Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2020, 23:18
Odpisz
11 września 2020, 20:24
mieszka tu jakiś cwaniak?
Odpisz
11 września 2020, 18:26
P O T Ę Ż N Y K O T
Odpisz
11 września 2020, 18:39
@makapakajekurczaka: P
Odpisz
11 września 2020, 18:41
@Rascal: O
Odpisz
11 września 2020, 18:41
@makapakajekurczaka: T
Odpisz
11 września 2020, 18:57
@Rascal: Ę
Odpisz
11 września 2020, 18:58
@baronlennabeka: Ż
Odpisz
11 września 2020, 19:01
@PLTronik: N
Odpisz
11 września 2020, 19:02
@nieufny_croissant344: Y
Odpisz
11 września 2020, 19:03
@PLTronik: [spacja]
Odpisz
11 września 2020, 19:03
@PLTronik: K
Odpisz
11 września 2020, 19:04
@PLTronik: O
Odpisz
Edytowano - 11 września 2020, 19:04
@PLTronik: T
Odpisz
10 września 2020, 18:33
Odpisz
10 września 2020, 18:21
Ja
Odpisz