Nikt nie rodzi się rasistą!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Tacy to pożyją
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 lipca 2017, 12:13
może i nikt nie rodzi sie rasistą, ale napór społeczeństwa w którym żyjemy , dużo osób(nie wszyscy) próbuje sie przystosować, a więc jest jak jest, niestety..mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi :( sorry ,że to takie nielogiczne.
Odpisz
1 grudnia 2013, 06:36
może wyda to się dziwne, ale ta kobieta strasznie mi przypomina matkę Madzi z Sosnowca
Odpisz
30 listopada 2013, 18:31
Przypomina mi to "Stworzenie Adama" tylko nie wiem co nie pasuje
Odpisz
30 listopada 2013, 16:44
ja się urodziłem (już widzę te mudżyńskie hejty ...)
Odpisz
30 listopada 2013, 16:41
A mamusia tak zawstydzona...
Odpisz
26 listopada 2013, 13:14
A Hitler,Stalin co niby urodzili sie aniołkami??
Odpisz
26 listopada 2013, 13:54
tak jak każdy, a potem im od***ło
Odpisz
31 października 2018, 19:49
@Serdel: No może jak ktoś się przypadkiem urodził z defektem genetycznym.
Odpisz