Simsy z części na część są coraz realistyczniejsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwyższy poziom zabezpieczeń!
On zna prawdę!
Kto go nie kochał?
Zapomniany prekursor
Bartek, wstawaj!
Do dziś mi go żal
Czyli chyba jednak umie
Tak było
O kurde
Perfekcja
Mnie to nie dotyczy
Trzeba zaktualizować te dane
Informatycy się zesrali
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2020, 21:20
Odkąd poznałem rimworld'a nie gram w simsy.
Odpisz
Edytowano - 15 września 2020, 15:21
@Sebzer: rimworld drogi jak cholera, ale chciałabym zagrać
Odpisz
15 września 2020, 20:48
@miki322: no drogi ale się opłąca jak szukasz se gry do grania a nie wygrywania/ kończenia. taka gra p oprostu do chillowania w starym stylu gra dla gry no nwm jak jeszcze inaczej to określić. Nie ma osiągnięc na steam'ie co podkreśla że to gra dla zabawy.
Główna jej siła leży w modach których jest dużo bardzo dużo (polecam całą paczkę rozszeżeń do podstawki jakieś 30 modów) do tego jakieś inne wybrane co ci sie spodoba.
A jak coś ci się nie spodoba zawsze możesz wczytać save/ użyć kodów i nikt nie będzie cię oceniał czy blokował osiągnięć (bo ich nie ma) itp itd. po prostu full fun.
A co można robić w tej grze? Naprawdę wiele przede wszystkim tworzyć historie.
U mnie w jednym podejściu stworzyło się kilka ciekawszych jak chcesz moge dac przykład jednej historii jaką wygenerował mi rimword.
Odpisz
16 września 2020, 00:08
@Sebzer: Do dzisiaj miło wspominam jak mój osiłek z 4 punktami do sztuki i 2 ogniami wbił 20 poziom sztuki, jego arcydzieła były zdolne utrzymać całą kolonie na długie miesiące... Piękne to było.
Odpisz
16 września 2020, 02:01
@Sebzer: Dużo modów hmmm
niech się npc boją
Odpisz
16 września 2020, 06:16
@Murarzowa: fajne są mody z poza steam'a np takie na "handholdning"
Odpisz
20 września 2020, 17:15
@Sebzer: hmmm
Odpisz
15 września 2020, 14:44
(odnosząc się do tytułu) akurat 4 jest mało realistyczna, jak sim zobaczy zdradę to taki sim jest smutny czy tam wściekły przez parę dni, a potem jak by nic się nie stało. W 2 simy są tak wściekłe na siebie, że ich pragnieniem jest zobaczyć ducha ex (serio) w dodatku dochodzi do bójek, załamania, były partner/ka będzie kraść gazety, niszczyć śmietnik. Jeszcze taki fajny smaczek, jak dziecko zobaczy jak jego rodzic zdradza, to potem go nienawidzi.
Odpisz
15 września 2020, 14:27
Mój stary be like
Odpisz
13 września 2020, 19:17
Na początku zamiast Thomas przeczytałam Thanos xD
Odpisz
13 września 2020, 18:15
Czy będzie można uznać to za złoto?
Jeżeli tak to tu jest skarbiec dla Opa
Odpisz
13 września 2020, 18:37
@OwOcomedy: kłaniam się nisko i dziękuję
Odpisz
13 września 2020, 18:27
Scenarzyści trudnych spraw:
Odpisz