Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2020, 14:25
Ale to nie jest złośliwe. Po prostu jeśli masz zielone a nie zauważysz tego to kierowca za tobą daje ci znak że już masz zielone i powinieneś jechać
Odpisz
5 września 2020, 18:09
ale jak od razu trąbią to jest trochę bez sensu. Czasem po prostu ktoś wolniej rusza
Odpisz
5 września 2020, 18:44
@NightFox: rok jeżdżę jako kierowca, zdarzało mi się wiele rzeczy ale nigdy jakoś nikt na mnie nie zatrąbił
Odpisz
6 września 2020, 10:31
@NightFox: no rzeczywiście filozofią jest ruszyć.
Puszczasz sprzęgło, dajesz gaz i wio!
Nie ma czegoś takiego jak wolniej rusza.
W automacie to w zasadzie tylko gaz i wio.
Odpisz
6 września 2020, 11:22
@splashradek: No nie wiem, to że ty nie masz problemu nie znaczy że wszystkim idzie łatwo. Ja np potrzebuję sekundy-dwóch żeby płynnie puścić sprzęgło dodając gazu - dopiero się uczę
Odpisz
6 września 2020, 13:30
@NightFox:
Proponuję szkołę bezpiecznej jazdy.
Jest to dzień wykładów i jazdy praktycznej.
W ogóle to powinno być w standardzie nauki jazdy.
Mój wcześniejszy komentarz był raczej ironiczny, ale po 24 latach jeżdżenia średnio 50 tys. rocznie mogę sobie trochę pozwolić ;)
Odpisz
5 września 2020, 17:31
Odpisz
5 września 2020, 14:17
Odpowiem ci memem który dzisiaj zobaczyłem...
Odpisz
3 września 2020, 17:40
Prawdziwy sirenhead a nie jakiś podrabianec
Odpisz
3 września 2020, 16:46
Odpisz
3 września 2020, 17:24
not honks
Odpisz