W Rzeszowie jest taki jeden Turek. Prowadzi malusieńką budkę z kebabem na przystanku autobusowym, w pobliżu akademika. Robi najcudniejsze kebaby na całych Kresach, a dodatkowo w dobrej ceni i daje studentom zniżki.
@KufelMleka: U mnie jest taki z Egiptu, ale i tak mówimy na niego Turek który dba bardzo o swoich klientów, potrafi pamiętać co kupiłeś tydzień temu :)
Imię odojcowskie – nazwa osobowa w krajach słowiańskich, tworzona od imienia ojca, stosowana urzędowo w niektórych państwach. W Polsce nieuregulowana prawnie.
@Henzej: Aż mi się przypomniało jak na emigracji mieliśmy otworzyć polski sklep. Jako pierwsze dostarczyli nam piwo. Musieliśmy zwinąć interes, bo stary wypił wszystko
Komentarze
Odśwież12 września 2020, 17:28
Nie wiem dlaczego ale przez chwile ten gościu od kebaba wyglądał mi jak Obama.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 14:22
W Rzeszowie jest taki jeden Turek. Prowadzi malusieńką budkę z kebabem na przystanku autobusowym, w pobliżu akademika. Robi najcudniejsze kebaby na całych Kresach, a dodatkowo w dobrej ceni i daje studentom zniżki.
Odpisz
10 września 2020, 14:26
@KufelMleka: Super. Ile zniżki? Czy trzeba pokazać legitymację?
Odpisz
10 września 2020, 14:29
@KufelMleka: U mnie jest taki z Egiptu, ale i tak mówimy na niego Turek który dba bardzo o swoich klientów, potrafi pamiętać co kupiłeś tydzień temu :)
Odpisz
10 września 2020, 14:32
@studenciak: Wszystkich zna z twarzy, imienia, a czasem i oczestwa.
Odpisz
10 września 2020, 14:58
@KufelMleka: Co to oczestwa?
Odpisz
10 września 2020, 15:11
Imię odojcowskie – nazwa osobowa w krajach słowiańskich, tworzona od imienia ojca, stosowana urzędowo w niektórych państwach. W Polsce nieuregulowana prawnie.
Odpisz
10 września 2020, 15:20
Masz rację, Jejakowiczu Bożydarowiczu Poczekalniowie.
Odpisz
11 września 2020, 15:43
@KufelMleka: Dzięki za info, za tydzień jadę w Bieszczady i przejeżdżam przez Rzeszów, trzeba będzie sprawdzić to miejsce.
Odpisz
11 września 2020, 16:01
@KufelMleka: byłem tam
Piękne miasto
Odpisz
11 września 2020, 16:39
@KufelMleka: szekaj, na której to ulicy?
Odpisz
11 września 2020, 16:41
@Aoi_Edelstain: Powstańców Warszawy.
Odpisz
10 września 2020, 14:34
Stary do mnie też tak mówił jak mu pokazałam zdjęcie z pracy
Odpisz
10 września 2020, 14:52
@Henzej: Aż mi się przypomniało jak na emigracji mieliśmy otworzyć polski sklep. Jako pierwsze dostarczyli nam piwo. Musieliśmy zwinąć interes, bo stary wypił wszystko
Odpisz
10 września 2020, 14:34
Jak to jeszcze nie przeszło
Odpisz
10 września 2020, 14:43
@pawelec323232e2: na główna zazwyczaj przechodzą memy co mają ponad 100 strzałek w górę i mało w dół, choć są wyjątki, ale to raczej od 70 w górę
Odpisz
10 września 2020, 14:46
@Przyczajonyodkurzacz: ok :)
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 14:48
@pawelec323232e2: pamiętaj memiarzu młody, główna to ulubione admina
Odpisz
10 września 2020, 14:48
@Przemek572: tak
Odpisz