Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 września 2020, 20:29
Cytując Food Emperora: I WPI***ALASZ TO K***A NA PATELNIE I K***A SMAŻYSZ I JUŻ K***A CZUJESZ TEN SMAK AŻ CI KU*AS STAJE I K***A DODAJESZ CEBULI I K***A SMAŻYSZ AŻ SIĘ ZŁOTE ZROBI I K***A WPI***ALASZ TO PÓŹNIEJ NA TALERZ I WPI***ALASZ K***A BO TO TAKIE DOBRE TO JEST TY K***A GRUBASIE
Odpisz
7 września 2020, 10:14
@Borsuk_Edward: Aż jego głosem to przeczytałem ze stopniowym podnoszeniem głosu.
Odpisz
7 września 2020, 14:45
i zrobiłeś to poprawnie
Odpisz
7 września 2020, 00:13
Najprostszy i najszybszy sposób na śniadanie- rozbij jajka, wlej je na patelnię i mieszaj, aż zrobi się jajecznica
Odpisz
6 września 2020, 21:43
Nasiona chia są dobre dla zdrowia
Odpisz
6 września 2020, 19:47
A o czym mowa?
Odpisz
6 września 2020, 17:38
Najlepsze śniadanie: trochę zleżały chleb, jajko, trochę mleka i na patelnie. Polecam też z serem
Odpisz
5 września 2020, 12:53
nie lubię tych nasion. matka z siostrą się na nie rzuciły a są nie dobre
Odpisz
5 września 2020, 13:03
@Cheems_Kosmonauta: *niedobre
A jak smakują?
Odpisz
5 września 2020, 13:17
taki zmietrzały mak z słonecznikiem
sorry za ortografię ale mam z nią problem
Odpisz
5 września 2020, 13:44
@Cheems_Kosmonauta: Brzmi ch*jowo
Odpisz
5 września 2020, 15:54
@Cheems_Kosmonauta: jak dodasz do mleka i wsadzisz do lodówki na 24h to smakują potem z takim dżemikiem kozak
Odpisz
6 września 2020, 16:19
@polandszczalka: w ogóle ta nasiona są spoko, dosypać czasem do jakichś sałatek czy coś można. Do koktajli też się nadają
Odpisz
6 września 2020, 16:20
@polandszczalka: też je lubię, z jogurtem i owocami są świetnym deserem.
Odpisz
6 września 2020, 17:14
@Cheems_Kosmonauta: raz jadłam i mi w aparat powłaziły a tak poza tym to spoko są
Odpisz
6 września 2020, 17:15
ja lubię tylko bułkę z chia
Odpisz
5 września 2020, 12:50
ha ja to mam akurat na chacie więc słabo z waszej strony, że nie macie
Odpisz