Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xXkuba22Xx

17 września 2020, 19:32

zielony here. a wy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar PolakPotrafi2137

1 września 2022, 18:58

@xXkuba22Xx: Jedyny nawet fajny lewak

Avatar xXkuba22Xx

2 września 2022, 09:23

@PolakPotrafi2137: wow, takie komplementu się nie spodziewalem. Szczególnie od tej prawej strony. Dziękuję bardzo.

Avatar Milordzina

17 września 2020, 19:54

Dawajcie swoje

Avatar Towarzysz777

17 września 2020, 20:07

@Milordzina: Spam się na głównej zrobi od takich wyników są pogadajce i już kilka takich było z "pokażcie swoje"

Avatar xXkuba22Xx

17 września 2020, 21:45

Avatar PolakPotrafi2137

22 lutego 2022, 13:39

Avatar MatkaBoskaSowiecka

17 października 2021, 18:50

Ja tam jestem furrasem, który z ulubowaniem by rzucał koktajlami mołotowa, więc ten xD

Avatar
Konto usunięte

23 października 2021, 11:15

@MatkaBoskaSowiecka: zpalic furrasy na stosie!

komentarz obrazkowy

Avatar
GABIusz03

15 września 2020, 18:59

Jako programista lib right mi pasuje.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Noxen

18 września 2020, 14:26

@Tajnyifajny: nie wrzucam do jednego worka, tylko zauważam pewną korelację. Mówiłem o ogóle, a nie że każdy programista jest taki sam i ma dokładnie takie same poglądy.

Avatar Tajnyifajny

18 września 2020, 15:25

@Noxen: No może i racja

Avatar Atolu

18 września 2020, 09:15

WIDZĘ WAS

Avatar darcus

Edytowano - 18 września 2020, 03:06

Poprawiam.
Docelowy odbiorca libertarian left:

Avatar Magiczny_bigos

17 września 2020, 21:44

A jako ewidentnie centro liberalny czym jestem?

Avatar
Konto usunięte

17 września 2020, 19:39

Z tym ostatnim to masz rację bo ja sam mam 12 lat

Avatar TowarzyszTobislav

17 września 2020, 19:37

No ja minimalnie jestem na czerwonym, obok niebieskiego.

Avatar
Konto usunięte

17 września 2020, 19:03

Tak trochę lib left na odwrót, miał być dla ultra tolerancyjnych ludzi chcących równych praw dla ludzi, podludzi, innych ludzi i wgl dla wszystkiego, a tymczasem aktualna grupa docelowa to pajace mówiące że wolność słowa jest beznadziejna a za napisanie na twitterze że czarni ludzie powinni znaleźć pracę wydadzą na ciebie wyrok śmierci poprzez spalenie na stosie na publicznym rynku.

Avatar marian66626

15 września 2020, 20:15

Avatar Stewie

15 września 2020, 21:16

@marian66626: "Ej nie kłućcie się, przecież umówiliśmy się na brak polityki na grillu"

Avatar KufelMleka

15 września 2020, 21:30

@Stewie: Powiedzieli ludzie upolityczniający grilla. Już żadnych świętości dla nich nie ma.

Avatar MeliPL

15 września 2020, 18:55

Mam przeczucie, że OP jest centrystą.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar jestem_Ziemianinem

15 września 2020, 20:36

@KufelMleka: ja wolę ukrzyżowanie

Avatar KufelMleka

15 września 2020, 20:44

@jestem_Ziemianinem: Trochę szkoda drzew, ale za to jaki niesie to bagaż historycznych i kulturowych koneksji.

Avatar KufelMleka

15 września 2020, 18:52

Ej, to zdjęcie z mieczem to prywatne miałem.

Avatar Tawreos

15 września 2020, 18:57

@KufelMleka: sorry, zamazałem Ci twarz żeby nie było

Avatar KufelMleka

15 września 2020, 18:58

@Tawreos: No, teraz przynajmniej mojego nagiego miecza nie widać.

Avatar Kapitalista

15 września 2020, 19:11

@KufelMleka: Nie martw się i tak trudno go zobaczyć.

Avatar KufelMleka

15 września 2020, 19:13

@Kapitalista: Racja, ten refleks płomiennego blasku pełgającego po naoliwionym ostrzu może oślepiać nawet najbystrzejszy wzrok.

Avatar smierd

15 września 2020, 19:09

ja chcę tylko grillować

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tawreos
Dodane przez: Tawreos

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka