Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

24 października 2023, 19:59

Trochę źle się to zestarzało

Avatar
Konto usunięte

5 października 2023, 20:56

Piękne czasy

Avatar
Konto usunięte

1 września 2020, 17:30

Ja tam zawsze wolałem oglądać prezentacje modów np u Gplaya, dopóki nie przestał nagrywać i pozniej wrócił i robi to co robi teraz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Kebasa_z_mema

11 września 2020, 07:40

@MangleTheFoxy123: Słuchaj
Ja kiedyś próbowałem nagrywać z konta mojej mamy
Wiesz ile miałem subów po jakimś roku? Mniej niż 30
Więc nie poddawaj się, jest jeszcze dla ciebie nadzieja, i powiesz mi jak się nazywasz na YT?

Avatar Godylos5

11 września 2020, 14:53

@MangleTheFoxy123: Też chciałbym nagrywać i streamować na YouTube. Jest to ciekawe.

Avatar Oloest4

1 września 2020, 17:40

Kiedyś YouTube było lepsze...trochę Boomersko ale wiecie o co mi chodzi

Avatar
Konto usunięte

1 września 2020, 17:41

@Oloest4: bo teraz stało się miejscem pracy i więcej osób tam teraz siedzi dla zarobku, a kiedyś większość była dla zabawy

Avatar Oloest4

1 września 2020, 17:42

dokładnie, inne uczucia wtedy były

Avatar MangleTheFoxy123

10 września 2020, 20:51

@Oloest4: i te czasy kiedy content był całkiem normalny, nie clickbaitowy i nie cringowy...

Avatar MangleTheFoxy123

6 września 2020, 18:00

Aw zrób ktoś wehikuł czasu, chce się cofnąć do 2012 :((

Avatar
Konto usunięte

1 września 2020, 17:29

Opa minecraft style

Avatar
asasinpio

4 września 2020, 15:14

Stepowner help me, im stuck

Avatar wiedeni

1 września 2020, 17:28

Minecraft na modach z Rezim był super

Avatar Crisium

3 września 2020, 23:55

@wiedeni: Prawda. Bardzo też lubiłam jego serie z Multim. Teraz mam tyle lat co oni, gdy ich oglądałam, a jeden został traperem, a drugi... w sumie nawet nie wiem czym.

Avatar IgiPolski

3 września 2020, 20:10

Mój ulubiony okres dzieciństwa

Avatar Czekoladson

3 września 2020, 19:28

Czasy kiedy siano i pseudo fejm im nie odje**ł, wtedy można było zobaczyć cząstkę prawdziwych ludzi

Avatar Soberker

3 września 2020, 20:03

@Czekoladson: Serie z Yogboxa i pierwszego Pingwinpacka to były legitnie dwie moje ulubione serie z MC bez Kappy.

Avatar TheExpertt

3 września 2020, 19:44

Kto to? I z którego roku to zdjęcie?

Avatar Azkis

Edytowano - 3 września 2020, 19:47

@TheExpertt: polski pingwin(stuu) i SKKF chyba

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

1 września 2020, 18:12

Nie wiem czy wiecie. Ale dzisiaj mi to zrujnowało mózg.
Skkf ma na imię Florian

A nie Skkf

Avatar darkisz_

1 września 2020, 17:59

Aż się łezka w oku kręci

Avatar Bright32

1 września 2020, 17:53

Top 10 MinecraftBlowa

Avatar Bright32

1 września 2020, 17:46

Ahh tak kwadratowa masakra przed edycją z wojną zanim stała się głównem

Avatar Landark

1 września 2020, 17:28

Z chęcią bym wrócił do tamtych czasów, aby ich nie oglądać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Szybki jak błyskawica

Phi!

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka