Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Havuxi

17 września, 21:32

Tak ogólnie to Geralt w tym kontekście jako o potworach mówił o garstce (chyba) żołnierzy którzy zaatakowali jakąś niewinną kobietę, więc gdyby sytuacja z mema miała miejsce, to prawdopodobnie zabiłby mieszczuchów którzy przeszkadzają shrekowi gdyż to oni są tu prawdziwymi potworami.

Avatar Baturaj

14 września, 21:50

Istnieje o tym pasta. Możecie znaleźć na internecie. I nie, nie chodzi o tę śmieszną z żarcikami z cebuli, tylko tę pisaną w stylu Wiedźmina.

Avatar SCP_e96

16 września, 20:53

@Baturaj:

Kolejny napotkany stwór z pewnością wyglądał na samicę. Znacznie przewyższała poprzedników zarówno wagą jak i wzrostem. W ręku trzymała obrobiony, pokaźnej wielkości konar drzewa. Stwór zareagował szybko odwracając głowę w kierunku przybysza.
Potworzyca z rykiem ruszyła na wiedźmina, wykonując potężny zamach trzymanym przedmiotem. Wiedźmin wykonał odskok i unik. Nie uniknął. Pokaźniej budowy stwór poruszał się nadzwyczaj z gracją i prędkością dorównywał rozsierdzonemu rosomakowi. Pomimo działania eliksirów i osłaniających ciało elementów zbroi wiedźminowi coś chrupnęło w lewym barku. Z impetem padł na ziemie z której momentalnie się odturlał, przewidując gdzie padnie kolejny cios. Tym razem miał szczęście, bo stwór chybił. Wiedźmin odsunął się, splótł ręce w wymagającą kombinację ruchów i wykonał znak aard. Migotliwa wiązka energii uderzyła w potwora, wytrącając go z równowagi do tego stopnia, że musiał uklęknąć. To wystarczyło – wiedźmin przekoziołkował w stronę olbrzyma, wykonując przy tym szeroki cios w podbrzusze. Posoka trysnęła niczym z górskiego źródła, wyrzucając długą plątaninę trzewi. Stwór zawył, uniósł trzymany kawałek drewna i rzucił nim w przeciwnika. Trafił – pomimo potężnej budowy ruch był szybki, pewny i wyuczony dokładnie tak, jakby był wykonywany regularnie podczas małżeńskich kłótni. Wiedźmin odleciał na 4 sążnie, orając po drodze ziemię i wyrywając korzonki z okolicznej ziemi. Miał na pewno połamane kilka żeber, jednak pod wpływem eliksirów nie odczuwał tego. Bez wahania złożył ręce w znak ignii. Wiązka palącego ognia dotarła do wroga – gazy wydobywające się z wystających poza ciałem jelit zadziałały jak rozpałka, potwór zapłonął niczym pochodnia w spazmatycznym krzyku. Próbował ponownie ruszyć na wiedźmina, jednak tym razem bez gracji i szybkości, posiadanej na początku starcia. Potężny wymach miecza ściął głowę potwora, która upadła niewiele dalej od ciała

Avatar SCP_e96

16 września, 20:54

@Baturaj: Niestety masz tu fragment

Avatar Valentine_

3 września, 18:18

Kiedy Geralt wybije to wszystkie wk***iające potwory z twojego bagna i razem możecie poczilować

Avatar kazdan480

3 września, 18:51

@Valentine_: ale bestia

Avatar kazdan480

3 września, 18:51

@Valentine_: fiona z tyłu też niczego sobie

Avatar Darkord

14 września, 12:38

@kazdan480: Nawet jej nie zauważyłam

Avatar darcus

14 września, 12:31

Nie miałby szans ze Shrekiem

Avatar ddawdad

3 września, 18:34

Na szczęście Wiedźmini nie zabijają inteligentnych stworzeń, więc Shrek jest bezpieczny.

Avatar Poziomica

14 września, 12:15

@ddawdad: martwię się o osła

Avatar KeBe_W13

14 września, 12:23

@ddawdad: raczej wiedźmin jest bezpieczny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Makos305
Dodane przez: Makos305

Dobry plan

Taka prawda

Cringe

Smacznego

Czasem lepiej jest uciekać

I daj tu takiej kwiaty na 14 października

O nie

Sprawa rozwiązana

NUMA NUMA JEJ

Mamy króla!

Ale faza

Jest na bieżąco z memami

Daje to wiele możliwości

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka