Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sweet_Innocent_Girl

16 września 2020, 21:02

Czy ktoś wreszcie sprawdzi to, że gdyby Kidawa nie zamieniła się z "Władcą Warszawy" na miejsca, to nie straconoby tych 70 mln złoty?
Wycofała się w ostatniej chwili, a karty zaczęto drukować, bo przecież nie zdążyliby z tym w 1 dzień

Avatar WarriorsCatsPolishFan

17 września 2020, 07:39

@Sweet_Innocent_Girl: Tylko, że Sasin nie miał wtedy prawa drukować kart.

Avatar Sweet_Innocent_Girl

17 września 2020, 09:57

@WarriorsCatsPolishFan:
A to nie tak, że drukował je wcześniej bo wszystko było ustalone i należało już drukować? W końcu dużo było głosujących

Avatar Lord_Endless

16 września 2020, 23:44

Gniot, który nie przejedzie nawet progu zwalniającego.

Avatar
Mr_UnknownNickname

15 września 2020, 22:32

Brzydkie to auto mi się nie podoba

Avatar Yoda_MLG

16 września 2020, 21:47

i tak raczej nie bedziesz mial okazji go kupić

Avatar Figarus

16 września 2020, 20:05

Avatar
getstickbuggedlol

16 września 2020, 19:55

internet nigdy nie zapomina! a właściwie fajne autko

Avatar paugor9

16 września 2020, 14:01

Czemu ten dolny podpis mnie nie zdziwił

Avatar
kroganin

16 września 2020, 08:51

Gdyby istniał tylko jeden to cena raczej byłaby wyższa

Avatar Temple475

16 września 2020, 08:03

Wygląda jak prototyp batmobilu

Avatar damianb312

16 września 2020, 07:23

Auto fajne tylko gril ch*jowy

Avatar
Mr_UnknownNickname

15 września 2020, 22:35

*bierze wdech*

Avatar cotthlette

15 września 2020, 22:07

A Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uznał tę decyzję premiera o wyje**niu 70mln za niezgodną z prawem lol

Avatar Sebzer

15 września 2020, 22:11

@cotthlette: a i tak nie poniesie konsekwencji jak zgaduje

Avatar Sebzer

15 września 2020, 22:00

kurde chciałbym być tak bogaty, żeby móc sobie coś podobnego kupić i przy tym nie odczuć za bardzo ubytku w portfelu :/

Avatar Sebzer

15 września 2020, 22:02

@Sebzer: Na przykład resoraka wzorowanego na tym aucie.

(koszt np. hotweels'ato jakieś 5-15zł)

Nie stać mnie nawet na to xD

Avatar NesquikBoi

15 września 2020, 22:02

@Sebzer: kupiłbym ci

Avatar Reichtangle

15 września 2020, 22:03

@Sebzer: :(
Przytulić cie?

Avatar NesquikBoi

15 września 2020, 21:57

sasin mógł kupić sobie taki samochód, ale przeje**ł na karty wyborcze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gateusz
Dodane przez: Gateusz

To będzie bolało

Znak czasów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Za co ta premia

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka