@EnderTF2: Jest to procedura polegająca na usuwaniu memów, które nie przyjmują się dobrze w poczekalni - gdy mem otrzyma 0 wgóręgłosów (strzałek w górę) a 4 wdółgłosy (strzałki w dół) mem zostaje automatycznie usunięty z poczekalni, jeżeli ktoś w ostatniej chwili gdy widzi mema 0-4 da mu wgóręgłos na 1-4, to mem znowu powraca do poczekalni, a zniknie po osiągnięciu ocen 1-7, 2-14, 3-21 i kontynuując wielokrotnością siódemki, czyli mem nie może mieć 7 razy więcej wdółgłosów od wgóręgłosów, bo przestanie być wyświetlany w poczekalni i prawdopodobnie zgnije w archiwum wraz z innymi nieprzyjętymi memami.
Dodam tak jeszcze od siebie, że procedura ta ma na celu szybkie pozbycie się mema, który jest obiektywnie nieodpowiedni na stronie, lecz czasem procedura 0-4 wykonywana jest na memach w miarę dobrych, tylko po prostu 4 pierwsze osoby widzące mema uznały go na nieśmiesznego etc.
Komentarze
Odśwież7 września 2020, 18:37
Heh, w tytule powinny być Angielskie śmieszki
Odpisz
7 września 2020, 18:39
admin pewnie i tak da
Odpisz
13 września 2020, 18:04
@Anonim7362616: Dał
Odpisz
13 września 2020, 18:05
@AlPoziomka: kto by się spodziewał co nie?
Odpisz
13 września 2020, 19:59
tradycji stało się za dość
Odpisz
7 września 2020, 22:23
Czy wytłumaczyłby mi ktoś czym jest 0-4? Proszę?
Odpisz
Edytowano - 8 września 2020, 01:21
@EnderTF2: Jest to procedura polegająca na usuwaniu memów, które nie przyjmują się dobrze w poczekalni - gdy mem otrzyma 0 wgóręgłosów (strzałek w górę) a 4 wdółgłosy (strzałki w dół) mem zostaje automatycznie usunięty z poczekalni, jeżeli ktoś w ostatniej chwili gdy widzi mema 0-4 da mu wgóręgłos na 1-4, to mem znowu powraca do poczekalni, a zniknie po osiągnięciu ocen 1-7, 2-14, 3-21 i kontynuując wielokrotnością siódemki, czyli mem nie może mieć 7 razy więcej wdółgłosów od wgóręgłosów, bo przestanie być wyświetlany w poczekalni i prawdopodobnie zgnije w archiwum wraz z innymi nieprzyjętymi memami.
Dodam tak jeszcze od siebie, że procedura ta ma na celu szybkie pozbycie się mema, który jest obiektywnie nieodpowiedni na stronie, lecz czasem procedura 0-4 wykonywana jest na memach w miarę dobrych, tylko po prostu 4 pierwsze osoby widzące mema uznały go na nieśmiesznego etc.
Dobrej nocki życzę
Odpisz
8 września 2020, 07:24
@Towarzysz777: doprawdy Wielkie dzięki
Odpisz
8 września 2020, 04:35
Pojedyncza atomówka nie może powstrzymać japonii, ale...
Tukan
Odpisz
7 września 2020, 18:50
Tukanowe śmieszki
Odpisz