Na którą macie najwcześniej?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2020, 16:00
Ja normalny mam plan jak na razie, zobaczymy czy się zmieni.
Odpisz
2 września 2020, 22:13
Ja tam mam zajebisty plan lekcji
Odpisz
3 września 2020, 21:22
Ja też, tylko trzy razy na 7:10
Odpisz
3 września 2020, 15:24
Najwcześniej 7:10 a autobus mam 6:29
Odpisz
3 września 2020, 07:44
Codziennie po 8 lekcji i codziennie na ósmą.
Odpisz
3 września 2020, 14:02
@Panolus: F
Odpisz
3 września 2020, 10:36
W poniedziałki 9:40-16, we wtorki, środy i piątki 8-14:35, a w czwartki 12-16.
Odpisz
3 września 2020, 07:25
Zawsze na 8:00 I 10-9 lekcji
Odpisz
3 września 2020, 00:58
ja mam najwcześniej na 11 a najpóźniej na 13
Odpisz
2 września 2020, 20:27
Ja nawet planu lekcji jeszcze nie mam
Odpisz
2 września 2020, 22:59
@Astranova: To jak wy tam fukcjonujecie
Odpisz
3 września 2020, 00:39
@Uruchamiacz: Nie wiem w sumie, skręciłam kostkę i nie chodzę do tego cyrku
Odpisz
2 września 2020, 22:40
6 klasa, w cztery dni 8-12 a w poniedziałek 9-15
Odpisz
2 września 2020, 23:47
@Plastikowy_pulpet: też chciałbym mieć 4 godziny w 6 klasie, ja miałem najmniej 6 godzin
Odpisz
2 września 2020, 23:23
7.10 do 15
Odpisz
2 września 2020, 23:15
8 klasa 5 dni w tygodniu 7:10 - 13:30/12:25 przez co wychodzę przed ojcem.
Odpisz
2 września 2020, 22:35
Ja mam w poniedziałki 8-15, a w resztę dni 8-14.20.
Odpisz
2 września 2020, 21:47
Ja dzisiaj konczylam o osiemnastej :(
Odpisz
2 września 2020, 21:42
Dzisiaj 12-16.20 jutro 7-11.55 . -.
Odpisz
2 września 2020, 19:58
Pozdrawiam, w czwartek mam na 8:50 i kończę o 13,a w piątek na 8:00 i koniec o 12:10
Odpisz
Edytowano - 2 września 2020, 20:19
@MituDestroyer: w której klasie jesteś?
Bo ja w 2 liceum pn wt i śr 8-15
Czwartek 8.50-15
Piątek 8.50-14.10
Odpisz
2 września 2020, 20:52
@piotrkacz: ja jestem w 8 podstawówki i mam w piątek 8-17
Odpisz
2 września 2020, 21:29
@v0rtex1353: zapytałem, bo nie pamiętam, abym w jakiejś klasie tak szybko kończył w 2 dni, a w piątek u was myślę, że przesadzono, bo po tylu lekcjach nie będziecie w stanie myśleć po tylu lekcjach.
Odpisz
2 września 2020, 21:30
@piotrkacz: Ja chodzę do zawodówki, mam 3 dni praktyk (chodzę do pracy) i 2 dni szkoły bo jestem w 3 klasie
Odpisz