Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2021, 13:14
ciekawe czy gość który to zrobił zna prawdziwe znaczenie tego skrótu
Odpisz
20 września 2020, 21:07
Co to za skrót?
Odpisz
20 września 2020, 21:13
@Dark_Dante: jest dobrze
Odpisz
20 września 2020, 22:29
@Xgamer: jem delicje
Odpisz
20 września 2020, 22:59
@AhmedMufasa: Jem dropsy
Odpisz
21 września 2020, 07:23
@Xgamer: Dzięki.
Odpisz
22 września 2020, 16:09
@Dark_Dante: jestem dante
Odpisz
21 września 2020, 16:38
I nagle spada deszcz
Odpisz
21 września 2020, 07:51
moje inicjały to JD
Odpisz
21 września 2020, 13:21
Moje też
Odpisz
20 września 2020, 22:19
Jestem dumny z tego miasta
Odpisz
21 września 2020, 08:45
@Makarow92: elblag mmm
Odpisz
21 września 2020, 11:01
@Jesse: cooo, nieee to Białystok, było nawet na spotted post o tym
Odpisz
21 września 2020, 11:43
@Makarow92: to bylo w eg tez byl post o tym
Odpisz
21 września 2020, 11:44
@Makarow92: na ktoryms ze spotted jest impostor
Odpisz
21 września 2020, 08:51
ja mam na blokach cos podobnego tyle ze na murku klocily się fandomu i pol moru jest zapisana 5 sos a druga 1d i kpopem
Odpisz
18 września 2020, 21:25
14
Odpisz
21 września 2020, 08:50
@NesquikBoi: 14
Odpisz
21 września 2020, 06:52
Jestem z Dudą
Odpisz
20 września 2020, 23:10
?
Odpisz
21 września 2020, 00:22
JD
Odpisz
19 września 2020, 09:55
Odpisz
20 września 2020, 23:00
@Artcie: Jeżeli to twoje to te napisy przynajmniej z kwadratów mogłeś wyciąć XD
Odpisz
20 września 2020, 21:01
Takie rzeczy nazywam sztuką
Odpisz
20 września 2020, 20:47
tak troche
Odpisz
20 września 2020, 20:47
Od razu widać że jest dobrze
Odpisz
19 września 2020, 17:06
JD
Odpisz
18 września 2020, 21:23
Normalnie uznał bym go za 10-latka ale tutaj widać że sie napracował Trochę
Odpisz
Edytowano - 18 września 2020, 21:24
To już nawet nie normalna praca, to wygląda na pracę z pasją
Odpisz
18 września 2020, 21:25
@CupOfWater: je*anie Disa to nie pasja, to obowiązek
Odpisz
Edytowano - 18 września 2020, 21:25
co jeśli za każdym razem jak tędy przechodził to pisał jedno JD?
Odpisz
18 września 2020, 21:25
@Sergiusz1234: to dużo razy przechodził
Odpisz
18 września 2020, 21:26
może po drodze do szkoły?
Odpisz
18 września 2020, 21:26
@Sergiusz1234: zdałem sobie sprawę że jakby tak było, to nie ma opcji aby padał deszcz
Odpisz
18 września 2020, 21:27
@Damond: Je**nie disa powiększa benisa
Odpisz
18 września 2020, 21:27
@Sergiusz1234: ktoś albo nie miał co robić w życiu, albo nie padało tam od kilku miesięcy
Odpisz
18 września 2020, 21:27
@Sergiusz1234: bo tak ale kurde, każda cegiełka z tej ulicy jest narysowana więc musiało to trwać z jakoś pół roku ale może to dlatego ze się nudził po prostu czy coś
Odpisz
19 września 2020, 06:04
@AlMalina: ten gość mus mieć bardzo ogromnego (no homo)
Odpisz