Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PridSanisi

23 września, 14:17

Avatar cotthlette

16 września, 16:56

No tak, zabierzmy ludziom robotę i zniszczmy życia wielu bo nam się tak podoba
A potem zlikwidują możliwość zjadania zwierząt bo też mAjO pRaWo rzYć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Racibor

Edytowano - 22 września, 21:51

@Hiholatek: masz racje, uznałem że oczywistym jest że podczas takiego zabiegu powinno się podciąć żyły, ale też nie brakuje debili którzy o tym zapomną albo dadzą świeżaka do wykonania takiego zabiegu, ale wtedy powinno się poprawić

Gdzie ty k***a chodzisz do szkoły że masz tam ubój rytualny?! wyższa szkoła szatanizmu?, tak na seri przepuszczam że to nauczycielka usłyszała w mediach i postanowiła wam zrobić na lekcji, ale tego nie ma w podstawie programowej i raczej tylko ty miałaś to na lekcji,(więc stwierdzenie normalnie na lekcji nie jest zbyt odpowiednie)
co do mojego doświadczenia do hodowli zwierząt na mięso to moi rodzice hodowali/ą zwierzęta (ale dla sb, nie żadna hala) i pomagałem im w obróbce mięsa, skubanie z piór kaczek i kur, opalanie, patroszenie, robienie kiełbasy szynki kaszanki ,spuszczanie krwi, wędzenie, marynowanie, moja pomoc nie była zbyt pomocna ale coś tam robiłem i mam w miarę doświadczenie/świadomość (ale mówię o zwykłem zabić na mięso a nie o rytualnym)

wracając do tematu pomocy zwierzętom to jak dojdzie do jakieś akcji że zabieg źle jest wykonany to powinno się regulować prawnie albo coś podobnego, to że my tego zakażemy to hodowla pójdzie do innych krajów np. Ukraina czy chiny a chyba nikt nie ma złudzeń że tam zwierzęta będą miały lepsze warunki niż w cywilizowanym kraju i zamiast kontrolować i pomagać zwierzętom takie działanie tylko pogorszy cierpienie zwierząt, wysyłając te zwierzęta do krajów bez kontroli i gdzie będą mieli dobro zwierząt w du*ie
(i tak dodam, że zastanawia mnie czemu ktoś nagrywał zwierzę umierające kilka godzin zamiast poprawić zabieg[albo zawołać kogoś kto by to zrobił])

Avatar Hiholatek

23 września, 12:45

@Racibor: Miałam to normalnie w programie nauczania ,,produkcja zwierząt" Chodziłam przez 2 lata na pewien kierunek w technikum, który w swoim programie posiadał m.in hodowlę zwierząt na mięso. Więc tak, osoby które są/były na kierunku w jakim ja byłam normalnie posiadają takie lekcje. Nauczycielka nie usłyszała tego w mediach, tylko miała w programie nauczania, to nie była babeczka od plastyki/ matematyki/ angielskiego tylko normalna osoba, która ma wiedzę z zakresu zwierząt.

Avatar Aramil1993

21 września, 13:30

Pal licho przemysł futerkowy. Ta chora ustawa zakazuje uboju rytualnego. 40% polskiej produkcji drobiu idzie na Bliski Wschód jako halal. A Polska jest 7 największym producentem drobiu na świecie. Kaczyński postradał rozum. Rozwali tym naszą gospodarkę w większym stopniu niż Tusk i PO kiedykolwiek to zrobili i wtrąci nas w gospodarczy kryzys większy nisz kiedykolwiek przedtem. Przez lata broniłem PiSu mi jego coraz większego lewaczenia, ale przegięła się pała goryczy. Nigdy więcej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar lordbaysel

21 września, 21:11

@Aramil1993: Jedyne w czym się mogę z tobą zgodzić to problem krótkiego okresu przejściowego. Mógłby być dłuższy w stylu 5-10 lat, ale z zakazem powiększania hodowli i otwierania nowych. Jeżeli chodzi o restrykcję, to odnosiłem się do tego, że to nie tak że reszta europy robi co chce, ale stara się wprowadzić jakieś zmiany.

Avatar Aramil1993

21 września, 21:28

@lordbaysel: Po raz kolejny mówię: żaden z krajów którym produkcja drobiu/futrzaków jest na znaczącym poziomie żadnych restrykcji nie wprowadza. Ustawa w obecnym kształcie jest nie do zaakceptowania. O ile mogę zgodzić się na poprawę warunków bytowania norek, czy nakaz głuszenia zwierząt przed ubojem rytualnym reszta jest przemyślane, a cała ustawa wygląda na pisaną na kolonia. Nie mówiąc już o konsultacjach społecznych, Kaczyński nie pomyślał by skonsultować tą ustawę nawet z Ardanowskim, własnym ministrem rolnictwa, który teraz wyraził sprzeciwu wobec niszczenia przemysłu drobiowego. A teraz Ardanowski i Ziobro mają polecieć ze stanowisk za to że próbowali zablokować te szaleństwo. Kaczyński jest gotów dla tego i/lub podkreślenia swojej dominacji zerwać koalicje i robić przyśpieszone wybory, w sytuacji gdy ma pełną władze i 3 lata do następnych. Jak to inaczej nazwiesz jak szaleństwo ?

Avatar Tigerfall

Edytowano - 16 września, 13:49

Nie chcę teraz wdawać się w dyskusję odnośnie hodowli norek i innych zwierząt futerkowych, a szybko objaśnię, jak to się stało, że poparcie lewicy spadło.
1. Wewnętrzne spory osłabiają polską lewicę. Ostatnio była ostra afera o nazwy młodzieżówek (FMS z Młodą Lewicą się kłóciło). Zamiast jakkolwiek sprzeciwiać się realnie działaniom przeciwników politycznych, atakują swoich.
2. Nieprawidłowe targetowanie wyborców. Skupiają się na targetowaniu w miastach, nie tworzą oddziałów lokalnych (i znowu centralizacja nie działa, dziwne, co nie?), w przeciwieństwie do np PiSu, który w ten sposób łatwo trafia ze swoimi programami do ludzi na wsiach. I co z tego, że Lewica ma dla nich porównywalnie ciekawą ofertę, jak może nie ciekawszą czasem. Na wsi nikt nie wie, co oni oferują. Tymczasem elektorat miejski skłania się poprzez narrację innych partii albo do głosowania na Konfederację, która kreuje się na jedynych wolnościowców gospodarczych (co jest nieprawdą, mamy partie Libertarianie albo Możemy!, więc są i inne opcje) albo głosują "przeciw PiSowi", czyli na PO.
3. Sprawa radykalności. Przez narrację medialną są postrzegani niemalże jako radykalni anarchistyczni bojówkarze, albo opłacani przez Masonów zdrajcy, tudzież neobolszewicka zaraza. Jednak w rzeczywistości ich program jest wyjątkowo łagodny, a na pewno nie skrajny. Jednak przez narrację medialną nie trafiają do mniej radykalnego grona, kiedy grono rzeczywiście radykalnej lewicy na nich nie głosuje chętnie, bo dla nich nie są dość radykalni.
Podsumowując, to nie jest tak, że w tym kraju nikomu się nie widzi głosowanie na partię lewicową, a nikt poglądów typowo lewicowych nie ma, tylko polska lewica jest skłócona, bezradna i źle zorganizowana.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Tigerfall

21 września, 19:56

@Aramil1993: PiS to nie lewica, tylko populiści konserwatywni. Plus kto powiedział, że musi być tylko jedna partia lewicowa?

Avatar Aramil1993

21 września, 21:00

@Tigerfall: Nie mówię tylko o kwestiach gospodarczych. PiS jest ekologiczny, pro-zwierzęcy, pro unijny, przeciwny zakazowi aborcji, za konwencją stambulską, nie podejmujący żadnych faktycznych działań wobec LGBT - promujące je organizacje są wciąż fundowane z budżetu państwa. Ich konserwatyzm jest absolutnie bezobjawowy.

Avatar Graids

21 września, 11:03

To dobra ustawa wg mnie

Avatar Aramil1993

21 września, 19:17

@Graids: Gość z Boku no Pico na awatarze nie ma prawa głosu.

Avatar lordbaysel

21 września, 19:27

@Aramil1993: Dwugłowy orzeł na awatarze, więc jesteś wrogiem Polski, nie masz prawa głosu bo tak.

Avatar Aramil1993

21 września, 19:29

@lordbaysel: Jestem sługą Boga-Imperatora heretyku, a dwie głowy Aquila Imperialis reprezentują wieczną Unie Terry i Marsa.

