Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarisz

31 grudnia 2021, 17:25

Też to zauważyłem

Avatar fil341

29 listopada 2013, 22:47

a oceania?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Ameron

26 grudnia 2019, 09:28

@Big_Chungus: ciuteńke

Avatar DRAGON_POLSKA

5 czerwca 2021, 07:28

@Ameron: leciutko

Avatar Crln_7

31 października 2019, 00:59

Auropa

Avatar imperator_duda_XD

17 sierpnia 2019, 22:53

Artykuł 13
Też tylko u nas w europie

Avatar Naruumi

15 listopada 2015, 18:49

Bo nazwanie kontynentu na "A" jest zbyt mainstream'owe...

Avatar TheHunterMikiPL

21 czerwca 2015, 11:23

nie Ameryki, tylko Ameryka

Avatar Big_Chungus

26 grudnia 2019, 09:29

@TheHunterMikiPL: po co pisać "Ameryka Północna" i "Ameryka Południowa" pełnymi słowami i osobno, skoro można napisać "Ameryki"? Sens ten sam i czas oszczędzony

Avatar Shakrit

Edytowano - 28 listopada 2013, 18:17

Ale z Europy wypier*doliłbym Turcję je*bane muzułmany

Avatar elipson

28 listopada 2013, 18:47

@Shakrit: Turcja należy do Azji

Avatar Kama4390

28 listopada 2013, 20:39

@elipson: i do europy i do azji

Avatar cichy3215

29 listopada 2013, 13:56

@Shakrit: Każdy ma inną religie. teraz by jakiś Turek napisał : A ja bym wyje*** ał Tych ****** chrześcijan

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2013, 15:59

@cichy3215: Wypiepsz sobie 2,5 mld ludzi z ziemi...

Avatar DisuPL

28 listopada 2013, 18:00

Nawet Atlantyda, która nie istnieje jest na "A" ;D.

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2013, 20:59

@DisuPL: Tak, no bo ona przecież nie istnieje... Tylko komuś piśnij...

Avatar Kama4390

28 listopada 2013, 16:10

bo my jesteśmy orginalni

Avatar niszczyciel2011

28 listopada 2013, 16:28

@Kama4390: a nie jakieś ***ne chinole

Avatar Amaika

28 listopada 2013, 17:30

@Kama4390: *oryginalni

Avatar Kama4390

28 listopada 2013, 20:42

@Amaika: faktycznie sorry pośpiech

Avatar popek9001

28 listopada 2013, 18:25

też to zauważyłem :)

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2013, 18:03

Nie liczy się nazwa,tylko historia.To od "E" zaczęły się 2 "A",jeśli ktoś zkumał :)

Avatar Toralei11786

28 listopada 2013, 17:31

Bo Europa jest oryginalna i wyjątkowa

Avatar AvEsOmEquS

28 listopada 2013, 17:31

Kontynent jest na literę E, ponieważ kiedyś uważano go za półwysep należący do Azji i tak wyszło ;p Główne kontynenty były na A a Europa nie była zaliczana do kontynentow, dlatego jest na E :P

Avatar Ekola

28 listopada 2013, 17:04

Tu chodzi o kontynenty czy co?

Avatar Bilolus1

28 listopada 2013, 17:26

@Ekola: O planety

Avatar Ekola

29 listopada 2013, 13:03

@Bilolus1: Jak o kontynenty to Eurazja. :D

Avatar Havvk

28 listopada 2013, 16:02

Europa jest WYJĄTKOWA

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2013, 16:34

@Havvk: Najlepsza!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Nie idź!

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tymi się chodzi

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka