Ciężko w tych czasach nikogo nie urazić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
No to skrzynia biegów do wymiany
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2020, 10:40
Zawsze się bałam spania przy oknie, tak bezpośrednio. Musiałam mieć jakąś odległość.
Odpisz
9 września 2020, 11:18
@darcus: Wzięłaś tabletkę i zmieniłaś płeć?
Odpisz
9 września 2020, 11:37
@Broski: Nie.
Odpisz
9 września 2020, 19:40
@darcus: mnie wk***iał księżyc bo mi świeciło a w nocy to muszę mieć ciemno
Odpisz
10 września 2020, 00:27
@Broski: *wziął tablety na zmianę pieca od szkolnego seksuologa dilera
Odpisz
10 września 2020, 01:51
@darcus: XD
Odpisz
Edytowano - 9 września 2020, 23:33
Ja mam łóżko przy oknie przy którym jest gniazdko/kontakt jak zwał tak zwał
Odpisz
9 września 2020, 21:58
Ja tam chce mieć łóżko równolegle do ściany (i tuż przy niej)
Lubię mieć przestrzeń fajną w swoim domu
Odpisz
Edytowano - 9 września 2020, 17:59
Ja nie mam przy oknie bo krew mnie zalewa gdy w domu ,na chilu A tu słońce,ni z gruszki, ni z pietruszki na mnie pada gdy siedzę lub leżę
Odpisz
9 września 2020, 11:53
Ja nie mogę mieć łóżka zbyt blisko okna, bo panicznie boję się burzy, więc mając tak tuż przy oknie to chyba bym się zesrała ze strachu przy burzy.
I tak mam już wystarczająco blisko.
Odpisz
9 września 2020, 11:19
Jedno drugiego nie wyklucza. Można mieć kontakt pod parapetem.
Odpisz
9 września 2020, 11:11
Ale po co blokować sobie dostęp do okna?
Odpisz
8 września 2020, 17:33
Odpisz
8 września 2020, 17:20
Opie, czemu dałeś reakcje ha ha? Jegożona umarła bo korki wyje**ło
Odpisz
8 września 2020, 17:29
@KalkoPl: teraZkawarerem został
Odpisz
8 września 2020, 17:19
Ten uczuc kiedy op jest uposledzony i zakrywa nazwe grupy by ukryc ze to grupa w ktorej udaje sie boomerow
Odpisz
8 września 2020, 17:17
Posiadanie łóżka przy oknie to czasami najgorsza decyzja. Zacznijmy od tego, że część budynków jest tak zrobiona, że przez okno można wyjść na chodnik i jakikolwiek przechodzień może jako tako zobaczyć co się dzieje w pokoju. Po drugie jeśli okno jest jako tako zrobione to można się z łatwością przeziębić. Po trzecie robale. Kiedyś w ogródku moich dziadków szerszenie zrobiły gniazdo przy oknie i za każdym razem jak było jaśniej w pokoju (akcja działa się w kuchni), bo ktoś otworzył lodówkę to szerszenie waliły w okno. Oczywiście niczego poza szerszeniami nie było widać
Odpisz
8 września 2020, 17:16
Wole przy gniazdku, bo przy okna nieszczelne
Odpisz
8 września 2020, 17:07
Nie, wciąż chcę mieć łóżko przy oknie
Odpisz
9 września 2020, 10:22
@Towarzysz777: Jejacy twierdzą, że jednak nie chcę, no niech wam będzie
Odpisz
8 września 2020, 17:05
U mnie też korki wyje**ło ale teściowa miała agregad i nie umarła
Odpisz
8 września 2020, 17:31
@SuperCebula: gdzie ty teściową znalazłeś
Odpisz
8 września 2020, 17:32
nie wiem dziewczyny pytaj
Odpisz
8 września 2020, 17:34
@SuperCebula: czyli, że nie masz żony?
Odpisz
8 września 2020, 17:34
nie
Odpisz
8 września 2020, 17:35
@SuperCebula: nie ma żony - nie ma teściowej
Odpisz
9 września 2020, 10:59
Jeśli jest dłuższy czas z dziewczyną, a z jej rodzicami ma bardzo dobry kontakt, to nie widzę problemu, żeby nazywać ich teściami....
Odpisz
8 września 2020, 17:02
Ja tam wolałbym mieć gniazdko zamiast okna przynajmniej szafe normalnej wielkości mieć a nie kurde pół metra na trzy metry
Odpisz