Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Trzykrotny T
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 września 2020, 00:12
Pierwsza czynność jaką wykonam po staniu się bogatym:
- zapłacę za winrara
Odpisz
12 września 2020, 18:24
Szczerze. Radzę usunąć WinRara. Ponoć za nie płacenie za niego grozi kara do 200 tysięcy dolarów. Przerzućcie się na 7-zipa, bo on chyba jest darmowy.
Odpisz
12 września 2020, 18:44
czyli wychodzi na to że 7 miliardów ludzi musi zaplacic winrarowi 200k dolarów. Twórca winrara jest najbogatszym człowiekiem na ziemi
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 18:49
@JustinekFilmsYT: 7 miliardów nie korzysta z WinRara jakieś 1-2. A tak w ogóle to za ten program nie płaci większość Polaków i dlatego jest taki stereotyp. Wiele korporacji i firm zapłaciło za licencję, a licencja kosztuje jakieś 45 euro jak coś.
Odpisz
12 września 2020, 22:04
co ty za głupoty pie**olisz, nawet ludzie pracujący przy winrarze mówią że nie trzeba płacić
Odpisz
13 września 2020, 01:10
Chłopie, płacenie za WinRARa jest czynnością opcjonalną. Czyli możesz, ale nie musisz tego robić. I skąd ty takie głupoty bierzesz? Nie było żadnego przypadku na świecie, by ktoś musiał zapłacić karę tylko dlatego, że nie zapłacił za jakiś prosty program.
Odpisz
13 września 2020, 11:47
@PanDyrektor: Dzięki. Wyprowadziliście mnie z błędu i z lęku przed karą. Muszę szukać bardziej rzetelnych źródeł. Pozdrawiam.
Odpisz
13 września 2020, 12:04
@PanDyrektor: Ok. Ale wytłumaczysz mi to?
Odpisz
13 września 2020, 12:31
https://youtu.be/fTgZRVVr3_Y tu masz dobrze wyjaśnione no chyba że angielskiego nie umiesz, sam film skomentował CEO winrara i się zgodził z wszystkim w filmie
Odpisz
Edytowano - 13 września 2020, 12:53
@PanDyrektor: Angielski powinienem dostatecznie znać. Dziękuje wszystko wyjaśnione.
Odpisz
12 września 2020, 16:04
Ja rozpakowuje nożem
Odpisz
6 września 2020, 12:04
To jest ktoś kto nie kupił licencji? DD':
Odpisz