Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2020, 10:04
jak ja dostalem 4 to wszyscy sie cieszyli bo przywykli ze juz i tak nic lepszego ze mnie nie bedzie
Odpisz
19 września 2020, 08:41
Ja od klasy 1-6 MUSIAŁAM nie mieć ocen od 4 w dół, bo "mogę lepiej" i musiałam te czwórki poprawiać ._. (nie zawsze się dało)
Ale od 7 klasy już tak się nie przyczepiają, ostatnio dostałam 1 z geografii, a jedyną reakcją było "wiążesz z geografią przyszłość? Nie? To to popraw na 3 czy 4 i będziesz miała spokój".
Odpisz
19 września 2020, 10:01
miałem dokładnie tak samo. Od 1 do 6 klasy rodzice robili mi problemy za 4. Od siódmej w górę już im to nie przeszkadza
Odpisz
19 września 2020, 08:51
A gdy jest 5: a czemu nie 6
Odpisz
Edytowano - 19 września 2020, 09:42
@KUBEKch_1: gdy jest 6: a czemu nie 7
Odpisz
18 września 2020, 12:47
Ja ostatni raz 4 dostałem dwa lata temu.
Odpisz
18 września 2020, 09:50
Mój ojciec ma wywalone na moje oceny. Jak dostanę 5 to ma to w dupie, nawet jak widzi, że mam pałę to mu to zwisa.
Odpisz
18 września 2020, 11:47
zazdro
U mnie jak dostanę pałę to afera na cały dom a jak dostanę 5 to mają to w dupie
Odpisz
18 września 2020, 10:38
A matka zaczyna wrzeszczeć i próbuje wywalić cię z domu
Odpisz
18 września 2020, 09:59
Bardziej mama. Ojciec to by miał to gdzieś.
Odpisz