Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kroliczki_Mis

20 września 2020, 14:10

Widziałam jak byłam w pracy

Avatar Loginamika04

2 października 2020, 16:23

@Kroliczki_Mis: Szczerze to myślałam że heja jest głównie dla nastolatków... Ale fajnie jest wiedzieć że są też dorośli!

Avatar Kroliczki_Mis

2 października 2020, 21:59

@Loginamika04: 21 lat. Zajrzałam tu parę lat temu na chwilkę i zostałam na dłużej 🙂

Avatar Loginamika04

2 października 2020, 22:02

@Kroliczki_Mis: no proszę, jak widać jeja jest bardziej wciągające niż mogłoby się wydawać

Avatar OwOcomedy

Edytowano - 16 września 2020, 21:13

Ale świeży rodzaj mema

Avatar Par00fka

16 września 2020, 21:14

@OwOcomedy: co mati? Jaki 2020? Jaka pandemia? Chodź idziemy o chipsy i lecimy ogldqc mandzia bo jest nowy odcinek KM

Avatar OwOcomedy

16 września 2020, 21:16

@Par00fka: km? (ja jestem rocznik 2006)

Avatar Par00fka

16 września 2020, 21:16

@OwOcomedy: kwadrarowa masakra

Avatar OwOcomedy

16 września 2020, 21:17

@Par00fka: aha...

Avatar Par00fka

16 września 2020, 21:18

@OwOcomedy: to odpowiedź jakiej oczekiwałem...

Avatar OwOcomedy

16 września 2020, 21:22

@Par00fka: No co poradzę, ja kwadratowej masakry nie oglądałem, poprostu mi się nie spodobała i tyle, co ja mam zrobić? Czy muszę lubić to co większość. Masz, za to, że chciało ci się czytać moje rakotwórcze komentarze.

Avatar Par00fka

16 września 2020, 21:23

@OwOcomedy: nootoo dobranoc i dzięki za kulki w czekoladzie

Avatar Simciakk

18 września 2020, 22:14

@OwOcomedy: kolejny z 06 jak widze

Avatar OwOcomedy

18 września 2020, 22:39

@Simciakk: tak, najlepiej było by gdyby utopili mnie po urodzeniu, bo nie widziałem świetnych filmów, seriali, i innych rzeczy tego typu bo urodziłem się w 2006 a nie w 1998. U mnie w domu były tylko dwa, a może nawet trzy programy na których nadawano bajki (tv puls i TVP 1), ale tak, każdy kto nie lubi, nie wie o czymś co inni jest zły, głupi i rakowy. Przepraszam, że piszę to do ciebie, ale poprostu muszę wyładować emocje.

Avatar Par00fka

19 września 2020, 09:02

@OwOcomedy: Nie posraj się

Avatar
Konto usunięte

19 września 2020, 09:19

@OwOcomedy: chłopie ty na serio km nie znasz nawet W 2019 I 2020 były nowe edycje km

Avatar OwOcomedy

19 września 2020, 10:27

bo mnie poprostu takie rzeczy nie obchodzą, ja mam inne zainteresowania

Avatar Macioslaw_

19 września 2020, 08:09

chłopiec czy dziewczynka?

Avatar Par00fka

19 września 2020, 09:27

@Macioslaw_: to chyba n-wordek

Avatar Lord_Endless

19 września 2020, 02:08

Jakiś idiota podpalił wysypisko śmieci myśląc, że to dobra metoda na pozbycie się ich. I tak właśnie, drodzy Jejowicze i Jejowiczki, wyglądają efekty głupoty 1 osoby.

Avatar wilmaibetty

19 września 2020, 01:59

(Pozdrawiam z Sosnowca)

Avatar aibox666

16 września 2020, 22:14

Widzę to przez okno

Avatar JaBezTrybu

16 września 2020, 22:46

@aibox666: Ja też widzę to przez okno. Kiedy zaczęło się palić ludzie zaczęli wychodzić przed blok i robić zdjęcia, co jest najgłupszym posunięciem w tego typu sytuacji, bo wychodząc na dwór świeżo po wybuchu takiego pożaru możesz być narażony na największe stężenia toksycznych substancji w powietrzu. Jak widać Czarnobyl nikogo niczego nie nauczył.

Avatar aibox666

16 września 2020, 23:04

@JaBezTrybu: no niestety tacy ludzie są

Avatar JaBezTrybu

16 września 2020, 23:06

@aibox666: Prądu teraz u mnie nie ma, chyba przez ten pożar odłączyli. Cały czas słyszę straże pożarne za oknem.

Avatar Rdzawy

16 września 2020, 21:45

Czarnobyl mam pod domem pog

Avatar Daniello55

16 września 2020, 21:43

Uff... Już się bałem

Avatar Sebzer

16 września 2020, 21:15

co to, zlot miłośników "woldzwagena"?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Równi i równiejsi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Za co ta premia

Frustrujące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka