Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Co to takiego?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego, 22:21
rx 9060 xt
i co wy na to
Odpisz
12 lipca 2025, 13:06
Mam 3060
Odpisz
8 września 2020, 20:09
Ja mam 1050 i póki co 3 rok i jestem zadowolony, za dwa lata się pomyśli o jakimś rtx
Odpisz
6 października 2021, 07:21
@bogus44: ja również mam i mi działa bardzo dobrze, odpala wiedźmina na ultra
Odpisz
16 maja 2021, 13:17
A ja nie mam GTX
Odpisz
6 września 2020, 15:18
Ja mam gt 440 i nie narzekam
Odpisz
5 września 2020, 21:07
Ja mam nadal GeForce GTX 750 Ti
Odpisz
6 września 2020, 14:21
@Hailim: Też mam to cholerstwo. Nie działa za dobrze, ale i tsk lepiej niż zintegrowana karta graficzna.
Odpisz
6 września 2020, 15:09
@Ukryty_W_Cieniu: to gówno ma lagi na najniższych ustawieniach w watch dogs 2 ale na średnich chodzi (zazwyczaj) jak marzenie
Odpisz
6 września 2020, 14:20
A ja mogę sie za to pochwalić GTX750 Ti
Odpisz
6 września 2020, 11:37
O ch*j za przeproszeniem chodzi z tymi tx'ami? To jakieś karty graficzne?
Odpisz
6 września 2020, 10:53
Ja który nie wie o co chodzi, ale jakby wiedział to i tak miałby to "w dupie", ważne, żeby było w miarę dobrze i, żeby działało.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2020, 11:30
Ja nadal używam intel graphics 4000 :(
Odpisz
5 września 2020, 17:12
F
Leciałem tak przez jakieś 6 lat, pół roku temu udało mi się i przesiadłem się na GTX 1650super
Odpisz
Edytowano - 5 września 2020, 17:19
ja mam 500 :(
Odpisz
5 września 2020, 23:19
ja mam Intel HD, ale minecraft śmiga, więc jest git
Odpisz
5 września 2020, 23:52
@Drake_Vimes: No, minecraft chodzi nez zarzutów, ale powodzenia przy uruchamianiu Russiam Fishimg 4 na wysokich...
Odpisz
5 września 2020, 23:54
XD nie mam, ale world of warships odpala na niskich
Odpisz
5 września 2020, 22:55
Pozdrawiam z GTX950
Odpisz
5 września 2020, 22:48
Ja również.
Odpisz
5 września 2020, 21:32
A ja mam rx370
Odpisz
5 września 2020, 21:10
Dlaczego ta w niebieskim ma 2 na ramieniu ;_;
Odpisz
5 września 2020, 16:28
współczuję wszystkim, którzy kupili rtxy 20x0 w ostatnim czasie
Odpisz
5 września 2020, 18:42
@bandit_the_drug_lord: Kupiłem rtx 2060 miesiąc temu i jestem mega zadowolony i nie płaczę z powodu pojawienia się rtx 3000
Odpisz
Edytowano - 5 września 2020, 19:23
@Tajnyifajny: to dobrze że jesteś zadowolony, ale i tak współczuję, bo 3070 będzie lepszy nawet od 2080 a będzie w takiej samej cenie co 2060 super
Odpisz
5 września 2020, 20:54
@bandit_the_drug_lord: Nie ma co płakać, i tak ta karta przez długie lata obsłuży większość gier na medium czy high w wysokiej rozdzielczości w 60 fps, przynajmniej mam taką nadzieję. Na szczęście nie mam ogromnych wymagań do grafiki
Odpisz