Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 10:30
z życia wzięte
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2013, 17:05
Taka ja w tej chwili xD
Odpisz
26 listopada 2013, 18:50
Tez fapujesz?
Odpisz
26 listopada 2013, 18:53
Dla ciebie to wygląda jak fapowanie...? Cóż, dla mnie jakby w coś grał...
Odpisz
26 listopada 2013, 19:27
taaa a ten papier tylko do wysmarkania nosa... XD
Odpisz
26 listopada 2013, 19:33
@Simberli: Nawet go nie zauważyłam xD
Odpisz
27 listopada 2013, 17:37
Ja gdy gram nie trzymam tak rak ;C
Odpisz
26 listopada 2013, 18:37
Ja jak jestem chory to gram ile chce
Odpisz
27 listopada 2013, 15:03
@jordan431: Wooow jesteś taki super!
Odpisz
26 listopada 2013, 21:48
czy tylko mi wygląda jak rumun ?
Odpisz
26 listopada 2013, 21:32
Chyba wiemy co chłopak ogląda, koszulka go zdradziła ;)
Odpisz
26 listopada 2013, 19:37
Fajna koszulka
Odpisz