Ten ze wsi więcej umie ode mnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Zapraszamy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Damy radę
Fajnie że odpowiedzieli
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2020, 18:13
Ja szczerze mówiąc jeździłem już w wieku 7 lat
Odpisz
8 września 2020, 23:24
Jak K***A nieodpowiedzialność przecież jest odpowiedzialny bo nauczył go jeździć i pracować takim sprzętem, bardziej temu ojcu szacun się należy
Odpisz
8 września 2020, 17:15
Noż k***a... To ledwo co udało mi się przekopać pole, a taki czterolatek jeździ ładowarką teleskopową.
Odpisz
7 września 2020, 14:00
Ja miałam na osiedlu taki typowo PRL-owski plac, była tam taka w luj wysoka zjeżdżalnia, cała metalowa i zardzewiała, największym moim błędem było zjechanie na niej w krótkich spodenkach w upale 30 stopni.
Odpisz
8 września 2020, 10:03
@Karakan_z_ZSRR: Na takiej to kiedyś nogę zwichnąłem
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 09:16
Mój młodszy brat w wieku 10 lat nauczył się kierować samochodem. Do tego umie też kierować traktorami (chociaż licencje czy tam prawo jazdy na nie będzie robił za jakiś czas), quadem i motorem.
Podczas gdy ja (ktora też mieszka na wsi, ale nie czuję się jakby była ze wsi) żyję w świadomości że obleje egzamin na prawojazdy (dodajmy do tego fakt, że pełnoletnia będę w przyszłym roku i wątpie że będę wtedy gotowa) i jedyny pojazd na którym mogę jeździć to rower, ale nie ma gdzie, bo na wsi jest za mało miejsca, a w mieście matka mi nie pozwala.
Odpisz
7 września 2020, 11:16
@BardzoOryginalnaNazwa: Nie ma obowiązku robienia prawa jazdy, jeśli nie czujesz się na siłach do tego, to nie podchodź do tego. Nie każdy musi być kierowcą.
Odpisz
7 września 2020, 10:46
ale jak on kurde dosięgnął nogami do pedałów lub widział cokolwiek ponad kierownicę? Czterolatek to nadal mikrus, sam pamiętam jak w tym wieku usiłowałem prowadzić fiata malucha a co dopiero ładowarka
Odpisz
Edytowano - 7 września 2020, 10:41
Po wpisaniu w googolach „ładowarka teleskopowa” jako pierwsze wyskakują produkty firmy DIECI. Z pewnością można to źle przeczytać.
Odpisz
6 września 2020, 12:16
Dziecko ze Sparty we 21 wieku
Odpisz
6 września 2020, 09:12
Ja W wieku 4 lat prawie zabiłem się na rowerze biegowym
Odpisz
6 września 2020, 11:09
same xD
Odpisz
6 września 2020, 09:54
Policjant: pozawala pan 4 letniemu dziecku pracować na polu?
Ojciec dziecka: Panie jak on już od 3 lat mi tu pomaga
Odpisz
6 września 2020, 08:53
Powiedziałabym, że durne, ale jestem ze wsi i w wieku ośmiu lat kierowałam ciągnikiem podczas zbierania snopków, także ten.
Odpisz
6 września 2020, 09:01
@WandaWillson: ja sterowałem w wieku 7 lat koparką na budowie
Odpisz
6 września 2020, 09:04
@CzeresniakPl: ja w wieku 6 lat jeździłam samochodem po polu xdd, a jak miałam 11/12 to już umiałam jeździć motocyklem
Odpisz
6 września 2020, 09:10
ja w wieku 8/9 lat też właśnie zbierałem snopki z pola a później nawet ładowarką lądowałem je na przyczepę a z miasta jestem ale nie takiego dużego więc to też może ma wpływ
Odpisz
6 września 2020, 09:17
@WandaWillson: ja od 7 roku życia jeżdżę ciągnikiem co roku na żniwach więc ten
Odpisz
6 września 2020, 09:21
@WandaWillson: A ja w wieku czterech lat bito mnie w domu
chwila
Odpisz
6 września 2020, 09:21
a nie w wieku czterech lat 1 dzień, bo w urodziny to tak średnio
Odpisz
6 września 2020, 09:26
@WandaWillson: ten uczyć kiedy wszyscy jejacy nagle okazują się seksownymi farmerami z jedną opuszczona szelką i bez koszulki z plakatów reklamujących nawozy.
Odpisz
6 września 2020, 09:28
@WandaWillson: tak, to ja tylko że się myłem
Odpisz
6 września 2020, 09:17
Normalny dzień na wsi
Odpisz
Edytowano - 6 września 2020, 08:54
"4-latek jeździł ładowarką teleskopową"
Odpisz
6 września 2020, 09:13
@klaszu: mi rodzice nie pozwalają nawet na rowerze do miasta pojechać
Odpisz
6 września 2020, 08:54
To teraz zastanawiam się jak by wyglądał taki po środku, bo ja z takiej miasto-wsi jestem
Odpisz
6 września 2020, 08:57
@Dragonix18: ja tak samo
Odpisz
6 września 2020, 09:00
i ja
Odpisz
6 września 2020, 09:00
@Dragonix18: ja się wychowalam jak czesio, na cmentarzu także nie wiem
Odpisz
6 września 2020, 08:53
Panie widziałem 6-latka który oral pole a ojciec się przyglądał tak się robi od młodego
Odpisz