Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 grudnia 2021, 14:00
Nie r....m bo nie chcę
Ru.... bo twoja stara
Odpisz
30 września 2020, 07:25
Nie zabijam bo chce
Zabijam bo broń
Odpisz
Edytowano - 16 września 2020, 21:26
Ale...w zasadzie to tak.Nie robisz tego z własnej chęci tylko z zaspokojenia potrzeb fizjologicznych,więc można by rzec,że potwierdzasz jej twierdzenie.
Odpisz
15 września 2020, 11:21
u mnie znajoma w szkole pali, ale sie nie zaciąga bo nie chce sobie płuc psuć, powtarzam pali papierosy ale nie chce sobie psuć płuc
Odpisz
15 września 2020, 11:22
@Czekoladson: fuck logic
Odpisz
15 września 2020, 11:50
@Czekoladson: its big brain time
Odpisz
15 września 2020, 22:44
@Czekoladson: gdybym ja miał jakiegoś kolegę starszego odemnie TP by był cut po prostu cut
Odpisz
16 września 2020, 02:11
@Czekoladson: To niech cygara spożywa
tego się nie zaciąga
ale i tak nie polecam
Odpisz
15 września 2020, 19:49
Odpisz
15 września 2020, 12:58
Nie poluję bo chcę
Poluję bo martwe zwierzęta
Odpisz
15 września 2020, 11:57
Odpisz
15 września 2020, 11:48
Tu vhodzi o palenie bierne czyli wdychanie cudzego dymu nikotynowego
Odpisz
26 września 2020, 14:06
@Envrei:
Odpisz
Edytowano - 15 września 2020, 11:36
Nie zbieram naklejek bo chcę
Zbieram naklejki, bo fajniaki
Odpisz
13 września 2020, 21:40
Nie jem bo chce
jem bo ciasto
Odpisz
13 września 2020, 21:42
@Sebzer: W ogóle robiłem wczoraj licząc czas pieczenia 2h kopca kreta i masa nie wyszła tak jak trzeba przez co się wylewała i musiałem bez górki robić przez co zamiast kopca kreta mam placek kreta ale ch*j bo i tak wyszedł zajebiście smaczny.
Odpisz
15 września 2020, 10:34
@Sebzer: Jak ja dawno kopca kreta nie jadłam
Odpisz
15 września 2020, 11:19
@Sebzer: Albo pierożki
Odpisz
13 września 2020, 15:09
Nie jestem bo chcę
Jestem bo istnienie
Odpisz
13 września 2020, 15:16
@kazdan480: to brzmi jak słowa jakiegoś greckiego filozofa
Odpisz
13 września 2020, 18:08
ja jestem Greckim filozofem. Stoicyzm ponad życie
Odpisz
15 września 2020, 11:15
@kazdan480: Toż to głębsze od samej czarnej dziury
Odpisz
15 września 2020, 11:10
this mem podobny do:
Odpisz
13 września 2020, 22:49
Nie przeglądam jeja bo chce
Przeglądam jeja bo memy
Odpisz
13 września 2020, 15:24
Odpisz
13 września 2020, 15:16
Nie masturbue sie bo chce
Masturbuje się bo wujek
Odpisz