Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Frustrujące
Chciał tylko pomóc
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2021, 22:03
Lvl 2 jest tylko dla laików, którzy nie wiedzą kiedy to robić. Powinien być jeszcze lvl 6 - granie w outlasta na nocowaniu na działce u kolegi.
Odpisz
21 listopada 2019, 18:18
Poziom 6 SCP
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:38
lvl 6
wojna
Odpisz
14 kwietnia 2016, 11:11
@KacperUE: przecież jesteś wielka polska?:|
Odpisz
14 kwietnia 2016, 13:12
@mcs1555: no tak...a co?(chodziło mi bomby atomowe które kiedyś mogły zostać zrzucone na Polskę)
Odpisz
16 kwietnia 2016, 13:59
@KacperUE: bomby w tych czasach wielkiej polski?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 14:17
@mcs1555: 15 na warszawe.... ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2016, 20:07
@KacperUE: nie wiedziałem:|
Odpisz
1 grudnia 2013, 13:09
lvl 5 zapomniany sprawdzian
Odpisz
29 maja 2015, 14:57
@niszczyciel2011: i co w tym strasznego??
Odpisz
1 września 2015, 11:57
@niszczyciel2011: nie nie jestem pewien. porno nie oglądam ciągle i nigdy nie będę. jeszcze raz obejrzałem to i nie boję się niczego
Odpisz
14 kwietnia 2016, 11:12
@TheHunterMikiPL: ja nie będę tego oglądał
Odpisz
14 kwietnia 2016, 16:43
@mcs1555: Czego?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 17:23
@TheHunterMikiPL: cosia
Odpisz
29 maja 2015, 14:52
działa na mnie tylko 5 lvl
2 na mnie nei działa bo nie oglądam porno więc mama nie może mnie na tym przyłapać
Odpisz
1 sierpnia 2015, 12:54
@TheHunterMikiPL: Jesteś pewien XD
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2016, 16:43
@Bladziunia: Tak, jestem pewien. porno nie oglądam ciągle i nigdy nie będę. jeszcze raz obejrzałem to i nie boję się niczego
Odpisz
1 sierpnia 2015, 19:18
@KontoUsunięte: Nie ma to jak bać się "Edwarda Nożycorękiego" xD
Odpisz
1 grudnia 2013, 16:58
lvl 6 F.E.A.R.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 16:35
@as13zx: Ja w F.E.A.R 1 grałem jak 9 lat miałem, i się nie bałem
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:00
chyba ja mam lvl 2 xd pająków boję się panicznie, przemawiać przed tłumem też się boję a przyłapującej mamy nie bo nie oglądam takich rzeczy...
Odpisz
11 grudnia 2013, 20:14
lvl. ktoryś tam. Wendigo :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 10:21
u mnie:
poziom 1
slender, amnestia, edek nożycek ( chyba wiecie o co chodzi)
poziom 2
***e horrory ;-;
poziom 3
bieber, 1D, ;-;
poziom 4
aktualizacje 1 z 13214215435423564656746
poziom 5
14 nieodebranych od mamy ;-;
i PAJĄĄĄĄĄKI >:c
Odpisz
6 grudnia 2013, 15:29
znamy twoje słabości, dziękujemy
podpisano slender i j. bieber
Odpisz
1 grudnia 2013, 17:04
Ale wymienili przynajmniej Pyramid-Heada :P spotkanie go na żywo musi być naprawdę przerażające... gdyby w ogóle istniał :P
Odpisz
1 grudnia 2013, 13:18
"Chojrak tchórzliwy pies" ... za każdym razem w dzieciństwie ... pełne gacie :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 13:25
@Krychomir: what? przecież nie jest straszny
Odpisz
1 grudnia 2013, 15:20
w dziecinstwie byl
Odpisz
1 grudnia 2013, 13:04
Ja tak jestem na 1/2 poziomie :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 10:56
Same kłamstwa ._. Slenderman nie jest straszny ani troszkę, grożenie gumką recepturką mam gdzieś... Ale brakuje mi na poziomie 5 "The Rake'a", oraz innych dobrych creeppast.
Odpisz
1 grudnia 2013, 10:11
powinien być 6 i tam powinno być o okresie oraz o przystawianiu broni do głowy
Odpisz