Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LaysPaprykowe

21 września 2014, 11:04

Ja mam jutro w poniedziałek test z matmy i przyrody.

Avatar hejt123

17 listopada 2015, 18:20

@LaysPaprykowe: Tragedia. Jesteśmy zgubieni..

Avatar niszczyciel2011

1 grudnia 2013, 21:31

mam wolne cipeczki :*

Avatar PolandWolf

1 grudnia 2013, 20:42

Ja bym się bardziej wystraszyła słów: ,,Jutro test z matmy po niemiecku''. W tym języku nawet wyznanie miłości brzmi jak... rozkaz rozstrzelania.

Avatar bylejakbylegdzie

1 grudnia 2013, 19:03

ja tam lubię poniedziałki dopiero wtorek nie na widzę

Avatar siemek22

1 grudnia 2013, 18:30

A ja sobie poodpoczywam , bo angina :)

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2013, 18:12

Nie rozumiem.Czy wszyscy ludzie mają tyle do roboty,że nie starcza im 2 dni,a nawet 2,5,bo piątek na odpoczynek?Poza tym takie trucie na jeja o tych poniedziałkach i piątkach dawno się już przejadło.

Avatar iger3

1 grudnia 2013, 18:43

Można być jak najbardziej wypoczętym, ale poniedziałek to poniedziałek :P Nie zmienisz tego :P

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2013, 20:33

@iger3: Ale jednak,jak już to napisałem wcześniej-te wszystkie materiały z poniedziałkiem i piątkiem się już dawno przejadły i zrobiły się nudne.

Avatar iger3

1 grudnia 2013, 21:10

A to rzeczywiście racja ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A, okej

Fergus

Płać pan

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka