Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Yotako2k18

4 września 2020, 16:00

Ja normalny mam plan jak na razie, zobaczymy czy się zmieni.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2020, 22:13

Ja tam mam zajebisty plan lekcji

Avatar
CzasNaBoczek

3 września 2020, 21:22

Ja też, tylko trzy razy na 7:10

Avatar Lubie_REzero

3 września 2020, 15:24

Najwcześniej 7:10 a autobus mam 6:29

Avatar Panolus

3 września 2020, 07:44

Codziennie po 8 lekcji i codziennie na ósmą.

Avatar Derpsonv16

3 września 2020, 14:02

Avatar bloodymilk

3 września 2020, 10:36

W poniedziałki 9:40-16, we wtorki, środy i piątki 8-14:35, a w czwartki 12-16.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2020, 07:25

Zawsze na 8:00 I 10-9 lekcji

Avatar kapitalista85

3 września 2020, 00:58

ja mam najwcześniej na 11 a najpóźniej na 13

Avatar Astranova

2 września 2020, 20:27

Ja nawet planu lekcji jeszcze nie mam

Avatar Uruchamiacz

2 września 2020, 22:59

@Astranova: To jak wy tam fukcjonujecie

Avatar Astranova

3 września 2020, 00:39

@Uruchamiacz: Nie wiem w sumie, skręciłam kostkę i nie chodzę do tego cyrku

Avatar Plastikowy_pulpet

2 września 2020, 22:40

6 klasa, w cztery dni 8-12 a w poniedziałek 9-15

Avatar ToTenTaco

2 września 2020, 23:47

@Plastikowy_pulpet: też chciałbym mieć 4 godziny w 6 klasie, ja miałem najmniej 6 godzin

Avatar kinderek2000

2 września 2020, 23:23

7.10 do 15

Avatar
Konto usunięte

2 września 2020, 23:15

8 klasa 5 dni w tygodniu 7:10 - 13:30/12:25 przez co wychodzę przed ojcem.

Avatar Rinna

2 września 2020, 22:35

Ja mam w poniedziałki 8-15, a w resztę dni 8-14.20.

Avatar kasiakiku

2 września 2020, 21:47

Ja dzisiaj konczylam o osiemnastej :(

Avatar GrzesieKox

2 września 2020, 21:42

Dzisiaj 12-16.20 jutro 7-11.55 . -.

Avatar MituDestroyer

2 września 2020, 19:58

Pozdrawiam, w czwartek mam na 8:50 i kończę o 13,a w piątek na 8:00 i koniec o 12:10

Avatar piotrkacz

Edytowano - 2 września 2020, 20:19

@MituDestroyer: w której klasie jesteś?
Bo ja w 2 liceum pn wt i śr 8-15
Czwartek 8.50-15
Piątek 8.50-14.10

Avatar v0rtex1353

2 września 2020, 20:52

@piotrkacz: ja jestem w 8 podstawówki i mam w piątek 8-17

Avatar piotrkacz

2 września 2020, 21:29

@v0rtex1353: zapytałem, bo nie pamiętam, abym w jakiejś klasie tak szybko kończył w 2 dni, a w piątek u was myślę, że przesadzono, bo po tylu lekcjach nie będziecie w stanie myśleć po tylu lekcjach.

Avatar MituDestroyer

2 września 2020, 21:30

@piotrkacz: Ja chodzę do zawodówki, mam 3 dni praktyk (chodzę do pracy) i 2 dni szkoły bo jestem w 3 klasie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To musiało być męczące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka