Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Nieuczciwa ocena
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2025, 10:22
Odpisz
8 lutego 2021, 09:51
Odpisz
9 października 2020, 15:51
Odpisz
10 września 2020, 16:36
Odpisz
10 września 2020, 16:37
@VentoAssonnato:
Odpisz
10 września 2020, 16:37
@VentoAssonnato: fajny paluszeq
Odpisz
10 września 2020, 16:38
@VentoAssonnato:
Odpisz
10 września 2020, 16:38
@Fnafpuppet: jeszcze łokciami umiem
Odpisz
10 września 2020, 16:41
@VentoAssonnato: pokasz jak się wyginasz mala
Odpisz
10 września 2020, 16:42
nie mam jak foty zrobić
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 16:42
@VentoAssonnato: to pa tera(szafka w tle to z internatu)
Odpisz
10 września 2020, 16:59
@VentoAssonnato:
Odpisz
10 września 2020, 17:06
@VentoAssonnato: Mi się naprzykład tutaj tak dziwnie wygina kciuk, ale tylko w lewej ręce (wiem, że grube mam -,-)
Odpisz
10 września 2020, 17:07
o, same
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 17:07
Co do chu..
Odpisz
10 września 2020, 18:33
ta konwersacja boli mnie w palce
Odpisz
10 września 2020, 18:35
@Przemek572: mnie też
Odpisz
10 września 2020, 18:41
i jeśli twierdzisz że to są grube palce to nie widziałaś grubych palców
Poważnie, nasz Gruby ma dłoń jak moja twarz
Odpisz
10 września 2020, 18:43
@Przemek572: No nie mam na myśli, że sam tłuszcz, tylko takie niezbyt szczupłe tylko bez przesady.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 18:46
ja za to skóra i kości, zimne jak lód, twarde jak skała, pocięte jak edgy nastolatka
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 18:53
@Przemek572: Moje podobno są mięciusie(> ᴗ <) I zazwyczaj są albo cieplusie albo zimniutkie( ˘ ³˘)
Edit: Ran mam mało i rzadko kiedy się robią, ale obgryzam pazury >~<
Odpisz
10 września 2020, 19:02
ej bo vento assento usunięto konto albo on(a) usunęła co jest kurde
Odpisz
10 września 2020, 19:02
@Fnafpuppet: No usunęła.
Odpisz
10 września 2020, 19:03
@Fnafpuppet: nawet pogadajmy o tym masz
Odpisz
10 września 2020, 19:03
@Fnafpuppet: Ej, dlaczego?
Odpisz
10 września 2020, 19:09
To wszystko co wiem
Odpisz
14 września 2020, 09:39
@Polish_Soldier: Vento, wróć no...
Odpisz
14 września 2020, 15:51
Odpisz
19 września 2020, 21:41
@Przemek572: Co do k***y, ja żyję przeca ;-;
Odpisz
19 września 2020, 21:42
@VentoAssonnato: Otóż nie
Odpisz
19 września 2020, 21:43
@VentoAssonnato: jak
Odpisz
19 września 2020, 21:43
@SzczypiorekYT: Ale co jest? Ludzie mi jeszcze odpowiadali, nice
Odpisz
19 września 2020, 21:43
Nie wiem
Odpisz
19 września 2020, 21:45
Jak żyję? No normalnie, oddycham, jem, śpiem
Odpisz
4 października 2020, 16:43
@VentoAssonnato: mam kilka pierdzielonych pytań.
Odpisz
4 października 2020, 16:44
@Spider007: Dawaj
Odpisz
4 października 2020, 16:50
@VentoAssonnato: jak działa twoje ciało?
Odpisz
4 października 2020, 16:50
@Spider007: Normalnie
Odpisz
4 października 2020, 16:42
Dla mnie to
MAŁO
Odpisz
4 października 2020, 10:18
Szkielet Hydry?
Odpisz
15 września 2020, 08:00
a ja potrafię wyciąć małego palca w nienaturalny sposób
Odpisz
14 września 2020, 23:55
Ukryta moc wielkiego węgorza.
Odpisz
14 września 2020, 16:18
Ja przyzywający demony poczekalni
Odpisz
14 września 2020, 15:18
to chyba samouczek jak zrobić fatality z mortala
Odpisz
14 września 2020, 15:01
kiedy zjesz 3 żelki witaminowe zamiast 2
Odpisz
14 września 2020, 14:24
@Konto usunięte: Ała
Odpisz
14 września 2020, 13:51
Wyglada jak rysunek z jakieś księgi satanistycznej
Odpisz
14 września 2020, 12:33
Szkoda, że autor tej piosenki zmarł
Odpisz
14 września 2020, 11:25
Ludzka hydra
Odpisz