Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

10 lutego, 22:21

rx 9060 xt
i co wy na to

Avatar Fajnykotel

12 lipca 2025, 13:06

Mam 3060

Avatar bogus44

8 września 2020, 20:09

Ja mam 1050 i póki co 3 rok i jestem zadowolony, za dwa lata się pomyśli o jakimś rtx

Avatar Pan_Jazzie

6 października 2021, 07:21

@bogus44: ja również mam i mi działa bardzo dobrze, odpala wiedźmina na ultra

Avatar BINDER223

16 maja 2021, 13:17

A ja nie mam GTX

Avatar Kryfon

6 września 2020, 15:18

Ja mam gt 440 i nie narzekam

Avatar Hailim

5 września 2020, 21:07

Ja mam nadal GeForce GTX 750 Ti

Avatar Ukryty_W_Cieniu

6 września 2020, 14:21

@Hailim: Też mam to cholerstwo. Nie działa za dobrze, ale i tsk lepiej niż zintegrowana karta graficzna.

Avatar Hailim

6 września 2020, 15:09

@Ukryty_W_Cieniu: to gówno ma lagi na najniższych ustawieniach w watch dogs 2 ale na średnich chodzi (zazwyczaj) jak marzenie

Avatar Ukryty_W_Cieniu

6 września 2020, 14:20

A ja mogę sie za to pochwalić GTX750 Ti

Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 11:37

O ch*j za przeproszeniem chodzi z tymi tx'ami? To jakieś karty graficzne?

Avatar TowarzyszTobislav

6 września 2020, 10:53

Ja który nie wie o co chodzi, ale jakby wiedział to i tak miałby to "w dupie", ważne, żeby było w miarę dobrze i, żeby działało.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 września 2020, 11:30

Ja nadal używam intel graphics 4000 :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

5 września 2020, 23:52

@Drake_Vimes: No, minecraft chodzi nez zarzutów, ale powodzenia przy uruchamianiu Russiam Fishimg 4 na wysokich...

Avatar Drake_Vimes

5 września 2020, 23:54

XD nie mam, ale world of warships odpala na niskich

Avatar BiiTii

5 września 2020, 22:55

Pozdrawiam z GTX950

Avatar Rozpakowany

5 września 2020, 22:48

Ja również.

Avatar Artrack

5 września 2020, 21:32

A ja mam rx370

Avatar KunegundaZeStrychu

5 września 2020, 21:10

Dlaczego ta w niebieskim ma 2 na ramieniu ;_;

Avatar bandit_the_drug_lord

5 września 2020, 16:28

współczuję wszystkim, którzy kupili rtxy 20x0 w ostatnim czasie

Avatar Tajnyifajny

5 września 2020, 18:42

@bandit_the_drug_lord: Kupiłem rtx 2060 miesiąc temu i jestem mega zadowolony i nie płaczę z powodu pojawienia się rtx 3000

Avatar bandit_the_drug_lord

Edytowano - 5 września 2020, 19:23

@Tajnyifajny: to dobrze że jesteś zadowolony, ale i tak współczuję, bo 3070 będzie lepszy nawet od 2080 a będzie w takiej samej cenie co 2060 super

Avatar Tajnyifajny

5 września 2020, 20:54

@bandit_the_drug_lord: Nie ma co płakać, i tak ta karta przez długie lata obsłuży większość gier na medium czy high w wysokiej rozdzielczości w 60 fps, przynajmniej mam taką nadzieję. Na szczęście nie mam ogromnych wymagań do grafiki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar pawcik
Dodane przez: pawcik

Dwa oblicza

Co to takiego?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka