Mam nadzieję, że było warto
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Papierowa szkoła posting
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Żartownisie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2020, 17:31
2 dni temu mój kumpel wypił łyżkę płynu do mycia naczyń za browara. Jak ktoś chce filmik to piszcie
Odpisz
7 września 2020, 11:38
@MituDestroyer: kolega prosi o link
Odpisz
Edytowano - 7 września 2020, 16:40
@TegoNieWieNikt: Wyślę jak w domu będę
Odpisz
Edytowano - 7 września 2020, 23:10
@TegoNieWieNikt: Sory, że tak póżno, ale mi się zapomniało: youtu.be/OID2-6xkaAo
Odpisz
4 września 2020, 21:41
u nas raz ziomek w szkole wzial sobie kropelke kapsaicyny na język i zemdlał i pogotowie musiało go zabierać xD
Odpisz
4 września 2020, 21:45
co robi kapsaicyna?
Odpisz
4 września 2020, 21:45
@Oliwier256: Pali gorzej niż california reaper
Odpisz
4 września 2020, 21:47
@Oliwier256:
Odpisz
4 września 2020, 21:47
@NightShadePL: nie wiem jak pali california reaper
Jak ostra jest w porównaniu do tabasco i papryczki chili?
Odpisz
Edytowano - 4 września 2020, 21:48
@Oliwier256: pali tak bardzo że chcesz umrzeć i robisz się cały czerwony. Nie polecam nawet amatorom ostrego jedzenia. I srasz lawą
Odpisz
4 września 2020, 21:50
@Oliwier256: tabasco ma ok max 8000 scovilla a kapsaicyna ma 16 000 000
Odpisz
Edytowano - 4 września 2020, 21:51
@Oliwier256: dziękuję wszystkim za wyjaśnienie
I do NightShadeaPl
O jezu, to rzeczywiście ostra
I do NeTlArEq
Czyli jest ostrzejsza...
Edit:nie chciało mi się czekać 30 sekund do napisania komentarza
Odpisz
6 września 2020, 15:29
@Oliwier256: jadłem kiedyś california reaper, naprawdę chciałem umrzeć, nawet byłem na to gotowy, płakałem, srałem, rzygałem w jednym tak w skrócie
Odpisz
6 września 2020, 17:33
@Czekoladson: Po co jest tak byleby było ostrzej jak ktoś nie lubi? Ja np papryczkę habanero lubię dla smaku sobie zjeść jak dodatek do jakichs dań czy sosów, a takie ultra ostre to już są chyba tylko dla popisywania się - ale po co?
Odpisz
6 września 2020, 17:57
@Lekki69: żeby sprawdzić swoją wytrzymałość, czy naprawdę jest to takie ostre, troche dla szpanu i też dla własnej ciekawości
Odpisz
6 września 2020, 20:26
@Czekoladson: Dzięki swojej ciekawości popłakałeś się porzygales i Posrales. GG
Chyba nie trzeba lecieć od razu na reapera żeby wiedzieć co może być ostre i ile zniesiesz? W sumie jak kto woli. Dla mnie smaczek z pikantnością jest najlepszy. Dla innego byleby było ostrzejsze. Jeszcze inni żeby ludzie widzieli.
Odpisz
6 września 2020, 16:11
Akurat przedwczoraj zrobiłem to samo tylko że z a 100 zł hmm...
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 16:40
I jak smaczny był?
Odpisz
6 września 2020, 17:22
@Rascal: gorzki, srakę miałem nawet ale za 100 zł się opłacało
Odpisz
6 września 2020, 17:22
@Rascal: tak ogólnie to Sans Granie
Odpisz
6 września 2020, 17:10
a u mnie wystarczy ze powiesz że nie mają psychy i już piją
Odpisz
6 września 2020, 15:30
ponieważ koleś umarł a ty wyciungłeś je mu z kieszeni
Odpisz
6 września 2020, 15:23
... bo mu kazalem i umarl wiec mu zabralem
Odpisz
6 września 2020, 15:13
Odpisz
4 września 2020, 21:59
Opłacało się.
Odpisz