Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hiholatek

26 września 2020, 14:07

Ile razy miałam sytuację, że nauczyłam się na jakiś sprawdzian (a przynajmniej tak myślałam) a potem okazywało się, że dostałam słabą ocenę.

Avatar Ilowpankejks

25 września 2020, 15:20

Wide bosak walking

Avatar jasnib

25 września 2020, 10:30

Nie warto

Avatar Kaczkodon

Edytowano - 25 września 2020, 07:25

/\
/_\

Mało elokwentny komentarz ukazujący własnoręcznie zrobiony wgóręgłos chodz jest absurdalnie brzydki i w ogóle nie wyczedł ukazujący moje poparcie dla sprawy. Chodz nie warto uczyć się czegoś bardzo mocno tego co nas "totalnie" nie interesuje, jeżeli coś ciebie wręcz irytuje w nauce to lepiej lekko zejść z tonu dla własnego zdrowia.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 września 2020, 12:44

Warto się uczyć, ale niekoniecznie wszystkiego.

Avatar
Trucizna

22 września 2020, 14:04

Tym większa wiedza tym lepiej, ale wybierając między nauką czegoś bardziej potrzebnego, a nauką czegoś mniej ważnego wybrałabym to pierwsze. Poszerzanie wiedzy także ma swoją kolejność.

Avatar barbara236

25 września 2020, 00:09

yes
Bo potem tracimy godziny snu na opitalanie się z jakimś nieważnym gównem.
I przez to traciny też chęć w ogóle do nauki, i zarażamy się nawet do tego co my lubimy robić

Avatar
Trucizna

25 września 2020, 07:11

@barbara236: Napisałam ,,tym więcej tym lepiej", ale ja nie da się więcej to nie starasz się o więcej. Śpij, bo odpoczynek jest potrzebny do zdrowia.

Avatar barbara236

25 września 2020, 07:15

racja, warto wiedzieć dużo, ale szkoła chce od nas, byśmy i rzeczy ważne, i nieważne umieli na bardzo wysokim poziomie, a szkoła nie robi nic, by nas do tego zachęcić oprócz gonienia sprawdzianami, odpytywaniem i ocenami

Avatar
Trucizna

25 września 2020, 07:25

@barbara236: Racja. I wielu rzeczy ważnych nie uczą. Między innymi płacenia rachunków, pożyczki i inne biznesy, wyszukiwanie informacji i sprawdzanie które są prawidłowe. Chodzi o multimedia. Teraz nie musisz tak bardzo tego wiedzieć i mieć informacje w głowie jak umieć znaleźć te informacje.

Avatar GigannPlus

24 września 2020, 20:22

Położenie Moskwy na mapie świata chyba nie pomoże mi w robieniu grafiki komputerowj

Avatar
Konto usunięte

24 września 2020, 21:33

@GigannPlus: ale op wie wszystko, więc znajdzie też jakieś zastosowanie dla położenia moskwy na mapie świata tak, by posłużyło mu to w robieniu grafiki komputerowej.

Avatar Placwaniak

24 września 2020, 20:10

Wiecie że ziemniak posiada więcej chromosomów niż człowiek?

Avatar Wojtaseq63

24 września 2020, 20:07

Mam pytanie

Za ile na godzine będizesz chodził za mnie na sprawdziany bo nie umiem się uczyć

Avatar BDMVIP

22 września 2020, 12:43

Bosak to najmądrzejszy człowiek na świecie

Avatar
Konto usunięte

22 września 2020, 12:44

@BDMVIP: 😂

Avatar BDMVIP

22 września 2020, 12:45

halo co to za emotki na jeja

Avatar
Konto usunięte

22 września 2020, 12:45

@BDMVIP: 🤫

Avatar Ignisus

22 września 2020, 12:48

Avatar Broski

24 września 2020, 20:02

@BDMVIP: Najlepszy dowcip roku.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2020, 12:31

Jest coś takiego jak generator memów na jeja, wygodniejszy niż zamazywanie tła i dodawanie napisu

Avatar
Konto usunięte

22 września 2020, 12:43

😡

Avatar GhostP_

22 września 2020, 12:49

ej czemu pierwszy komentarz usunąłes

Avatar
Konto usunięte

22 września 2020, 13:31

@GhostP_: tak

Avatar NesquikBoi

22 września 2020, 12:58

masz tu lepiej wykonane bo ch*jowo ci wyszło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gruby74
Dodane przez: Gruby74

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka