Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

9 września 2020, 10:40

Zawsze się bałam spania przy oknie, tak bezpośrednio. Musiałam mieć jakąś odległość.

Avatar Broski

9 września 2020, 11:18

@darcus: Wzięłaś tabletkę i zmieniłaś płeć?

Avatar darcus

9 września 2020, 11:37

@Broski: Nie.

Avatar Leishh

9 września 2020, 19:40

@darcus: mnie wk***iał księżyc bo mi świeciło a w nocy to muszę mieć ciemno

Avatar
Konto usunięte

10 września 2020, 00:27

@Broski: *wziął tablety na zmianę pieca od szkolnego seksuologa dilera

Avatar
Konto usunięte

10 września 2020, 01:51

@darcus: XD

Avatar Plastikowy_pulpet

Edytowano - 9 września 2020, 23:33

Ja mam łóżko przy oknie przy którym jest gniazdko/kontakt jak zwał tak zwał

Avatar Stulej4

9 września 2020, 21:58

Ja tam chce mieć łóżko równolegle do ściany (i tuż przy niej)
Lubię mieć przestrzeń fajną w swoim domu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 września 2020, 17:59

Ja nie mam przy oknie bo krew mnie zalewa gdy w domu ,na chilu A tu słońce,ni z gruszki, ni z pietruszki na mnie pada gdy siedzę lub leżę

Avatar Miszke

9 września 2020, 11:53

Ja nie mogę mieć łóżka zbyt blisko okna, bo panicznie boję się burzy, więc mając tak tuż przy oknie to chyba bym się zesrała ze strachu przy burzy.
I tak mam już wystarczająco blisko.

Avatar Broski

9 września 2020, 11:19

Jedno drugiego nie wyklucza. Można mieć kontakt pod parapetem.

Avatar lordbaysel

9 września 2020, 11:11

Ale po co blokować sobie dostęp do okna?

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 17:33

Avatar KalkoPl

8 września 2020, 17:20

Opie, czemu dałeś reakcje ha ha? Jegożona umarła bo korki wyje**ło

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 17:29

@KalkoPl: teraZkawarerem został

Avatar Jesse

8 września 2020, 17:19

Ten uczuc kiedy op jest uposledzony i zakrywa nazwe grupy by ukryc ze to grupa w ktorej udaje sie boomerow

Avatar Skleroza

8 września 2020, 17:17

Posiadanie łóżka przy oknie to czasami najgorsza decyzja. Zacznijmy od tego, że część budynków jest tak zrobiona, że przez okno można wyjść na chodnik i jakikolwiek przechodzień może jako tako zobaczyć co się dzieje w pokoju. Po drugie jeśli okno jest jako tako zrobione to można się z łatwością przeziębić. Po trzecie robale. Kiedyś w ogródku moich dziadków szerszenie zrobiły gniazdo przy oknie i za każdym razem jak było jaśniej w pokoju (akcja działa się w kuchni), bo ktoś otworzył lodówkę to szerszenie waliły w okno. Oczywiście niczego poza szerszeniami nie było widać

Avatar Milordzina

8 września 2020, 17:16

Wole przy gniazdku, bo przy okna nieszczelne

Avatar Towarzysz777

8 września 2020, 17:07

Nie, wciąż chcę mieć łóżko przy oknie

Avatar Towarzysz777

9 września 2020, 10:22

@Towarzysz777: Jejacy twierdzą, że jednak nie chcę, no niech wam będzie

Avatar SuperCebula

8 września 2020, 17:05

U mnie też korki wyje**ło ale teściowa miała agregad i nie umarła

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 17:31

@SuperCebula: gdzie ty teściową znalazłeś

Avatar SuperCebula

8 września 2020, 17:32

nie wiem dziewczyny pytaj

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 17:34

@SuperCebula: czyli, że nie masz żony?

Avatar SuperCebula

8 września 2020, 17:34

nie

Avatar
Konto usunięte

8 września 2020, 17:35

@SuperCebula: nie ma żony - nie ma teściowej

Avatar Mikrus19

9 września 2020, 10:59

Jeśli jest dłuższy czas z dziewczyną, a z jej rodzicami ma bardzo dobry kontakt, to nie widzę problemu, żeby nazywać ich teściami....

Avatar CHrumchrummagic

8 września 2020, 17:02

Ja tam wolałbym mieć gniazdko zamiast okna przynajmniej szafe normalnej wielkości mieć a nie kurde pół metra na trzy metry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

No to skrzynia biegów do wymiany

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka