Ciekawe, czy potrafi go obsługiwać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Co to takiego?
Przyszłość jest piękna
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2020, 13:37
Ja tak nie rozumiem po co kupować drogie laptopy, do noszenia tego po szkole - za ciężkie, do grania nadaje się na rok, dwa a później baw się aby laptop ci nie wypalił dziory w biorku
Odpisz
14 września 2020, 18:25
@Domkri: Co, że drogi to zaraz ciężki? Spójrz na dowolnego MacBooka. Albo XPSa. Albo HP Elite. Albo nawet Razer Blade. Albo Surface Laptop. Najlżejsze laptopy są najdroższe.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 21:02
Tymczasem w mojej szkole wszystkie komputery mają Windows xp pro
Odpisz
12 września 2020, 10:15
@Achtungsztyc: u mnie wszystkie vista i jeden xp co go używam na informatyce
Odpisz
12 września 2020, 10:49
@Achtungsztyc: Co ty chcesz xD Podobno XP jest najlepszy xd
Odpisz
12 września 2020, 11:07
@Sunrise711: nic wszystkie kompy w mojej szkole mają windows vista oprócz jednego
Odpisz
12 września 2020, 11:13
@Nikodem8378: Przez całą moją edukację każda szkoła miała Vistę
Odpisz
12 września 2020, 17:26
@Sunrise711: Zastanawiałem się czy nauczyciel-informatyk nie jest przypadkiem jednym z tych "weteranów" którzy okrzykują każdego kolejnego windowsa mianem gorszego od poprzedniego
Odpisz
12 września 2020, 19:12
@Achtungsztyc: Pewnie tak jest bo pewnie przyzwyczajali się do starszych wersji
Odpisz
11 września 2020, 08:39
W mojej szkole na windowsie XP na informatyce uczono nas korzystać z googla, w liceum.
Odpisz
12 września 2020, 09:40
@miki322: I jak? Umiesz już wpisywać hasła do okienka?
Odpisz
12 września 2020, 10:03
Oj i to jeszcze jak, nawet potrafię używać cudzysłowów żeby wyszukiwać konkretne hasła
Odpisz
12 września 2020, 12:52
@miki322: Nas w technikum uczyli kolejny raz jak wyłączyć komputer,i żeby nie robic tego przyciskiem na obudowie
Odpisz
12 września 2020, 11:14
Tymczasem nauczycielka, która nie jest bogata, ale cwana....
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 18:46
Co się jej stało? Co się pojawiło na ekranie?
Odpisz
10 września 2020, 18:46
@Eryk2050: ty
Odpisz
10 września 2020, 18:52
Odpisz
10 września 2020, 19:18
fajna riposta, skąd tyle czerwonych?
Odpisz
10 września 2020, 19:28
@Mimikkyu: Zapewne obraza użytkownika.
Odpisz
10 września 2020, 19:13
Tymczasem moja w której 90% nauczycieli nie umie obsługiwać rzutnika
Odpisz
10 września 2020, 18:45
wygląda jakby była wkurzona troche nie rob jej zdjec
Odpisz
10 września 2020, 18:46
może właśnie rankeda przegrała, z takim sprzętem może sobie pykać na lekcji
Odpisz
Edytowano - 10 września 2020, 18:45
Dzięki temu będzie mogła włączać hoiowej jakośći nagrania w 60 fps
Odpisz