Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gateusz

20 września 2020, 22:34

Kiedy jest rok 1939 a twój telefon łapie wi-fi

Avatar
Konto usunięte

15 września 2020, 15:00

Nie żeby coś, ale nq oceanie internetu raczej nie ma. Więc po co im wifi?

Avatar Tajnyifajny

16 września 2020, 17:04

Jak nie ma jak jest, instalują internet satelitarny i wszystko elegancko działa, ale to w marynarce handlowej czy coś, nie wiem jak jest w wojennej

Avatar PzKpfw_IV

15 września 2020, 17:51

Nie żeby coś, ale ten okręt (,,Schleswig-Holstein" dla niewiedzących) wpłynął do Gdańska już kilka dni wcześniej, a dokładnie 25 sierpnia.

Avatar KUBus10120620

15 września 2020, 16:26

Wszystko fajnie ale jednak w 1939 roku nikt nie wiedział co to Wi-fi

Avatar SerdeczneWitam

15 września 2020, 17:20

@KUBus10120620: Wszystko fajnie, ale kto powiedział że to rok 1939

Avatar KUBus10120620

15 września 2020, 17:28

@SerdeczneWitam: Czyżby 3 wojna światowa była blisko? xd

Avatar
Konto usunięte

15 września 2020, 16:41

Ale nagle czaisz że wifi jest na hasło

Avatar Kacpinek2004

13 września 2020, 15:45

1 września 1939 (memizowane)

Avatar KapitanJohnPrice

15 września 2020, 09:45

@Kacpinek2004: *pingwinizowane

Avatar DRAGON_POLSKA

15 września 2020, 09:07

Avatar
Konto usunięte

15 września 2020, 08:56

Avatar
Konto usunięte

15 września 2020, 08:48

Mi raz złapało finlandzkie

Avatar
Konto usunięte

13 września 2020, 16:45

rel nienawidze jak to sie dzieje

Avatar TheExpertt

13 września 2020, 16:03

Avatar
Konto usunięte

13 września 2020, 16:01

Z tego co pamiętam było a jak nie na jeja to na innej stornie bo już to widziałem

Avatar
Konto usunięte

13 września 2020, 15:46

Hurra
2 wojna światowa

Avatar Jejathebest

13 września 2020, 15:43

Avatar WielkiMoffPoppns

13 września 2020, 15:42

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka