Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2020, 17:05
Znowu mem o problemach w Afryce.. A nie, tu chodzi o Polskę.
Odpisz
2 września 2020, 19:37
ja się nie boję
kto jeszcze?
Odpisz
2 września 2020, 19:45
@HusariaTV: też, ale przygotuj się na fale strzałek w dół, tu na jeja są zasady i my łamiemy własnie jedną z nich
Odpisz
2 września 2020, 19:51
@HusariaTV: też mam wyjebkę. Nie rozumiem tych obostrzeń
Odpisz
2 września 2020, 19:55
@HusariaTV: Bo ty jesteś nieustraszonym husarzem, a to już inna bajka
Odpisz
2 września 2020, 21:32
@HusariaTV: Może nie chodzi tyle o strach o siebie, co o resztę.
Na moim przykładzie, relacje z babcią mam całkiem dobre i uczę się od niej gotować. Oczywiście, mógłbym "zawiesić" to hobby, ale właśnie po to dbam o wszystkie środki ostrożności, żeby móc kontynuować naukę. Druga babcia zaś bardziej jest zainteresowana ciastami, to akurat rzadziej piekę, a częściej po prostu dostaję i przynoszę rodzinie. Mam też wujka po przeszczepie nerki, jego żona (moja ciocia) często przychodzi spędzić trochę czasu z moją matką. Rozumiesz raczej, że w razie mojego zarażenia nie tylko ja jestem zagrożony, ale także wielu innych, w tym niejedna osoba o "wątpliwym" zdrowiu? Więc, przynajmniej wydaje mi się, nie chodzi tyle co o strach, co o prostą empatię i myślenie z szerszej perspektywy... albo paranoja mnie zjadła i szukam wymówek.
Odpisz
3 września 2020, 16:31
@rolewicz3: ta z tym że wirus magicznie nie zniknie ,każdy go przechoruje prędzej czy później,kobieta krzyczała z bólu(i umarła) i nie została wpuszczona do szpitala bo teraz covid wszystkich interesuje i szpitale są tylko dla tych z podejrzeniem covidu, poza tym większość ludzi chodzi całe wakacje na wyjebcie zakładają maski tam gdzie każą a w wyjściu zdejmują i i tak się zarażają, to pajacowanie nie pomaga, jak bym miał to określić to empati z brakiem dystansu i chęci analizowania sytuacji,a jak tak bardzo starzy boją się wirusa to niech się zamkną w domach a nie zmuszają do tego całe społeczeństwo, polska e edukacja leżała , w dodatku zamknięcie szkół może prowadzić do \ponownego zamknięcia gospodarki a gwarantuje ci że głód w przeciwieństwie do covid ma znaczącą śmiertelność
Odpisz
2 września 2020, 12:26
Ja idę dopiero w poniedziałek bo jestem w Chorwacji
Odpisz
2 września 2020, 19:44
@aibox666: ja też dopiero w poniedziałek bo jestem jeszcze nad morzem
Odpisz
2 września 2020, 22:55
@aibox666: zazdro
Odpisz
2 września 2020, 19:59
W dupie mam tego koronawirusa, mam maturę do zdania i nie myślę o jakimś pato zdalnym nauczaniu XD
Odpisz
2 września 2020, 11:10
przerażające czasy nastały niestety, to je**ie niedługo, zobaczycie
Odpisz
2 września 2020, 19:37
jak reaktor w Czarnobylu
Odpisz
2 września 2020, 19:47
pójście do szkoło , bardziej przerażające jest podejście ludzi niż sam covid, stanie godzinami w deszczu bo trzeba sprawdzić czy ktoś nie ma temperatury , a pewnie niedługo większość będzie miała gorączkę przez takie kretyństwa
Odpisz
2 września 2020, 19:36
Ja nie ide jestem chory :--D
Odpisz
2 września 2020, 21:16
K***A? ZA CO CZERWONE
Odpisz
2 września 2020, 10:02
fajny kot pozdrawiam z rodzinkom 😀😀😀
Odpisz
2 września 2020, 19:56
@KotBartek: Smutny kot na memie = zajebiste!!!!11111
Odpisz