Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Borsuk_Edward

Edytowano - 6 września 2020, 20:29

Cytując Food Emperora: I WPI***ALASZ TO K***A NA PATELNIE I K***A SMAŻYSZ I JUŻ K***A CZUJESZ TEN SMAK AŻ CI KU*AS STAJE I K***A DODAJESZ CEBULI I K***A SMAŻYSZ AŻ SIĘ ZŁOTE ZROBI I K***A WPI***ALASZ TO PÓŹNIEJ NA TALERZ I WPI***ALASZ K***A BO TO TAKIE DOBRE TO JEST TY K***A GRUBASIE

Avatar
TheHackerGames

7 września 2020, 10:14

@Borsuk_Edward: Aż jego głosem to przeczytałem ze stopniowym podnoszeniem głosu.

Avatar Borsuk_Edward

7 września 2020, 14:45

i zrobiłeś to poprawnie

Avatar Wesoly_Jez

7 września 2020, 00:13

Najprostszy i najszybszy sposób na śniadanie- rozbij jajka, wlej je na patelnię i mieszaj, aż zrobi się jajecznica

Avatar Mojo21

6 września 2020, 21:43

Nasiona chia są dobre dla zdrowia

Avatar Przemek572

6 września 2020, 19:47

A o czym mowa?

Avatar Hiholatek

6 września 2020, 17:38

Najlepsze śniadanie: trochę zleżały chleb, jajko, trochę mleka i na patelnie. Polecam też z serem

Avatar Cheems_Kosmonauta

5 września 2020, 12:53

nie lubię tych nasion. matka z siostrą się na nie rzuciły a są nie dobre

Avatar
Konto usunięte

5 września 2020, 13:03

@Cheems_Kosmonauta: *niedobre
A jak smakują?

Avatar Cheems_Kosmonauta

5 września 2020, 13:17

taki zmietrzały mak z słonecznikiem
sorry za ortografię ale mam z nią problem

Avatar
Konto usunięte

5 września 2020, 13:44

@Cheems_Kosmonauta: Brzmi ch*jowo

Avatar polandszczalka

5 września 2020, 15:54

@Cheems_Kosmonauta: jak dodasz do mleka i wsadzisz do lodówki na 24h to smakują potem z takim dżemikiem kozak

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

6 września 2020, 16:19

@polandszczalka: w ogóle ta nasiona są spoko, dosypać czasem do jakichś sałatek czy coś można. Do koktajli też się nadają

Avatar Rimea

6 września 2020, 16:20

@polandszczalka: też je lubię, z jogurtem i owocami są świetnym deserem.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2020, 17:14

@Cheems_Kosmonauta: raz jadłam i mi w aparat powłaziły a tak poza tym to spoko są

Avatar rysiu311

6 września 2020, 17:15

ja lubię tylko bułkę z chia

Avatar
Konto usunięte

5 września 2020, 12:50

ha ja to mam akurat na chacie więc słabo z waszej strony, że nie macie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Przerwa na herbatkę

Niezniszczalne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka