Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Peroczek

6 września 2020, 14:58

Źle płaskoziemcy

Avatar Tacyt1025

4 września 2020, 21:35

O gustach się nie dyskutuje, ale jak ktoś puszcza to na głośniku w miejscu publicznym nie zważając na innych to takiego człowieka winno się łamać, niezależnie czy puszcza polski rap czy węgierską muzykę ludową z Siedmiogrodu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 11:51

@konstantyn777: nie, myślę że disco polo byłoby gorsze

Avatar konstantyn777

6 września 2020, 12:00

oj nie wiem nie wiem, moim zdaniem ma chociaż jakiś rytm i jest miękkie, a rap brzmi jakbyś chodził po żwirze.

Avatar Annx90

6 września 2020, 11:16

No chyba, ze chodzi o despacito...
Jeden wyjatek ;)

Avatar Annx90

6 września 2020, 11:11

Ja: Jakiej muzyki sluchasz?
Ktoś: Nie jestem taki jak inni. Lubie wszystko
Ja: Puszczam mongolski rock grupy The HU
Ktoś: ???

Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

6 września 2020, 09:58

A co z mordercami dzieci?

Avatar Kebasa_z_mema

6 września 2020, 09:50

Ja wolę najdalej trzymać fanatyków religijnych, potem natarczywych wegan, a potem w kolejności jak na obrazku

Avatar grototo

6 września 2020, 09:00

EKHM jeja EKHM

Avatar Enddzi

5 września 2020, 09:04

Wszystkich nie liczac COVID i sluchajacych muzyki i toksyczmych kumpli warto trzymac blisko, czesto jest z nich polew, ale nie zaprzyjazniajcie sie bo wam jeszcze mozg wypiora. Swiadkowie jehowy to chyba tacy najlepsi do trollowania.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 września 2020, 21:25

Ale jak to nie słuchasz tego konkretnego indie elektronicznego średniowiecznego horror folk rock zespołu? Pewnie jeszcze polskiego rapu słuchasz normiku 😏

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

4 września 2020, 22:06

a dopowiem tylko że mnie akurat jara Underground ale taki już dosyć głęboki w Polsce, lubię znaleźć złoto które ma tysiąc wyświetleń, w Ameryce też jest sporo ludzi którzy robią zajebistą muzykę a mają po 20 tysięcy wyświetleń

Avatar
Konto usunięte

4 września 2020, 22:08

i ja to rozumiem, są ludzie, których mainstream zadowala, a są ludzie, którzy muszą pokopać głębiej, żeby sobie coś znaleźć. Z ciekawości spytam, zwykle w jakich gatunkach szukasz?

Avatar ArbuzWmeloniku

4 września 2020, 21:48

JAK NIE SŁUCJASZ SWINGU TO polecam posłuchać bardzo przyjemny

Avatar
Konto usunięte

4 września 2020, 21:18

Dopóki nie słuchają piosenki z gatunku, którego nie lubię przy mnie to niech sobie słuchają. Ale jak puszczają bez słuchawek lub w słuchawkach przez które i tak słychać jakby ich nie mieli w miejscach publicznych to po prostu chamstwo
Najczęściej takie coś widziałam u fanów polskiego rapu

Avatar Rosse303

4 września 2020, 21:26

albo jak śpiewają przy tobie na głos piosenkę której nie lubisz więc tłumaczysz im że ci to przeszkadza i żeby przestali a oni mają w ciebie wywalone

Avatar Damond

4 września 2020, 21:33

mnie najbardziej wk***ia jak idzie jakiś 10-12 latek z k***a głośnikiem pod pachą k***a nie dość że jest k***a sam i słuchawki by mu wystarczyły to jeszcze k***a puszcza swoją muzykę na całe je**ne osiedle

Avatar Kebasa_z_mema

4 września 2020, 21:37

@Damond: O Chrystusie, jakie słownictwoo! Ale popieram

Avatar
Janusz_Taxi_2

4 września 2020, 21:21

Albo ogólnie jeśli nie lubisz tego co oni

Avatar badboy_69

4 września 2020, 21:19

Ziemia jest płaska, więc o co wam chodzi!

Avatar Kebasa_z_mema

4 września 2020, 21:37

@badboy_69: Ty tak k***a serio?

Avatar konstantyn777

6 września 2020, 11:41

@Kebasa_z_mema: jego problém jak nie wierzy

Avatar
ZiemiaJestPlaska

7 września 2020, 07:09

@badboy_69: (◍•ᴗ•◍)❤

Avatar Kebasa_z_mema

7 września 2020, 15:30

a
Twój login powiązany

Avatar VentoAssonnato

4 września 2020, 21:13

U mnie dzisiaj w szkole puścili jakąś piosenkę i się darli "Fi*ta w gardło policji", a ja chciałam się połączyć z ich głośnikiem i puścić coś przypałowego.

Avatar Damond

4 września 2020, 21:14

@VentoAssonnato: to mam jedno pytanie

Dlaczego tego nie zrobiłaś

Avatar Akosz

4 września 2020, 21:15

@Damond: bo zrobili to przed nim

Avatar VentoAssonnato

4 września 2020, 21:16

@Damond: bo już chciałam włączyć, ale rozległ się dzwonek. Ja to mam wyczucie czasu. Ale chciałam im puścić nasze, japońskie piosenki o cimcirimcim

Avatar Gateusz

4 września 2020, 21:10

*niektórzy jejacy

Avatar Akosz

4 września 2020, 21:13

@Gateusz: to bardziej z bajkami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Ładne rzeczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka