Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gerald212

2 grudnia 2013, 17:36

Jedna z rzeczy które mnie po prostu wku*wiają: Ludzie myślą że podczas zombie apokalipsy zombie wstawałyby z grobów. Ludzie zanim zaczniecie wstawiać takie obrazki przeczytajcie coś o zombie najlepiej "Zombie Survival" Max'a Brooks'a

Avatar Mnich1
(Mikal)

2 grudnia 2013, 21:46

@Gerald212: Są różne pomysły na zombie niektórzy uważają że powstaną poprzez epidemie, a niektórzy poprzez wezwanie zza grobu. Dopóki się to nie zdarzy to obie teorie są tak samo prawdziwe.

Avatar Gerald212

3 grudnia 2013, 07:05

@Mnich1: Wiem, wiem ale sam pomysł wstawania z grobu jest niedorzeczny jak zombie (istota nie potrafiąca logicznie myśleć) miałby zniszczyć drewniane lub metalowe wieko trumny i jeszcze wykopać się z pod ok.1t ziemi przykrywającej grób.

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2013, 16:42

Pol łalker?

Avatar witorrr98

2 grudnia 2013, 16:02

Apokalipsa zombie pewnie wyglądałaby trochę inaczej niż w filmach i serialach.Ale to trochę głupio wychodzi,że na początku epidemii jest wojsko,jest wszystko,czołgi,samoloty,a i tak uratuje się tylko garstka cywili,a wszystko inne zostanie zmienione w zombie i nie ma nigdzie takiego miejsca,w którym była by jakaś zorganizowana grupa polityczna czy jakaś inna,która zabunkrowała by się w jakimś bezpiecznym miejscu.Poza tym,takie warunki militarne,jakie są do dyspozycji,powinny zmieść te wszystkie trupy z powierzchni ziemi,zanim zdążyłyby się roznieść.

Avatar bylejakbylegdzie

2 grudnia 2013, 16:18

@witorrr98: zazwyczaj w takich filmach, serialach i grach to nie ma początku jak to się zaczęło ale racja zombie tak same z siebie nie miały by szans co najwyżej wirus przez zdrowych ludzi rozprowadzany w postaci narkotyków oraz zatruwanie wody wirusem mogło by być skuteczne

Avatar niszczyciel2011
(Jakub)

2 grudnia 2013, 11:17

hueheeuehuehuehuehuehuehue

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena