Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CHrumchrummagic

2 września 2020, 21:53

*kaszlu kaszlu* to jest ekstrakt wanilinowy nie waniliowy znaczy nie do końca zależy na pewno cukier nie ma w sobie ani grama wanilii tylko waniline a co do ekstraktów to tylko te droższe (4-5zł) i chyba było

Avatar XMartiQszteinX

2 września 2020, 21:57

@CHrumchrummagic: a te nie bylo tak, że ten proszek był vanilinowy?

Avatar Rimea

3 września 2020, 14:13

@CHrumchrummagic: Ekstraklasy to nie to samo co cukier

Avatar CHrumchrummagic

3 września 2020, 14:13

@Rimea: napisałem w drugiej części się te droższe mają

Avatar Rimea

3 września 2020, 14:16

@CHrumchrummagic: ale to są dalej 2 różne rzeczy, cukier może być wanilinowy, ale ekstrakt waniliowy albo jakiś inny, migdałowym na przykład

Avatar Przemek572

Edytowano - 4 września 2020, 08:21

@Rimea: ja piłem jakąś butelkę z waniliną, nie pamiętam dokładnie co to było, ale miało wanilinę

Avatar Makos305

2 września 2020, 22:55

Polecam Monin bo to takie jakby syropy ale można użyć jako aromatu i smakuje bardzo tak (są też butelki 50ml, na obrazku jest 250ml)

Avatar rysiu311

2 września 2020, 22:48

Ludzkość wtedy to budynki?

Avatar KufelMleka

2 września 2020, 21:55

Świat, gdyby Dażybor powrócił do istnienia:

Avatar Denom

2 września 2020, 22:27

@KufelMleka: spokojnie wraz z grupą moich akolitów już kończymy go przyzwać

Avatar KufelMleka

2 września 2020, 22:28

@Denom: Może w końcu ich siostra zazna ukojenia.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2020, 23:06

@Denom: Nie nie przyzywacie go elo

Avatar polska_cebulka

2 września 2020, 21:51

Otóż nie gdyż wtedy ekstrakt z wanilii smakowałby tak jak pachnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar XMartiQszteinX
Dodane przez: XMartiQszteinX

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka