Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 10:30
z życia wzięte
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2013, 17:05
Taka ja w tej chwili xD
Odpisz
26 listopada 2013, 18:50
Tez fapujesz?
Odpisz
26 listopada 2013, 18:53
Dla ciebie to wygląda jak fapowanie...? Cóż, dla mnie jakby w coś grał...
Odpisz
26 listopada 2013, 19:27
taaa a ten papier tylko do wysmarkania nosa... XD
Odpisz
26 listopada 2013, 19:33
@Simberli: Nawet go nie zauważyłam xD
Odpisz
27 listopada 2013, 17:37
Ja gdy gram nie trzymam tak rak ;C
Odpisz
26 listopada 2013, 18:37
Ja jak jestem chory to gram ile chce
Odpisz
27 listopada 2013, 15:03
@jordan431: Wooow jesteś taki super!
Odpisz
26 listopada 2013, 21:48
czy tylko mi wygląda jak rumun ?
Odpisz
26 listopada 2013, 21:32
Chyba wiemy co chłopak ogląda, koszulka go zdradziła ;)
Odpisz
26 listopada 2013, 19:37
Fajna koszulka
Odpisz