Nie lubię tego typu ubrań
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To będzie bolało
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2020, 01:34
Nie wiem jak wy ale ja lubie garnitur i czesto go nosze, jedynie nie lubie nosic marynarki w upale ale tak to luz
Odpisz
2 września 2020, 20:29
Koszule są najpraktyczniejszych możliwym ubiorem nie wyglądającym taktycznie,czy wojskowo, rękawy podwiniesz, opuścisz , zapniesz się, rozepniesz, na wiatr w ostateczności możesz sobie podnieść kołnierz żeby ci pleców nie zawiało
Odpisz
Edytowano - 1 września 2020, 11:40
ja lubię w koszulach chodzić, wygodne są
garnitur tez spoko nawet
Odpisz
2 września 2020, 18:06
dopóki na rozpoczęciu nie ma 30 stopni to jest nawet git
Odpisz
2 września 2020, 18:46
@polandszczalka: Są garnitury w których możesz spokojnie chodzić jak jest ciepło, ale nie oszukujmy się jak jest 30° to czego nie założysz to jest w pi**u gorąco
Odpisz
1 września 2020, 12:17
hm
Czy serio jestem tu jedyną osobą która czuje się bardzo dobrze w garniturze?
Odpisz
Edytowano - 1 września 2020, 14:28
Pewnie równie dobrze w nim wyglądasz.
Odpisz
1 września 2020, 14:51
@OlgaAristowskaya: och, dziękuję ^^
Odpisz
1 września 2020, 15:18
Nie ma za co ^-^
Odpisz
1 września 2020, 12:27
Ja tam przyszedłem w dresie i bluzie i super jest
Odpisz
1 września 2020, 11:47
A w przypadku dziewczyn to gdy można se zdiąć stanik lub sukienkę
Odpisz
1 września 2020, 11:39
rel
Odpisz