jejakow na Messengerze, nie stoczyłam się totalnie na wakacjach i miałam jakiekolwiek zajęcie
Odpisz
2 września 2020, 15:39
@VentoAssonnato: aww, dzięki
Odpisz
2 września 2020, 16:53
@VentoAssonnato: to jest jakaś grupa na ms ??
Odpisz
2 września 2020, 16:57
@TwojaStara395: tak, nawet 2
Odpisz
2 września 2020, 20:10
@VentoAssonnato: od kiedy?
Odpisz
2 września 2020, 20:47
@Przytulaniec: nie wiem
Odpisz
2 września 2020, 19:39
I to w głowie mi tkwi (nigAAaA...)
Odpisz
2 września 2020, 18:07
Moje się pogorszyło przez granie w Ligę Legend
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:57
Większość ludzi potrzebuje kontaktu wzrokowego ze swoim rozmówcą, a mniejszość nie potrzebuje w ogóle rozmówcy
Odpisz
2 września 2020, 15:44
@IgiPolski: Jeja to dość dużo osób
Odpisz