Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 września 2020, 07:34

Protip:jak ktoś wam mówi "nie śpimy" to mu powiedzcie że oni tak ale ja nie

Avatar iewek

24 września 2020, 07:08

Najgorzej jak mama to cały czas powtarza.

Avatar Damond

23 września 2020, 19:46

O siódmej k***a? Ja o piątej trzydzieści muszę

Avatar BloodyEyes

23 września 2020, 19:49

@Damond: łączmy się w bólu

Avatar Damond

23 września 2020, 19:55

@BloodyEyes: z tobą w bólu już dawno się załączyłem

Avatar BloodyEyes

23 września 2020, 20:03

@Damond: wiem

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

23 września 2020, 21:54

@Damond: K***a o 5:30 to ja mam być gotowy na poranny rozruch. Więc wstaje jeszcze wcześniej

Avatar BloodyEyes

23 września 2020, 22:15

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

23 września 2020, 22:19

@BloodyEyes: No mniej więcej tak

Avatar nazyk

23 września 2020, 23:40

@Damond: ja mam akurat w poniedziałek lekcje 13:20-19:20 więc mogę spać

P.S.
Współczuję

Avatar BloodyEyes

23 września 2020, 23:44

@nazyk: ja jutro mam na 11 i siedzę do 19 ale mam na 8:30 psychologa więc ch*j

Avatar Pisiont_Groszy

23 września 2020, 20:33

Siódma nad ranem dobre XD

Avatar Czekoladson

23 września 2020, 19:46

No i jeszcze jak matka powie 3 razy żebyś wstał, chociaż już nie śpisz - Wk*** na ranek za darmo

Avatar BARTEKAUX

23 września 2020, 19:45

Amator

Ja wstaje o 5

Avatar Krzysiek0013

23 września 2020, 19:29

Ja wstaje o 4.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2020, 19:50

ten prawy but wygląda bardzo boleśnie. bardzo.

Avatar Sebzer

18 września 2020, 19:57

nasz prawy czy jego prawy?

Avatar
Konto usunięte

18 września 2020, 20:14

@Sebzer: W sumie jak tak teraz patrze to oba - jego prawy spadnie na jaja, a jego lewy na kolano (w taki sposób że może złamać kość udową).

Avatar Sebzer

18 września 2020, 21:36

takk

Avatar Sebzer

18 września 2020, 19:57

o ch*j

Avatar Cheems_Kosmonauta

18 września 2020, 19:56

kurła panie, ja o 7 rano to już praktyki rozpoczynam a mam godzinę drogi tam

Avatar
Konto usunięte

18 września 2020, 19:45

a 7 to juz rano nie nad ranem

Avatar Gateusz

18 września 2020, 19:43

komentarz obrazkowy

Avatar polska_cebulka

18 września 2020, 19:39

Ból

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mememe5
Dodane przez: mememe5

Rel

Tymi się chodzi

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka