Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

8 marca 2023, 19:10

Zgadzam się i każdy powinien się zgadzać, niezależnie od poglądów politycznych.

Avatar WampirZZielonki

23 września 2020, 18:08

No i mamy w końcu coś o co lewica nie będzie się kłócić z prawicą.

Avatar Saurfang

24 września 2020, 06:47

@WampirZZielonki: Będzie. Lewica najchętniej zakazałaby także jedzenia mięsa.

Avatar flashpoolbanxso

23 września 2020, 20:31

Środkowica...

Avatar
Konto usunięte

19 września 2020, 20:29

POlędwica
nie dajmy się propagandzie trzaska!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

23 września 2020, 19:19

mi tez dupa trzaska

Avatar MeliPL

19 września 2020, 20:40

Chyba cie poje**ło, zacznijmy w ogóle od tego, że wieprzowina ssie, a najlepsza jest wołowinka

Avatar PieselWojownik

19 września 2020, 21:09

@MeliPL: Ja wolę kurczaka ,ale niech każdy je to co lubi.

Avatar MeliPL

19 września 2020, 21:13

@PieselWojownik: o k***a kurczak jeszcze gorszy

Avatar MeenziPL

19 września 2020, 21:18

@MeliPL: Big Smoke! Chill, chill!

Avatar Szalom

23 września 2020, 18:55

@MeliPL: Wieprzowina jest nieczysta.

Avatar Towarzysz777

23 września 2020, 19:05

@Szalom: Dokładnie, kurczaki najlepsze i najbardziej ekologiczne z tej 3

Avatar antonippp

19 września 2020, 20:32

najlepsza jest Konfederacja Wolność i Niepodległość 😂 🤣 😂 🤣 😂 🤣 😂 🤣 😜 🤪

Avatar kaine

20 września 2020, 07:09

@antonippp: właśnie
Niech te lewaki nie ograniczjom nam wolności 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱😎🤙

Avatar bubbles4ik

23 września 2020, 18:11

@kaine: viva Konfederacja 😂😎😂😎🤡😜😱😳

Avatar Grox5

23 września 2020, 18:16

@bubbles4ik: Polska racja

Avatar bubbles4ik

23 września 2020, 18:18

@Grox5: 😺😸😹😻😼😽🙀😿😾

Avatar marian66626

19 września 2020, 20:46

Zacznijmy od tego, że najlepsze są parufki sokoliki

Avatar Bearner

19 września 2020, 20:31

Polewica

Avatar NesquikBoi

19 września 2020, 20:29

a najgorsza nie jest lewica tylko wszawica elo benc

Avatar
Konto usunięte

19 września 2020, 20:30

Avatar PLTronik

Edytowano - 19 września 2020, 20:28

..-wica śmieszki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MeenziPL
Dodane przez: MeenziPL

Frustrujące

Pozdrawiam świetliki

Ładne rzeczy

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka