Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stulej4

Edytowano - 2 września 2020, 21:12

Ja dzięki kwarantannie będę montować oficjalny zwiastun filmu
Wciąż na materiały czekam

Avatar Kyoko1278

Edytowano - 3 września 2020, 16:49

@Stulej4: Jak wypuszczasz do neta to dasz linka?

Avatar Stulej4

3 września 2020, 16:50

@Kyoko1278: Mogę dać

Avatar Stulej4

10 września 2020, 16:02

@Kyoko1278: A chcesz może link do trailera fanowskiego, który zrobiłem przed skontaktowaniem się z twórcą filmu?

Avatar Orzechowy

6 września 2020, 16:45

Mi tam brak widoku znajomych ze szkoły nie doskwierał w czasie kwarantanny a kiedy obostrzenia zelżyły widywałem rówieśników raz w tygodniu na zbiórce harcerskiej i o dziwo czułem się mniej samotnie niż w szkole śród tłumów tłuszczy. I nie, nie jestem no life-em czy piwniczakiem co na słońce nie wychodzi ale po prostu w domu czy jak jeżdźiłem sobie rowerem po lesie lub ścieżce na głuchym polu jakoś nie zważałem na samotność a w szkole gdzie jestem w tłumie ludzi a i tak nie mam z kim gadać bo nikt nie chce mnie po prostu słuchać bardziej mi ona doskwiera niż kiedy nie mam nikogo u boku

Avatar
Trucizna

2 września 2020, 14:22

Ja się najlepiej czuję jeśli nocuję po za swoim domem.

Avatar Patrgos

3 września 2020, 08:24

Rozstaw namiot w parku

Avatar
Trucizna

3 września 2020, 14:36

@Patrgos: Dobry pomysł

Avatar VentoAssonnato

31 sierpnia 2020, 12:13

Dzięki grupie jejakow na Messengerze, nie stoczyłam się totalnie na wakacjach i miałam jakiekolwiek zajęcie

Avatar gracjan_pl

2 września 2020, 15:39

@VentoAssonnato: aww, dzięki

Avatar TwojaStara395

2 września 2020, 16:53

@VentoAssonnato: to jest jakaś grupa na ms ??

Avatar VentoAssonnato

2 września 2020, 16:57

@TwojaStara395: tak, nawet 2

Avatar Przytulaniec

2 września 2020, 20:10

@VentoAssonnato: od kiedy?

Avatar VentoAssonnato

2 września 2020, 20:47

@Przytulaniec: nie wiem

Avatar Jakut484

2 września 2020, 19:39

I to w głowie mi tkwi (nigAAaA...)

Avatar MituDestroyer

2 września 2020, 18:07

Moje się pogorszyło przez granie w Ligę Legend

Avatar IgiPolski

31 sierpnia 2020, 12:57

Większość ludzi potrzebuje kontaktu wzrokowego ze swoim rozmówcą, a mniejszość nie potrzebuje w ogóle rozmówcy

Avatar
kroganin

2 września 2020, 15:44

@IgiPolski: Jeja to dość dużo osób

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka