Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2022, 08:37
K...a z domu z psami wyjść nie można bo w błocie gubisz buty
Odpisz
26 listopada 2013, 16:16
Huehue, u mnie nie ma śniegu, fajfusy! ~Szczecin.
Odpisz
22 sierpnia 2020, 00:29
@Hank1212: oo blisko mnie mieszkasz, ja jestem z gryfino
Odpisz
27 listopada 2013, 07:44
A czyj to pomysł?
Odpisz
26 listopada 2013, 19:11
Co kilka miesięcy to samo a wielka ekscytacja
Odpisz
26 listopada 2013, 16:00
Według mnie może w ogóle śniegu nie być.Zadowolenie jest tylko przy pierwszych 2 tygodniach,potem to już rutyna i nuda z gapienia się,kiedy za oknem pada,a nie można wyjść na dwór chociażby na 10 minut się przewietrzyć "bo za zimno".Poza tym nie trzeba jeszcze nosić ciężkiego obuwia i ubierać się jeszcze w miarę nie zimowo.Jednak najbardziej doskwiera brak słońca w czasie dnia,ale to już kwestia przyzwyczajenia :)
Odpisz
26 listopada 2013, 16:18
Idź precz na jakąś słoneczną pustynię. U nas ma być śnieg. Im więcej tym lepiej.
Odpisz
26 listopada 2013, 16:35
@aneczka27: Kto za zimą,a kto za latem? Tak się was pytam :)
Odpisz
26 listopada 2013, 16:41
Wiosna najlepsza :d
Odpisz
26 listopada 2013, 16:43
Wiosna to przeciwność jesieni,ale słońce zachodzi o podobnej porze i różnica temperatur minimalna,dlatego raczej lato.
Odpisz
26 listopada 2013, 17:04
Jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma ;)
Odpisz
26 listopada 2013, 17:16
@PrzemkoPLxD: Otóż to.Jak to napisałem w pierwszym komentarzu "to kwestia przyzwyczajenia" :)
Odpisz
26 listopada 2013, 15:39
Jaki śnieg? Jaki deszcz? U nas jest słoneczko i ciepło ~~ Mława
Odpisz
26 listopada 2013, 14:47
no bo mam dosyć tego deszczu
Odpisz