Avatar Ja_to_normal_serio

21 września, 17:51

Potężny Michał masakruje lewaków (dajcie mi jego nazwe na facebooku/twiterze)

Avatar KacperSyta

21 września, 13:25

Doje**ne perfekcyjnie

Avatar kurczak1122

21 września, 09:55

Nie chce mi się kłócić Ale powiem tylko że w przemysł nie zniknie tylko przeniesie się na wschód A tam zwierzęta będą miały gorsze warunki

Avatar lordbaysel

21 września, 10:01

@kurczak1122: ale po iluś następnych iteracjach zmian przepisów, dalej na wschód będzie tylko Pacyfik.

Avatar Racibor

21 września, 12:41

@lordbaysel: taaa, nie , co najwyżej zwierzęta będą męczyć się całą podróż do państw arabskich ,co jest bardziej męczące

Avatar torelq

21 września, 09:17

Polecam ten komentarz odnośnie tej ustawy:
https://youtu.be/yRV644Rhbpw
O ile z gościem się w niektórych kwestiach nie zgadzam, to tutaj jest wszystko ok. Od siebie mogę dodać, że najprawdopodobniej ta ustawa jest skutkiem, nie przyczyną, tarć pomiędzy partiami. No i oczywiście czekam, aż PiS wprowadzi zakaz hodowli mięsa, bo zwierzątka cierpią. Śmieszne jest, że partia "prawicowa" realizuje typowe lewicowe postulaty (socjal, ochrona zwierząt) i wykazuje typowo lewicowe myślenie i ignorancję, polegającą na idealizacji natury, "tradycyjnego" rolnictwa, "złych i bezdusznych" biznesmenów itd. No i także, brak dużych dochodów z danej branży nie jest podstawą do jej likwidacji, nawet jeśli coś się tam złego dzieje. Lepiej jak już, to wprowadzić regulacje mające na celu poprawę sytuacji.

Avatar Nanook

21 września, 09:47

@torelq: Myślę, że nie trzeba być lewicowcem, aby zorientować się, że dręczenie zwierząt poprzez trzymanie ich całe życie w małej klatce, by je następnie oskórować jest nie w porządku, a argumenty gospodarcze są w przypadku tej branży zbyt nikłe, aby dalej przyzwalać na ten proceder. Orientują się w tym zarówno partie lewicowe i prawicowe w większości państw Europy. I domyślam się, że posłowie Konfederacji również to rozumieją, ale rozumieją też, że pozostając twardo na stanowisku obrony trzymania norek w klatkach ileś tam głosów rolników przejdzie na nich. Ot, zwykła kalkulacja polityczna.

Avatar Racibor

21 września, 12:34

@Nanook: ale wiesz jak trzymane są kury w hodowlach i świnie na wsiach?

Avatar TheExpertt

21 września, 09:11

Avatar MsCrazyAlex

Edytowano - 16 września, 15:07

Ja się w tej sprawie nie chce wypowiadać światopoglądowo, ale zrobię uwagę matematyczną:
Jest DUŻA różnica pomiędzy 2 promilami i 2 procentami.
Spróbuj mieć 2% alkoholu we krwi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MsCrazyAlex

21 września, 08:29

@asasinpio: też prawda, chciałam zażartować ale teraz zauważyłam, że to błędne porównanie. No ale mimo wszystko różnica i tak jest duża.

Avatar asasinpio

21 września, 08:31

@MsCrazyAlex: Gdyby dawka śmiertelna przemysłu futerkowego (jak to brzmi xD) była taka sama co dawka śmiertelna alkoholu to byłoby to adekwatne.

Avatar OwOcomedy

16 września, 13:29

Mam złe przeczucia do tego co się może w każdej chwili wydażyć

Avatar KufelMleka

16 września, 13:31

@OwOcomedy: Masz rację. Sąd Ostateczny może się rozpocząć w każdej chwili, a ile ze zbłąkanych dusz jest na to gotowych? Pewnie niewiele.

Avatar OwOcomedy

16 września, 14:07

@KufelMleka: miałem na myśli komentarze

Avatar KufelMleka

16 września, 15:09

@OwOcomedy: Sąd Ostateczny to takie komentarze, tylko że moderator na bieżąco sprawdza i sam najwięcej komentuje.

Avatar OwOcomedy

16 września, 15:10

@KufelMleka: aha k

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wilqu11
Dodane przez: Wilqu11

Stonks ostateczny

Wszystko jasne

Tacy już są ludzie

BOGACTWO!

Cóż za niewiarygodny zbieg okoliczności

Od razu lepiej

Tak to działa

NIEBYWAŁY talent

I płonie plantacja herbaty w Cejlonie

No to lecimy

Logiczne

Programista ostateczny

600 zł za drewniane krzesło?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka