Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Chciał tylko pomóc
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2020, 13:31
*feminazistyczna
Odpisz
7 września 2020, 14:06
@Peroczek: brosze nie mylić nazizmu do feminizmu
Odpisz
8 września 2020, 19:30
proszę nie mylić nazizmu z feminazizmem.
Odpisz
24 kwietnia 2022, 09:48
@Peroczek: I najważniejsze: Nie mylić feminizmu z feminazizmem
Odpisz
24 kwietnia 2022, 19:35
@Jestem_fajny: dokładnie
Odpisz
5 września 2020, 12:15
U mnie wuefy dziewczyn były pełne pisków przy nawet najmniejszym dotknięciu.
Znacznie lepsze byłybzajęcia na obozie sportowym, ponieważ zostałam raz sama na boisku przy grze w zbijaka i wygrałam
Odpisz
5 września 2020, 12:16
@VentoAssonnato: Zostanie sam w zbijaka na kilka osób jest dosyć ciekawe bo można pokazać swoje uniki i "kocie ruchy"
Odpisz
5 września 2020, 12:20
@VentoAssonnato: u mnie było więcej faulowania i uderzenia o podłogę niż samej gry bo dziewczyny potrafiły się wywalić na prostej podłodze czy potknąć się o najmniejszą piłeczkę
Odpisz
5 września 2020, 12:20
@lalaluja: no, strasznie było, ale poczułam się zajebiście, iedy chlopak, który tez został sam, próbował się przetoczyć, a ja strzeliłam mu w stopy
Odpisz
5 września 2020, 12:21
Kiedyś się wywaliłam na piłce do koszykówki, bo na nią weszłam
Nie, nie weim co ćpałam, ale chyba hyło mocne
Odpisz
5 września 2020, 12:37
@VentoAssonnato: ja kiedyś z kolegą poszliśmy do dziewczyn bo mało ich było. On na bramce a ja w polu, bo graliśmy w ręczniaka. Dziewuchy nic nie robiły, ale jedna to latała za mną i sapała, jakby orgazmu dostała, bo byłem obok. Powalone
Odpisz
5 września 2020, 17:35
@gracjan_pl: Raz graliśmy W zbijaka z dziewczynami bo pana nie było połowa spie**oliła Btw no nas jest 7 A dziewczyn k***a 12 oczywiście pani ich powiedziała że jest uczciwe bo gramy lepiej ta kiedy nam zostało 2 ( W tym ja ) to dziewczyny straciły 4 grube słabe A potem sie śmiały że poddaliśmy się (nie było po co grać ) ale potem zamkneliśmy je w szatni więc nie było źle
Odpisz
6 września 2020, 00:53
raz graliśmy w zbijaka zostalem sam na 2 dziewczyny i k***a wygrałem
Odpisz
6 września 2020, 09:07
@adsjds: no wiesz 1-2 to nie 2-8
Odpisz
18 marca 2021, 09:31
@lalaluja: Ja tak mam zawsze jak gram w zbijaka
Odpisz
5 września 2020, 12:20
U nas na wf była taka sytuacja graliśmy w piłkę nożną z dziewczynami i tak się złożyło że piłka leciała na out wiec mój znajomy postanowił dogonić piłkę.pilka akurat była w powietrzu wiec kopną z volleya a na nieszczęście znajoma była w pobliżu i dostała tak z całej pary z piłki w szczenkę,jprld do tej pory pamiętam ten huk udzrzenia
Odpisz
5 września 2020, 12:54
Co było dalej?
Odpisz
5 września 2020, 12:55
@Koteczek_21: miała szczękę wybitną z zawiasów czy coś w tym stylu
Odpisz
1 marca 2021, 10:00
oof
Odpisz
6 września 2020, 23:31
K***a Jak Kocham WF tak mojej WFfistki nienawidzię
Odpisz
Edytowano - 7 września 2020, 01:14
@SireanHead: mój wf w 1 technikum w pigułce
20 minut rozgrzewka
20 minut gra
5 minut przeberanie się
Odpisz
7 września 2020, 16:01
@Polakowaty: Rozgrzewka jest ważna
Odpisz
7 września 2020, 21:35
ale 10 czy 15 miunt a nie 20
Odpisz
7 września 2020, 09:11
Ja mam spoko wuefistę po czesci kibol sandecji( pozdro kumatych ) jak i stara sie byc ziomkami z moją klasą
Odpisz
7 września 2020, 17:31
@damianb312: Wybacz że zapytam ale sandecja kojarzy mi się tylko z jednym, panocek z nowego Sącza?
Odpisz
7 września 2020, 17:37
No bo mi wlasnie chodziło o ten klub z NS
Odpisz
7 września 2020, 17:38
@damianb312: A jesteś gdzieś tam z okolic Sącza?
Odpisz
7 września 2020, 17:38
No tak jakieś 15 km od miasta
Odpisz
7 września 2020, 17:39
@damianb312: mam tyle samo
Odpisz
7 września 2020, 06:31
Oj jak jest tak serio to mocno współczuję.
Odpisz
5 września 2020, 13:42
Moja wuefistka:
CZEGO RYCZYSZ TO TYLKO SINIAK NA PÓŁ TWARZY JAZDA NA BRAMKE
Odpisz
5 września 2020, 14:19
@MsCrazyAlex: To kobiety wpuszczają na boiska?
Odpisz
5 września 2020, 14:34
no k***a cóż za niespodzianka xd
Odpisz
6 września 2020, 20:54
@MsCrazyAlex: Spi***alać z mojej bramki bo mi jeszcze słupki pobrudzicie tym lakierem do paznokci
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 22:37
e tam lakier. Tym łańcuchem który wyrwałyśmy uciekając z kuchni parkiet porysujemy xd
Odpisz
6 września 2020, 22:39
@MsCrazyAlex: P A R K I E T
AAAAAAAAA
Odpisz
6 września 2020, 22:51
@MsCrazyAlex: my mamy wuefiste ktoremu chyba zalezy tylko na kluchach dziewczyn bo ciagle sie w nie wpatruje , jesli dziewczyna np dostanie w twarz od chlopaka pilka to od razu wina zostaje zwalona na tego goscia a baba sobie siedzi
Jednak moj kolega np symulowal od kilku lat i mu sie udawalo jakos siedziec na lawce i np. Dostal lekko w reke i mówi ze ma zwichnieta chyba i ze nie bedzie mógł pisac 3 dni XD
Odpisz
6 września 2020, 23:17
a jak to nazwać niby?
Odpisz
6 września 2020, 23:17
@MsCrazyAlex: co nazwac?
Odpisz
6 września 2020, 23:18
@Nightmare_Wolf: parkiet. To nie było pytanie do ciebie, Sory jak źle napisałam xd
Odpisz
6 września 2020, 23:19
@MsCrazyAlex: nic sie nie stalo ;) i tak nie mam co robić
Odpisz
6 września 2020, 23:21
@Nightmare_Wolf: aaa pamiętam wuef łączony ze starszymi klasami w podstawowce przez to że szkoła była mala; nie chcesz być czwartoklasistką grającą mecz z typami z 6 klasy... Raz dostałam piłka tak mocno w brzuch ze mnie odrzuciło do tyłu, a głupia duma kazała mi grać dalej. Skończyłam z siniakiem w kształcie piłki na brzuchu ale się zawzięłam i na ławce nie usiadłam.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 23:25
@MsCrazyAlex: Ja z wf najgorsze odniesione rany to rana wielkości papieru toaletowego na nodze (ona była do krwi) i zwichnięcia kostka ale dzięki temu jak lekcje miałem od 8 do 15 miałem od 8 do 9. Przynajmniej tyle
Odpisz
6 września 2020, 23:30
@Polakowaty: moje najgorsze to krwiak na piszczelu, zbite kości (sporo) i fioletowo-czarne siniaki. Mnie się jakoś uszkodzenia nie trzymają za bardzo
Odpisz
7 września 2020, 01:13
chyba każdy odniósł większe bądź mniejsze obrażenia na wf
Odpisz
6 września 2020, 23:22
Ale za to jak wjade jakiemuś typowi na wyprostowanych nogach to wszystko ok tak? Gratuluję logiki
Odpisz
6 września 2020, 22:29
My sie rowno chopy i baby napi**dalamy (a raczej napi**dalalismy) a wuefista sie smial tylko
pozdro
Odpisz
6 września 2020, 21:36
U nas na włefie chłopacy mogli się kurde zabić nawzajem a panie nie mogły nawet zostać dotknięte
Odpisz
6 września 2020, 22:22
@maslo123_5: u nas na wfie to dziewczyny moga wszystko, od kopania w krocze do wyklinania, ale my, płeć męska huia możemy i nawet tych dz**** nie możemy dotknąć
Odpisz
5 września 2020, 12:21
tymczasem wuefista by się pewnie zaśmiał gdyby ktoś rzucił dziewczyną o ścianę.
to działa w obie strony
Odpisz
6 września 2020, 20:08
@ZSRRBall: Zgadzam się. Ja sama mam doświadczenie z wieloma nauczycielami co źle traktowali dziewczyny. Działa w obie strony
Odpisz
6 września 2020, 20:09
@ZSRRBall: hurr durr toksyczna męskość
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 20:13
@Slenderowiec2012: XDD
Jesteś taką feminazistką, tylko męską
Odpisz
6 września 2020, 20:15
@ZSRRBall: dżedżak się zesrał?
Odpisz
6 września 2020, 20:16
@Slenderowiec2012: bruh troche kultury
Odpisz
6 września 2020, 20:19
@ResiaPL: Kurna, co się stało z tym internetem przez te kilka lat, że to już dla tylu ludzi za dużo?
Odpisz
6 września 2020, 20:41
@Slenderowiec2012: ludzie zmądrzeli
Odpisz
6 września 2020, 20:56
@ZSRRBall: no tak średnio bym powiedział
Odpisz
6 września 2020, 21:07
@Hello_pati: Czy mogłabym się dowiedzieć, dlaczego dostaję minusy? Już tak ciężko jest zaakceptować fakt, że faceci nie są ciągle ofiarami a kobiety nie są zawsze traktowane jak księżniczki?
Odpisz
6 września 2020, 21:57
@Hello_pati: widocznie tak, wiele użytkowników tej strony ma około 13 lat, nie ma co się dziwic
Odpisz
Edytowano - 5 września 2020, 13:14
Przypomniało mi się jak kiedyś na wfie graliśmy w hokeja i niechcący pięć razy uderzyłem kijem jedna dziewczynę w głowę.
Odpisz
5 września 2020, 13:20
@Viledd: 5 razy pod rząd to raczej chcący
Odpisz
5 września 2020, 13:22
@biktolp: uwierz, że nie chcący bo do Ciebie też przyjdę z kijem
/s
Odpisz
6 września 2020, 21:29
@Viledd: ja kiedyś przez jak grałem w unihokeja na wf i mieliśmy łączony(bo ten grubas wuefista żucił piłkę i sobie poszedł zostawiając nas z panią co uczyła dziewczyn wuefu)to przez przypadek walnołem kijem taką dziewczynę w piszczel(tak mi się przypomniało jak czytałem twój komentarz@Viledd)
Odpisz
6 września 2020, 21:30
@baronlennabeka: i mówiła że jej siniaka zrobiłem chociaż nic nie miała
Odpisz
6 września 2020, 21:37
@Viledd: mam nadzieje że usłyszałeś chociaż raz BONK
Odpisz
6 września 2020, 21:47
@Maly_modelarz15: Niestety nie. Pierwsze cztery razy usłyszałem tylko "ała" i pytanie "czy ty jesteś normalny" a za piątym płacz
Odpisz
6 września 2020, 21:49
@Viledd: to ostatnie jest chyba więcej warte od bonq
Odpisz
6 września 2020, 21:41
Raz graliśmy w piłkę nożną i jakaś typiara kopła losowo piłkę i strzeliła, każdy że nie powinno być bo się odbiło od ściany a pani:"ale to dziewczyna to może". Byłem na bramce i strzeliłem gola a pani "nie ma gola bo za drugiej połowy", wkurzyłem się i jak ta typiara była obok bramki to jej wjechałem ze śwlizga (jak to się pisze) i jeszcze ją rzuciłem piłkę w jej łeb, zeszłem za faul ale było warto
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 20:55
Ch** k***a wf tylko z osobnikami swojej płci
Tylko jest mały problem, bo sala jest trochę za mała dla grupy helikopterów bojowych
Odpisz
6 września 2020, 20:52
U mnie podczas zbijaka na WF Male vs Female one mogły rzucać gdziekolwiek a my mogliśmy rzucać tylko od stóp do lekko ponad kolan. Jakkolwiek wyżej to był faul i nie dość że nie schodziły z boiska to ty musiałeś zejść.
Odpisz