Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lampka_nocna

13 maja 2021, 11:26

Oj będą

Avatar Czekoladson

1 września 2020, 12:49

Cała szkoła to cyrk, moim zdaniem jest lepiej podczas elekcji, czuje sie bardziej swojo, nie ma patusów którzy ci wy****** gonga w oko za to że źle chodzisz, jesteś u siebie w domu, pijesz cieplutką herbatkę i nie ma opcji że klasowy śmieszek ci będzie na łeb kaszlał

Avatar Racibor

1 września 2020, 14:10

@Czekoladson: tak ale te nauczanie nawet nie dorównuje pierwszemu lepszemu filmikowi na yt , w dodatku nauczyciele są dostosowani że uczniowie mówią podczas lekcji.a to spore opóźnienie.a to że ktoś cię bije to to powinieneś coś z tym zrobić a nie się skarżyć w internecie,naskarżyć wziąć brata evetualnie nóż ,albo zapisać się na sztuki walki.

Avatar Czekoladson

1 września 2020, 14:19

@Racibor: Wszystko da się ogarnąć, wystarczy że nauczyciele jakkolwiek by się przygotowali/ nauczyli korzystać z programu, a nie pytać np jak podgłośnić ucznia.

Avatar Zordollo

1 września 2020, 12:44

Ta a ty ch*j zapi***alamy do ostatniego żywego ucznia i ez

Avatar IgiPolski

1 września 2020, 10:02

MEN:

Avatar
Konto usunięte

1 września 2020, 08:27

Mi tak pasuje, nie trzeba wychodzić rano z domu. A szkoła jest cyrkiem nawet jak jest po tradycyjnie

Avatar minom321

1 września 2020, 05:48

Pora na granie w minecrafta z kolegami ma lekcjach

Avatar papa3

1 września 2020, 00:18

Mam nadzieje

Avatar toster77

1 września 2020, 00:01

Szkoła to jest ogólnie cyrk niezależnie czy elektroniczna czy tradycyjna.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2020, 00:01

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2020, 23:59

zycie to cyrk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka